Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze w pudełku ale będzie tak

 

 

tygrysastyl

 

Hami fajny , ale weź zrób coś z ta koperta bo aż serce boli ;)

Co masz na myśli? Styrana trochę to wiem. Zegarek nabyty drogą okazji. Zostawiłem jak było. :-)

 

 

iPhone 7+ Tapatalk


You must think first, before you move.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tygrysastyl

 

No właśnie mowię ze styrany a zegarek nie brał razem z tobą udziału na misji w Iraku tudzież nie jest 50letnim staruszkiem z patyna ;). W miarę młoda maszyna

Odnow go , a powiem Ci szczerz ze dużo pracy nie wymaga . Wiem co mowię bo odnawialem gorsze przypadki :)


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Mam nadzieję że jesteś również zadowolony ;)

...

Na "chwilę" tak. Jednak szybko na bazarze wyląduje i będę polował na inną wersję. Bo to mega udany projekt.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bydgoszcz wieczorową porą

Lepiej za często go nie pokazuj, bo mi ciśnienie skoczy Stan Edytowane przez pepepatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na "chwilę" tak. Jednak szybko na bazarze wyląduje i będę polował na inną wersję. Bo to mega udany projekt.

No to ja chyba bardziej zadowolony jestem bo nie przewiduję rozstawać się z Cytryną. Bezel robi robotę, w moim klimacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tygrysastyl

 

No właśnie mowię ze styrany a zegarek nie brał razem z tobą udziału na misji w Iraku tudzież nie jest 50letnim staruszkiem z patyna ;). W miarę młoda maszyna

Odnow go , a powiem Ci szczerz ze dużo pracy nie wymaga . Wiem co mowię bo odnawialem gorsze przypadki :)

Może i masz racje. Kiedyś przy okazji czemu nie. Mieszkam w UK. Brakuje zegarmistrzów. Może jak będę w Polsce.

 

Pozdrawiam.

 

A dzisiaj na razie tak:

 

 

459ac69cb401b69e0fd4e45e6f00c5ec.jpg

 

iPhone 7+ Tapatalk

Edytowane przez tygrysastyl

You must think first, before you move.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mateusz,

ja tak sobie cichutko siedzę i czekam aż Ci w ręce jakiś fajny Breitling wpadnie. Pamiętaj wtedy o mnie i daj znać zanim wystawisz bo ciągle poluję. Chodzi mi po głowie kwarcowy Colt chrono, a jeszcze lepiej Aerospace.

 

 

:)  Będę pamiętał, a ktoś mi ostatnio mówił o Aerospace ...  muszę pomyśleć kto :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, trudno było go zdobyć ;) Big Crown Pointer Date ref. 7400C

Dzięki serdeczne :)

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, rozważasz powrót?

 

 

Chwilowo nie.

A powód za chwilę, tylko się odrosi po donosicielu a ja złapię trochę światła  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jesiennym pasku :)

post-36842-0-11434200-1478685813_thumb.jpg


EWOLUCJA:

Casio na komunię --> Casio od dziadka --> Q&Q --> Perfect --> Casio Edifice --> Christian Benoit --> Armani --> Lacoste --> Certina--> Tag Heuer Monaco --> Frederique Constant Automatic  --> Maurice Lacroix Pontos -->  Omega Aqua Terra --> Longines Hydroconquest Automatic + Oris Big Crown Chronograph + Frederique Constant GMT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.