Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Hahah. Dobra jutro postaram sie znowu zapunktowac i zaloze np. Zenith.Jestes w

 

 

Jestes w wielkim bledzie, ze kieruje mna moda czy reklama. Ja kupuje to co mi sie podoba. A kupuje duzo za duzo. Nie fascynuje mnie sztampa. Kocham ekstrawagancje.

 

Chyba zle zrozumiales co napisalem, bo wprost proporcjonalnie odwrotnie :)

Przeczytaj proszę raz jeszcze..

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zle zrozumiales co napisalem, bo wprost proporcjonalnie odwrotnie :)

Przeczytaj proszę raz jeszcze..

Jezeli tak to przepraszam. Ja mam duzy dystans i szanuje poglady adwersarzy. Niektorzy koledzy lubia tak po polsku dac do zrozumienia, ze moje upodobania zegarkowe sa wg. nich wariackie ;-) Wypaczyla mnie Ameryka bo tu za duzo Rolexow jest .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radek- zrób jakaś fajna galerie. Masz nietuzinkowo kolekcje, która warto przedstawić szerzej. Pisze to bez jakichkolwiek podtekstów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli tak to przepraszam. Ja mam duzy dystans i szanuje poglady adwersarzy. Niektorzy koledzy lubia tak po polsku dac do zrozumienia, ze moje upodobania zegarkowe sa wg. nich wariackie ;-) Wypaczyla mnie Ameryka bo tu za duzo Rolexow jest .

Jak pisałem-sam uważam ze zegarek powinien choc w czesci uzwierciedlać charakter czy upodobania właściciela.

 

No i Ameryki nie trzeba by Rolex wypaczył zdrowy rozsadek i postrzeganie :);)

Jak to mówią frak dobrze leży w trzecim pokoleniu ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem-sam uważam ze zegarek powinien choc w czesci uzwierciedlać charakter czy upodobania właściciela.

 

No i Ameryki nie trzeba by Rolex wypaczył zdrowy rozsadek i postrzeganie :);)

Jak to mówią frak dobrze leży w trzecim pokoleniu ;)

Ladnie to ujales. Ja nie potrafie robic tak pieknych zdjec jak koledzy tutaj. Ale pomysle o galerii.Wynajme profesjonalnego fotografa. Juz dawno myslalem o zarchiwizowaniu swoich zbiorow. Czesc zegarkow mam w banku co tez stanowi jakies utrudnienie.Niektorzy beda mogli sobie pokpic do woli. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ladnie to ujales. Ja nie potrafie robic tak pieknych zdjec jak koledzy tutaj. Ale pomysle o galerii.Wynajme profesjonalnego fotografa. Juz dawno myslalem o zarchiwizowaniu swoich zbiorow. Czesc zegarkow mam w banku co tez stanowi jakies utrudnienie.Niektorzy beda mogli sobie pokpic do woli.

 

 

Radek , a kto z ciebie kpi ? Masz fajna kolekcje i zbierasz same pochwały :). Niekiedy chłopakom włączy sie troche sarkazmu ,ale takiego pozytywnego i z dobrym humorem.

Wrzuć na ten amerykański luz , o którym kiedyś sam wspominałeś :)


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz na nadgarstku...nieosiągalne okazało się osiągalne i tak oto KonTiki jest moja :wub:

 

post-87540-0-15018000-1493926689_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radek, nie raz czytałem, że lubisz ekstrawaganckie zegarki, więc skoro tak to je kupuj, bo one są tylko dla Ciebie i wcale nie muszą tu na forum się nikomu podobać.

Masz swój styl bycia i do niego dobierasz garderobę, auta, czy właśnie zegarki


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Fajne zegarki, jednak porównanie  jakości wykonania do AP bardzo ale to bardzo naciągane :)

 

Czy miałeś kiedyś zegarki Concord w ręce? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz na nadgarstku...nieosiągalne okazało się osiągalne i tak oto KonTiki jest moja :wub:

 

To szczere gratulacje z realizacji celu :) Zwłaszcza tak fajnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radek , a kto z ciebie kpi ? Masz fajna kolekcje i zbierasz same pochwały :). Niekiedy chłopakom włączy sie troche sarkazmu ,ale takiego pozytywnego i z dobrym humorem.

Wrzuć na ten amerykański luz , o którym kiedyś sam wspominałeś :)

Tak naprawde mam tez trche zegarkow bardzo popularnych na forum ale uznalem, ze tych nie warto pokazywac. Zabolala mnie kiedys opinia o De Grisgorno FG One, ktos okreslil, ze to najbrzydzszy zegarek na swiecie a ja uwazam, ze jest bardzo ladny. Ide tez o zaklad, ze ta osoba nigdy nie widziala go na zywo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawde mam tez trche zegarkow bardzo popularnych na forum ale uznalem, ze tych nie warto pokazywac. Zabolala mnie kiedys opinia o De Grisgorno FG One, ktos okreslil, ze to najbrzydzszy zegarek na swiecie a ja uwazam, ze jest bardzo ladny. Ide tez o zaklad, ze ta osoba nigdy nie widziala go na zywo.

Ważne ze tobie sie podoba :) bo o to właśnie chodzi .A publika .....niech zazdrości :)


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki stylowy Hamiltonik

 

fa5e6c6afd4c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy miałeś kiedyś zegarki Concord w ręce? 

 

 

Tak miałem na ręce Concorda i miałem AP i twierdzę że temu pierwszemu bliżej jest do np Taga,  do AP mu bardzo daleko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.