Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

 

Karol, jest to chyba najbrzydszy zegarek jaki miałeś.

Edytowane przez Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos nie mialem dzisiaj czasu na robienie aktualnych fotek, to cos z galerii- ale zegar ten:

 

post-31778-0-33002000-1487625453_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny zegar.

 

Karol, jest to chyba najbrzydszy zegarek jaki miałeś.

 

Gratuluje pięknego PAMa!

 

Znajdź intruza :D

 

Przyłączam się do team Dorian06.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ;)

 

nieliczna z serii Pama, która do mnie gada bardzo mocno ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Trochę z innej beczki :)

Ciekawi mnie, widziane często w tym dziale kolorowe sznureczki na nadgarstkach kolegów-co to jest?, jakaś symbolika?

Z dziecinstwa pamietam opowieści że noworodkom wiązano takie sznurki by nikt uroku nie rzucił, to coś podobnego?

Jakieś gusło?

Dziekuje za odpowiedz.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę z innej beczki :)

Ciekawi mnie, widziane często w tym dziale kolorowe sznureczki na nadgarstkach kolegów-co to jest?, jakaś symbolika?

Z dziecinstwa pamietam opowieści że noworodkom wiązano takie sznurki by nikt uroku nie rzucił, to coś podobnego?

Jakieś gusło?

Dziekuje za odpowiedz.

Nie wiem o chodzi ale moja żona od dwóch tygodni ma założoną czerwoną wstążeczkę która ma chronić właśnie przed jakimś urokiem jakaś hinduska jej to poradziła

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę z innej beczki :)

Ciekawi mnie, widziane często w tym dziale kolorowe sznureczki na nadgarstkach kolegów-co to jest?, jakaś symbolika?

Z dziecinstwa pamietam opowieści że noworodkom wiązano takie sznurki by nikt uroku nie rzucił, to coś podobnego?

Jakieś gusło?

Dziekuje za odpowiedz.

Moja żona która tego nie znosi odkryła ostatnio ze to jest jakaś nic Racheli. Z kabaly. Czym wprawila mnie w osłupienie. Ja zawsze lubiłem coś nosić na nadgarstku i mi ten sznureczek sie spodobal a nie drapie po zegarku. Nie ma żadnego uzasadnienia poza tym że mi sie podoba ale jak widać wzbudza zdziwienie. Chyba muszę sobie znaleźć taki sznureczek niebieski albo czarny i będzie po problemie. Tutaj widzę na forum czasami że koledzy noszą jakieś czaszki albo coś tam. Mnie to przed niczym nie ma chronić. Cała filozofia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko koperty nie rysowało jak zawiera metalowe elementy, wiadomo że zegar ważniejszy  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może przez to, że ten bezel taki charakterny. Jakby tak bardziej spojny jako calosc.

Zgadzam się, ten bezel jest świetny - mnie on się kojarzy ze starym hełmem nurka

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary hełm też ma okienko, więc mamy podobne skojarzenia


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja żona która tego nie znosi odkryła ostatnio ze to jest jakaś nic Racheli. Z kabaly. Czym wprawila mnie w osłupienie. Ja zawsze lubiłem coś nosić na nadgarstku i mi ten sznureczek sie spodobal a nie drapie po zegarku. Nie ma żadnego uzasadnienia poza tym że mi sie podoba ale jak widać wzbudza zdziwienie. Chyba muszę sobie znaleźć taki sznureczek niebieski albo czarny i będzie po problemie. Tutaj widzę na forum czasami że koledzy noszą jakieś czaszki albo coś tam. Mnie to przed niczym nie ma chronić. Cała filozofia.

Nie polecam takich praktyk...Związane są one z kabałą , okultyzmem - wprost nawiązują do idei judeosatanizmu...nie mówiąc już o krzewieniu zabobonów. Ludzie niby nowocześni - ale praktyki jak u starej babki z zapadłej wsi na Podolu w XIX w.

Kabała wyrasta, przede wszystkim, z tajnej religii greckich, pogańskich elit – orfizmu,  Stąd jednym z jej istotnych elementów jest wiara w reinkarnację. Kabała, na późniejszym etapie swojego rozwoju (a za nią masoneria), odwołuje się też do hinduizmu. Na najwyższych stopniach masońskiego wtajemniczenia podstawowe „dogmaty” hinduizmu stają się podstawowym punktem odniesienia.

ostatnimi czasy promowane są wśród tzw. "celebrytów"- przez niejakiego Berga - który czerpie przy okazji niemałe profity - żerując na naiwnych...

Ta czerwona nitka działa - tak samo jak spluwanie przez lewe ramię na widok czarnego kota...jest wyrazem duchowej pustki ...podobno trzeba w coś wierzyć - ale w nitkę?! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.