Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczywiście, koszula jest bardzo szykowna  :)


pozdrawiam, Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie, na szczęście nie widać czerwonych nitek   ;)


pozdrawiam, Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, pierwszy, nawet nie wiedziałem że Parnis już trzepie takie klony. Myślałem raczej o sytuacji gdyby tak wyglądał oryginalny projekt jakiejś mało liczącej się marki - wtedy byłbym ciekaw reakcji. Mam czasem wrażenie że jak na tarczy jest Panerai, Rolex czy inny "kult" to zawsze jest zachwyt niezależnie od okoliczności, i nawet oczywiste wady ( choćby brak nieszczęsnego AR ) usiłuje się przerobić na zalety. Ale to już temat na osobną gównoburzę ;)

Nauczyliście się tego słowa gównoburza i nadużywacie go do każdej niewygodnej sytuacji. A dyskutować trzeba a nie usprawiedliwiać czyjeś ignoranctwo. Pam to dla mnie zegarek jak każdy inny i w wielu modelach nie podzielam zachwytu czy horendalnych cen. Ten nurek ma jedną niepowtarzalną zaletę - jedyny w swoim rodzaju dizajn, nietuzinkowość... Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, Pam to jego niepowtarzalny styl.

Zegarek który mozna poznać z kilku metrów.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde co jest w tych pamach to nie wiem ale są super. A ten Karola świetny. Ale Karol nie ma słabych zegarków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde co jest w tych pamach to nie wiem ale są super. A ten Karola świetny. Ale Karol nie ma słabych zegarków.

Panerai to rzeczywiscie nietuzinkowa marka, posiadajaca swój niepowtarzalny 'sznyt', ale myślę że wiele 'szkody' robi mu otoczka jakiejs dziwnej, by nie powiedzieć chorej fascynacji.

Odbieram to już nie jako pasję, czy zwykłe 'podoba mi się', ale nieomal traktowanie jak przedmiot kultu, przynależność do jakiejś innej, lepszej 'kasty"...

Wystarczy poczytać nasze, czy inne fora w tym temacie.

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panerai to rzeczywiscie nietuzinkowa marka, posiadajaca swój niepowtarzalny 'sznyt', ale myślę że wiele 'szkody' robi mu otoczka jakiejs dziwnej, by nie powiedzieć chorej fascynacji.

Odbieram to już nie jako pasję, czy zwykłe 'podoba mi się', ale nieomal traktowanie jak przedmiot kultu, przynależność do jakiejś innej, lepszej 'kasty"...

Wystarczy poczytać nasze, czy inne fora w tym temacie.

 

To akurat dotyczy każdej dziedziny życia. Obecny "styl" w ogólnym tego słowa znaczeniu powoduje takie a nie inne podejście do pewnych kwestii...życie po prostu. Do tego dochodzą czasy w jakich żyjemy, podejście jednego człowieka do drugiego...itepe...Można by było godzinami wymieniać...

Edytowane przez robertos102

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba tak jak wielbiciele rolexow czy inżynierów. Ja się jakoś do rolexa przekonać nie mogę. Próbuję go bardzo polubić ale żebym się zakochał to bez przesady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjety tylko do zdjecia

 

5.jpg

Edytowane przez Michal84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba tak jak wielbiciele rolexow czy inżynierów. Ja się jakoś do rolexa przekonać nie mogę. Próbuję go bardzo polubić ale żebym się zakochał to bez przesady.

Wybacz ciekawość , ale w taki razie w jakim celu go kupiłeś ? ;)


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

 

Mysle, ze troche przesyt i troche ewolucja pogladow :)

 

 

 

Karol, Ty to umiesz zrobić jednym zdjęciem "atmosferę" wokół zegarka ;)

Widziałem ten model na żywo wiele razy i on nie wygląda aż tak dobrze jak na Twoich zdjęciach. Zresztą przez Twoje zdjęcia nie raz trzymałem się za portfel ;) , zegarki wyglądają na nich trzy razy lepiej niż w rzeczywistości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz ciekawość , ale w taki razie w jakim celu go kupiłeś ? ;)

No bo liczę że miłość przyjdzie z czasem a tak na serio to chciałem się poczuć jak właściciel rolexa

Powiem mu parę razy że go kocham coś tam jeszcze a potem zostawię we łzach. Aż znajdzie sobie kogoś innego. Taki miałem pomysł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

 

Ciężko Ci nie przyznać racji :)


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Passero, calkiem powaznie - wedlug mnie na zywo jest lepiej, bez porownania :)

 

Moim zdaniem Panerai, generalnie, to zegarki mocno zyskujące na żywo, ale Twoje zdjęcia robią robotę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze miłość przychodzi po pierwszym włożeniu Spróbuj włożyć jeszcze kilka razy

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Dzisiaj było omegowo.

Od rana w głowie speedmaster z datą :)

W pracy niebieski SMP

4a.jpg

 

a teraz pomarańcza.

9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.