Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Pięknie! Życzę smacznego i dobrej pogody!

Rolex, powoli, powinien u Ciebie, Tomka, Julka(nie rozmawialiśmy z rok, więc pewności nie mam), Karola i kilku innych kolegów z klubu Rolex'a, zlecać freelance'ing na fotki do albumów, plakatów i reklam ;)

Dzięki Jakub :)

Wcale bym się nie pogniewał gdyby zechcieli mi dać parę zegarków do obfocenia, ponosiłbym sobie :D

 

Kochają te swoje rolki :)

Nie przeczę, dla mnie to świetny zegar i gdybym go kiedyś sprzedawał to w zamian kupiłbym innego GMT ;)


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może i nie sobota ale i tak jest fajnie ;)

Dzięki :)

Bez zmian, i tak będzie przynajmniej do końca tygodnia

img-1460740182418733491.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Dzięki  :)
Bez zmian, i tak będzie przynajmniej do końca tygodnia
 

 

namówiłeś mnie, też sobie matica na wieczór założyłem tyle nie że Lorda ;)

 

50189033834537704538.jpg
Edytowane przez Pawel2499

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Zenek

 

IP6s

 

 

Piękne okienko faz :) 


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Rafi, chociaż jak ostatnio usłyszałem w pracy że przecież to tylko jakieś Seiko od człowieka z podróbką Patka na ręku  :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przypieprzyłeś mu na drugi dzień swoim Inge? Na widok APRO lub Inge na bransolecie wszyscy noszący podróbki, szybko chowają zegarek do kieszeni ;)


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak pięknie u Was dzisiaj Lesiu? Jesteś z Wrocka, Kłodzka, czy?

Świdnica koło Wrocka,a ty Kuba jesteś niesłychanie aktywny w tym temacie,to dobrze  :)

 

ja dziś tak ;)

post-41915-0-96425900-1460746556_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Rafi, chociaż jak ostatnio usłyszałem w pracy że przecież to tylko jakieś Seiko od człowieka z podróbką Patka na ręku  :blink:

:D


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świdnica koło Wrocka,a ty Kuba jesteś niesłychanie aktywny w tym temacie,to dobrze  :)

 

ja dziś tak ;)

 

Poznałem ostatnio, na wypadzie narciarskim w Alpy, sporo porządnych, konkretnych i sympatycznych ludzi z okolic Wrocka, Jawora i Kłodzka, dlatego zapytałem ;)


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Rafi, chociaż jak ostatnio usłyszałem w pracy że przecież to tylko jakieś Seiko od człowieka z podróbką Patka na ręku :blink:

Pozdrów Go od kolegów z forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przypieprzyłeś mu na drugi dzień swoim Inge? Na widok APRO lub Inge na bransolecie wszyscy noszący podróbki, szybko chowają zegarek do kieszeni ;)

Kuba, musisz uaktualnić stan posiadanych zegarków niektórych kolegów...

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dalej eterna 

 

_20160415_160350_zpscromodnq.jpg


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.