Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny. Taki Oris.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie lubię za dużego wyboru dlatego zawsze w naszej oficjalnej dystrybucji szukam ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Żan Ryszard :D

 

 

Fantastyczny i malo popularny u nas. Nosilbym ;)

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwieczny dylemat: mieć 1 Yachtmastera w złocie czy te 700 zegarków ze zdjęcia? :-P Koszt wymiany baterii co 3 lata to ok. 7 tys. zł. W ciagu 10 lat to juz ok. 21 tys. zł. Autoryzowany serwis Rolexa jak za darmo bo raptem ok. 3 tys. zł więc wybieram wersje oszczędnościowa i Yachtmastera. Jak z autem, nie sztuka kupić, ale jeszcze utrzymać :-P

On tymi podróbami zarobi na kilka takich Oryginalnych Rolexów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam sentyment do tego modelu, bo to był mój pierwszy zakup forumowy .

 

Wojtek, zdjęcie ja zwykle klasa !

ps. Patrząc po owłosieniu domniemam, że słońce dopisywało

Dzięki.

 

Zgadza sie, pogoda dopisała a woda przyjemnie rześka.


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis tak.

d892060a07f37d4f198f49fafd677559.jpg

 

Pozniej takdd5bbeb8feb33a805ec0810f74f42e7a.jpg

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

dbdb629c5e15a45263f2e9a6911e8563.jpg

 

Pozdrawiam

 

 

Tapatalk through Word Inc. on iPhone.


You must think first, before you move.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co,Tissel takich nie ma?

Nie, Tissel nie ma indeksów z białego złota, nie ma takiej potrzeby bo Tissel nie jest dla snobów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, Tissel nie ma indeksów z białego złota, nie ma takiej potrzeby bo Tissel nie jest dla snobów.

Tisell jest dla miłośników podróbek - za tysiaka mają coś co udaje takie za 30tyś - gdyby miał złote indeksy musiałby kosztować ponad tysiaka i byłby u tych miłośników spalony 

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, Tissel nie ma indeksów z białego złota, nie ma takiej potrzeby bo Tissel nie jest dla snobów.

Dokładnie, nie ma tez ładnego pudełka, serwisu, szklanego budynku i wczasów nad gruszą dla swoich pracujących na czarno pracowników - to wszystko jest dla kasiastych frajerów :D Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj budzi emocje skubany,oj budzi :) Taki brzydal a ponad 15tys. wejść w Klubie "Kisiela"

post-77242-0-83628200-1470380162_thumb.jpg


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów o Rolex-Tisell. Posiadacze Roleksów zachowujecie się bardzo dziwnie. Wasz zegarek stał się idolem. A z idolami jest tak że się ich naśladuje. I to tworzy ich wielkość. A wy się obrażacie na firmy gloryfikujące pozycję waszego zegarka. Ten Rolex jest kultowy nie dlatego że jakaś celebrytka robiła rękodzieło swojemu facetowi z nim na ręku i film rzuciła do sieci. Oburzacie się gdy widzicie dzieciaka udającego Lewandowskiego? Lewandowski się cieszy że jest naśladowany! Myślę że Rolex miałby problem gdyby to zrobiła firma o podobnej pozycji. Proszę więc trzymajcie fason odpowiedni do zegarka który nosicie i dajcie innym się nacieszyć namiastką waszego zegarka.

904e8361de13d32c91522fe2c40b04b4.jpg

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów o Rolex-Tisell. Posiadacze Roleksów zachowujecie się bardzo dziwnie. Wasz zegarek stał się idolem. A z idolami jest tak że się ich naśladuje. I to tworzy ich wielkość. A wy się obrażacie na firmy gloryfikujące pozycję waszego zegarka. Ten Rolex jest kultowy nie dlatego że jakaś celebrytka robiła rękodzieło swojemu facetowi z nim na ręku i film rzuciła do sieci. Oburzacie się gdy widzicie dzieciaka udającego Lewandowskiego? Lewandowski się cieszy że jest naśladowany! Myślę że Rolex miałby problem gdyby to zrobiła firma o podobnej pozycji. Proszę więc trzymajcie fason odpowiedni do zegarka który nosicie i dajcie innym się nacieszyć namiastką waszego zegarka.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Ty tak na serio ? Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AR na pierwszym planie, pięknie zagrał na zdjęciu oczywiście zegara z prawej strony.Niestety rzeczywistości się nie da zakrzyczeć choćby nie wiem jak się oburzać.Współczesny tym bardziej w ceramice zegar bez AR wygląda jak kupa.Niestety.


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.