Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Monster w zestawie z sprzętem do zadań specjalnych ;)

 

panasonic toughbook ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam już, czym podlewałem to drzewo, ale obrodziło pięknie

 

d72bae819b54ac87.jpg

Edytowane przez Wahnik

pozdrawiam, Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panasonic toughbook ?

 

Dell Latitude 14 Rugged Extreme 7404 - twardziel ;)


Seiko SARB017 Alpinist, Seiko SRP307K1 Black Monster, Orient Bambino V3 Grey ER2400KA,  Casio G SHOCK G-9000-1V, Pulsar PU7005X1, Seiko SNZG11, Seiko SNZJ07, Apple Watch Sport 42mm Space Grey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czypek - gratki, jak wrażenia?

Z ciekawostek rip na ostatnim podstoliku wyczaił, że moja czarna wersja ma inaczej obrabiane indeksy i wskazówki niż Twój. U Ciebie są na połysk wskazówki rant szczotka a mnie na odwrót. Ja indeksy mam frezowane od góry u Ciebie (chyba) gładkie. 

 

Czypek - w pytę!!!

 

Bartek, to jest zabieg bardzo często spotykany u Seiko nawet w sporo tańszych modelach. Dbają o każdy szczegół i pewnie wiedzą która obróbka stali jest bardziej czytelna na danym kolorze tarczy. Niuanse bardzo trudne do odkrycia nawet na bardzo dobrych zdjęciach - trzeba wiedzieć czego szukać, albo czego się spodziewać.

Może to dowodzić, że nawet zakup dwóch z pozoru identycznych zegarków to nie tylko kaprys kupującego i różnica jedynie w kolorze tarczy.

 

Dla przykładu sprawy podobnie się mają w Brightz SDGM001 / 003

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś początek delegacji, więc strój będzie musiał być bardziej odpowiedni, a zatem do soboty będzie Nomos :)

post-48855-0-20364300-1463646079_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorznip

Brajtek !

post-28831-0-55043800-1463651077_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CN6guEa.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło mi, nie mogłem zasnąć po emocjonującym finale i jakoś tak wyszło.. ;) Twój GMT też ładnie wyszedł :)

Dzięki

 

 

Pięknie zagrało Ci światło

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próba na NATO :)

Ślicznotka :wub:

 

DSC_0138_zpsiblirsec.jpg


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Technologiczny zawrót głowy z początku lat 80-tych :)

 

post-68844-0-48976500-1463654009_thumb.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem że ktoś to w PL ma. Masz od nowości czy teraz kupiłeś. Napisz proszę jak to się użytkuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dla przykładu sprawy podobnie się mają w Brightz SDGM001 / 003

Burns, a wiesz może jakie tam są różnice?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobne jak opisał Bartek w GS. Szampanski ma indeksy i wskazówki polerowane na błysk czarny ma jedną krawędź wskazówki zdartą szlifem podobnie jak indeksy od góry. Szampański ma sekundnik pomalowany niebieską farbą perłową - nie jest to barwienie termiczne...

Mowa oczywiście o Brightz bo w Grand jest to już termiczne...

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno w Pl jest 5 sztuk, przynajmniej o tylu wiem. Jedną mam ja, dwie sztuki ma znajomy, jedną widziano w ostatnim czasie gdzieś na targowisku, a o piątej sztuce słyszałem, że jest, ale nie wiadomo gdzie :D

Mój egzemplarz przeleżał 32 lata nieużywany, odkupiłem go od wspomnianego kolegi, któremu ostały się dwie sztuki (tak, miał trzy, świr :) )

Używa się go jak większości tego typu zegarków. Posiada chronograf, alarm, dwa moduły pamięci, w których można zapisywać notatki z pozycji klawiatury, kalkulator również obsługuje się klawiaturą. Zegarek łączy się poprzez indukcję magnetyczną ze stacją dokującą widoczną na klawiaturze. Wystarczy wcisnąć przycisk "transmit". Fajny gadżet i pokaz siły technologicznej japońskiego giganta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki, czyli nie jesteśmy taki 3 Światem - tylko pełno cichociemnych  :P  :lol:  :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elektroniczne zegarki vintage to nisza, a w Pl, tak jak napisałeś, Trzeci Świat, w którym na piedestale stawia się Montany i Unitrę Warel. Sam niewiele o tym świecie wiem, ale Dacie2000 nie potrafiłem się oprzeć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.