Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Ona nie jest brzydka, jest całkiem niezła - tyle, że stara jest ładniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ed01df90b6f297ddcc52382b6f17531c.jpg

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-29337-0-36121400-1482780212_thumb.jpg


,,Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej - szaleniec? (George Carlin)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale choinka jeszcze stoi! ;):D

 

post-22413-0-09267400-1482784351_thumb.jpg

 

post-22413-0-70331900-1482784562_thumb.jpg

Edytowane przez szwed

Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem,

 

Jestem nowy na forum, więc przepraszam za ewentualne faux pas z tematem nie tu, gdzie trzeba. Nie mogłem znaleźć odpowiedniego działu...

 

Ja dzis mam na ręce Trasera P 6600 i zastanawiam się co oznacza podziałka na bezelu od godziny 12 do 4?

Zegarek jest przeznaczony dla wojska, wiec raczej nurkowania tam niewiele, żeby to było przyznaczone stricte do odmierzania czasu pod wodą...

Czy jest jakies specyficzne, wojskowe, zastosowanie podziałki na bezelu? Dlaczego tylko sekcja 12-4 jest podzielona co minutę, a reszta bezela jest czarna oprocz oznaczenia godzin? Ktos pomoże?

Z góry dziękuję i pozdrawiam!

Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dzisiaj tak:

 

d6de4b594298c97ba253d8c8ea8f6bbd.jpg

 

Pozdrawiam.

 

 

iPhone 7+ Tapatalk


You must think first, before you move.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem,

 

Jestem nowy na forum, więc przepraszam za ewentualne faux pas z tematem nie tu, gdzie trzeba. Nie mogłem znaleźć odpowiedniego działu...

 

Ja dzis mam na ręce Trasera P 6600 i zastanawiam się co oznacza podziałka na bezelu od godziny 12 do 4?

Zegarek jest przeznaczony dla wojska, wiec raczej nurkowania tam niewiele, żeby to było przyznaczone stricte do odmierzania czasu pod wodą...

Czy jest jakies specyficzne, wojskowe, zastosowanie podziałki na bezelu? Dlaczego tylko sekcja 12-4 jest podzielona co minutę, a reszta bezela jest czarna oprocz oznaczenia godzin? Ktos pomoże?

Z góry dziękuję i pozdrawiam!

Przemek

 

Nie ma w tym żadnej tajemnicy, zazwyczaj pierwsza część bezela ma podziałkę co minutę, zwykle jest to pierwsze 15 minut. Co do zastosowań praktycznych naszych zegarków to nie ma co przesadzać, myślę że 99,9% zegarków z bezelem jakie pojawiają się na forum wody nie widziało nawet z dala. :rolleyes:  Najczęstszym zastosowaniem podziałki na bezelu jest odmierzanie czasu gotowania jajek na miękko. <_< Pokaż lepiej zdjęcie tego Trasera. 

 

A żeby nie było OT, to dzisiaj coś na roboczo, trzeba ogarniać poświąteczne bałagany.

 

post-94542-0-62383800-1482830118.jpg

Edytowane przez 4palce

Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wt3visV.jpg

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczta się nie spisała i zegarek dla żony dotarł dopiero dziś . 57729dbbc06bab77aa70eb3558eaa35e.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.