Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

14af1260c71b53d3fe22f19b60553b96.jpg

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gbiszon1 a to Range Rovera pod teatrem nie widziałeś

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Pod teatrem widziałem,ale w teatrze nie miałem okazji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiać mi się chce jak widzę profi divery na skórzanych paskach(specjalne przeznaczenie) :)

 

Niczym Rolex z Twojego avatara ;) GMT Master bez bezela i również na skórzanym pasku  :P 


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiać mi się chce jak widzę profi divery na skórzanych paskach(specjalne przeznaczenie) :)

Niczym Rolex z Twojego avatara ;) GMT Master bez bezela i również na skórzanym pasku  :P

Ha ha ha i co teraz?

Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni :D

 

 

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, taka sprawa: po zakupach na cheapestnatostraps postanowiłem, że wyślę zdjęcie swojego SARB'a  na konkurs na Instagramie, gdzie foto z największą liczba lajków w danym tygodniu wygrywa, ale kilka dni minęło i mojego zdjęcia nie wrzucili. Wchodzę dzisiaj i mała konsternacja: https://www.instagram.com/p/BFtGF3Omh4I/ Ale już zgłupiałem- te 3 dni to już ten tydzień czy jeszcze poprzedni bo widzę, ze nieświadomie, ale chyba odjechałem konkurencji ;) Proszę o więcej plusików kolegów z kontem :)

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobione;)


“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiać mi się chce jak widzę profi divery na skórzanych paskach(specjalne przeznaczenie) :)

kolego pokaz swojego divera (do specjalnych zadan) z paskiem przeznaczonym specjalnie  do tych specjalnych zadan :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DSC_0942.jpg


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, taka sprawa: po zakupach na cheapestnatostraps postanowiłem, że wyślę zdjęcie swojego SARB'a na konkurs na Instagramie, gdzie foto z największą liczba lajków w danym tygodniu wygrywa, ale kilka dni minęło i mojego zdjęcia nie wrzucili. Wchodzę dzisiaj i mała konsternacja: https://www.instagram.com/p/BFtGF3Omh4I/ Ale już zgłupiałem- te 3 dni to już ten tydzień czy jeszcze poprzedni bo widzę, ze nieświadomie, ale chyba odjechałem konkurencji ;) Proszę o więcej plusików kolegów z kontem :)

Zrobione poprzez kanał Klubu. Daj znać jak się zakończy rywalizacja. Trzymam kciuki :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, taka sprawa: po zakupach na cheapestnatostraps postanowiłem, że wyślę zdjęcie swojego SARB'a na konkurs na Instagramie, gdzie foto z największą liczba lajków w danym tygodniu wygrywa, ale kilka dni minęło i mojego zdjęcia nie wrzucili. Wchodzę dzisiaj i mała konsternacja: https://www.instagram.com/p/BFtGF3Omh4I/ Ale już zgłupiałem- te 3 dni to już ten tydzień czy jeszcze poprzedni bo widzę, ze nieświadomie, ale chyba odjechałem konkurencji ;) Proszę o więcej plusików kolegów z kontem :)

Ode mnie również poszło, trzeba wspierać swoich szczególnie jak jest za co .

 

ps. Szkoda, że nie podlinkowano Twojego konta


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki, urodzinowy słodziak, dziś wskoczył na rękę :lol:

 

2gwe3gz.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Certinka + Hirsch "Pure Caoutchouc" daje radę...                                                                                                                                  ... choć nie tak słodka jak Rolex kolegi  :P

 

982142af4221a798.jpg

Edytowane przez Wahnik

pozdrawiam, Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki, urodzinowy słodziak, dziś wskoczył na rękę :lol:

 

 

 Wszystkiego najlepszego!!!


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Taki, urodzinowy słodziak, dziś wskoczył na rękę

 

 

Wszystkiego dobrego!

Żeby żona zawsze udawała, że nie wie ile kosztują zegarki ;) !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

   Tak zapatrzyłem się na tort ,że zapomniałem o życzeniach :     Wszystkiego dobrego Jubilacie !

Edytowane przez Wahnik

pozdrawiam, Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@leoric - najlepszego :)

U mnie na razie AT

8ebc6a929d054effd230f38dc80ca427.jpg

 

 

IP6s


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100 lat i co najmniej tyle zegarków.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.