Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

"herezje"....

Rano Ci koledzy wytłumaczą co i jak.

Bo trzeba wyczuć moment kiedy głosić herezje ;)

Patrz, sobota rano i nic nie ma ;)

"Koledzy" sami pałkę mogli zachlać w piątunio wieczór ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chińczyk to taki zegarek który w chinach został złożony i tam zrobione zostały wszystkie części 

Większość części w zegarkach pochodzi właśnie z Chin bo są tańsze w produkcji i nie chodzi tu o gorsze materiały bo te podlegają kontroli odbiorcy inaczej by mnie zapłacił - jeśli zamawiane są bransolety ze stali 316L o jakimś standardzie wykończenia to takie są robione inaczej z zapłaty i kolejnych zamówień nici.

Jeśli chodzi o słabą jakość niektórych rzeczy pochodzących z Chin to nie jest to wina producenta tylko zamawiającego i końcowego odbiorcy czyli nas po części (piszę ogólnie) który z chęci coraz to większego zysku i kupna byle to taniej zamawia i godzi się na wykonanie towaru gorszej jakości byle szybciej i taniej.

Jeśli więc firma T.....  O..... R..... czy jakakolwiek inna zamawia części w standardzie XXXX z materiałów XXXX to takie dostaje Chińczycy potrafią zrobić dokładnie to samo co Europejskie firmy tylko dużo taniej - jeżeli firma X sprzedaje rocznie 2-3 miliony zegarków na cały świat i zaoszczędzi 5 dolarów na każdym to rocznie zysk firmy wzrośnie o 42 000 000 zł licząc na nasze a taka kwota nie pozostaje bez zauważenia nawet dla tak liczących się graczy jak R.... O.... czy Perfect 

Nie wiem czy wiecie ale to Chińczycy są najbardziej wymagającym narodem pod kątem jakości towarów - tak stwierdzili Amerykańscy naukowcy  :rolleyes:  ;)  

Na to co napisałem powyżej nie mam dowodów ale tak jest każdy to wie tylko nie chce przyswoić 

Błogosławieni ci którzy nie widzieli a uwierzyli 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yoda, czasami sypiasz? :)

Master, Ty piszesz cały czas ze smartfona czy spędzasz tyle czasu przed kompem? :)

Ja jestem komputerem :)

Bo trzeba wyczuć moment kiedy głosić herezje ;)

Patrz, sobota rano i nic nie ma ;)

"Koledzy" sami pałkę mogli zachlać w piątunio wieczór ;)

:)

Jestem ciekawe czy ktokolwiek, kto zrozumie jaki jest stan rzeczy :), a nazwał mnie " głupcem " ;) napisze choć jedno słowo.....czy będzie udawał ze jest ok :)

post-48316-0-58271900-1479547049_thumb.jpg

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Jestem ciekawe czy ktokolwiek, kto zrozumie jaki jest stan rzeczy :), a nazwał mnie " głupcem " ;) napisze choć jedno słowo.....czy będzie udawał ze jest ok :)"

 

Czy naprawdę Ci na tym zależy ? Czy to istotne co myśli człowiek który nie ma wpływu na nasze życie ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Brzoza2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-68111-0-12813100-1479549032_thumb.jpg

"Co mi tam czas! Bywa, że i cały miesiąc odda się chętnie za pół rubla, a innym razem za żadne skarby nie sprzedałoby się nawet pół godzinki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GCE

To w rzeczywiostości średniak, chyba 35 mm. Sam zegarek bardzo ciekawy i pięknie utrzymany. Koperta zdaje sie po odświerzeniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, bardzo dobrze jej na pasku

Zgadzam się, Mariusz :)

to w ogóle fajny sportowy zegarek :)


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurier mnie odwiedził 5minut temu :)

post-33375-0-63269600-1479557441_thumb.jpeg


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, Mariusz :)

to w ogóle fajny sportowy zegarek :)

To fakt, na mnie też zrobił bardzo pozytywne wrażenie

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.