Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Posiadacze Rolexa - Prorok i jego wyznawcy uciekł z cyrku zwanego klubem miłośników Kisiela i znowu nadaje : "jesteście frajerami bo zamiast Kisiela macie na nadgarstkach kupę..." he,he...błogosławieni którzy uwierzyli

Rzeczywistości nie da się zakrzyczeć - masz Tisella nie Rolexa. Pogódź się z tym.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ff67cdd1014ba90d926aaec943e31329.jpg

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" Gównoburza "  i " rzyganie tematem " to dobre streszczenie powyższego postu .

Dlaczego tak trudno kolegom zachować dystans . Przecież to Kisiel tylko ?

 

PS .Źeby nie było , nigdy bym tego Tissela nie kupił , naśladuje coś co urodą nie grzeszy i tyle .

Edytowane przez LMed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak do niedawna przeglądałem bazarek chcąc kupić Kisiela, żeby trochę ponosić na próbę przed zakupem oryginału, tak po występach kolegi estety odechciało mi się skutecznie. A ze dwa ostatnio do kupienia były i długo leżały, choć do niedawna znikały natychmiast.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym razem to nie @esteta zaczął trollowanie.

Ja proponuję skupić się na temacie w jakim piszemy i zaprzestać wszelkich porównań jednych zegarków do drugich.

 

 

5783817_IMG_20160805_111803.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@esteta, czy ja Tobie przypadkiem nie sprzedalem kiedyś pieknego Longinesa Admirała?

Jak tak to pokaż, to swietny zegarek i oryginalny ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak do niedawna przeglądałem bazarek chcąc kupić Kisiela, żeby trochę ponosić na próbę przed zakupem oryginału, tak po występach kolegi estety odechciało mi się skutecznie. A ze dwa ostatnio do kupienia były i długo leżały, choć do niedawna znikały natychmiast.

 

To ja podobnie i chyba już Tisell zostanie u mnie na zawsze bo kolega @esteta tak skutecznie go wszystkim obrzydził że pewnie nigdy się nie sprzeda. Jakoś się z tym pogodzę, to całkiem niezły zegar a ja mogę też nosić coś budzącego mniej negatywnych emocji :)

 

 

untitled-4397res_zpsgjxxq6v0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ fota. Ilość detali rozwala system. Genialny zegar :)

 

Tak, to byłby świetny zegarek dla kolegi @raphaela - można oglądać przez lupę i nie dość że nie da się znaleźć żadnych wad ( no dobra, ja mam tylko 20x ), to jeszcze jest wielka frajda jak się odkrywa drobiazgowość wykończeń :)

To jednak nie jest ta sama koperta co w kwarcowych SBGV005/007 - zdecydowanie wyższa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Świetne makro i równie świetny GS ;)

 

3pdw4KP.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna fotka kisiela!

 

Karol,

Ależ fota. Ilość detali rozwala system. Genialny zegar :)

 

+10000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mistrzu.Mialem już nie komentować w tym temacie.A tu taka fota.Rozwala gardę na wejściu.Piękny zegar.


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43cc9e1282a1683312ac44c8e0cf19d9.jpg

Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja podobnie i chyba już Tisell zostanie u mnie na zawsze bo kolega @esteta tak skutecznie go wszystkim obrzydził że pewnie nigdy się nie sprzeda. Jakoś się z tym pogodzę, to całkiem niezły zegar a ja mogę też nosić coś budzącego mniej negatywnych emocji :)

 

 

post-48316-0-69549900-1470398456.jpgpost-48316-0-86045300-1470398484.jpg

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze raz Was pomęczę ale myślę że warto się przyjrzeć - zegar na nadgarstku nie robi jakiegoś piorunującego wrażenia ale po dokładnym obejrzeniu okazuje się że precyzja wykończenia jest powalająca, przejścia z powierzchni szczotkowanych ( wszystkie linie równoległe! ) do polerowanych ( szlif Zaratsu ) w okolicach połączenia z bransoletą - sami popatrzcie...

 

untitled-4398_zpst9wfadyz.jpguntitled-4405_zpsoqvipzr9.jpguntitled-4401_zpsopng3wbk.jpguntitled-4409_zps1flrggom.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego GS już dwa miesiące ogladąm ze dwie godziny dziennie :) i nie mogę się napatrzeć

Edytowane przez czypek555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kama - forma czysta . Szkoda że taka wyeksploatowana .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.