Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na pewno wyjaśni o co chodzi,wierzę,że to nieporozumienie ;) a ja dziś z Timexem :)

post-41915-0-36417200-1498678174_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coś mi tu przeglądarka cuda wyrabia - w każdym razie, chciałem powiedzieć, że warto było zarejestrować się na tym forum, skoro są tu osoby prowadzące zażarte dyskusje z samymi sobą. :D

 

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13lesiu ciekawy ten Twój Timex :)

Dzięki  :) ma trochę za dużo wskazówek ale jakoś daję radę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy dobra wyjaśniam... Mam Znajomego, który od dobrego roku regularnie kupuje takie rzeczy....i zawsze się ze mnie nabijał jak np kupiłem MRG czy Citizena i powiem Wam że do tej pory zawsze było coś nie tak....miał Omegę PO która wyglądała dobrze ale indeksy były krzywe....widzialem Audemarsa któremu nie kręcił się dobrze bezel, miał ceramicznego Pama który naprawdę z ceramiki....ale jak zobaczyłem to cacko to moim zdaniem mógłbym wyrzucić kilka moich zegarków....szklo ma niewidzialne, mechanizm trzyma rezerwę 3 dni albo i dłużej i robi podobno 1sek na dobę.... jak jeszcze kupiłem mu tutaj skórę to to jest mistrzostwo i wiem jak to brzmi, wiem że dostanę bana ale to co potrafią zrobić to jest jakaś masakra....namawialem to wiele razy na VISa bo to podobny styl a jednak nasz wyrób.....ale mój VIS ma np brudne wskazówki i o wieeeele gorsze szkło i lumę....
Reasumując to nie jest moja replika i teraz widzę że można takie rzeczy poznać....ja nie poznałem....
Przepraszam Was za to, nie nazwę tego prowokacją bo to nie o to chodziło żeby Wam za dwa dni powiedzieć że to tylko takie żarty tylko udowodnić że to jest niedopoznania i to jest tak samo zadziwiające jak i przerażające.
Kolegi u nas na forum nie ma, ale jeżeli to co opowiada jest prawdą to ten świat ku temu zmierza. Mój brat obecnie od kilku miesięcy jest w Malezji i okolicach i mówi że tam wszyscy....wszyscy ...noszą "Mudmastery" albo inne "G" za kilka dolarów...
Sorry jeszcze raz, banujcie mnie...

 

 

MOD MODE - POST ODKRYWAM - niech sobie każdy na podstawie wpisu użytkownika nickt sam wyrobi zdanie na ten temat . Dawno nie czytałem takiej ilości BZDUR I JAK WIDAĆ NIE JEST NIE DO ROZPOZNANIA _ WSTYD !!! I nawet nie znasz definicji słowa "replika" Jak widać chciałeś się pochwalić i myślałeś ,że nikt nie pozna... Widać że się grubo pomyliłeś ! 

Edytowane przez dariusz chlastawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żenujące!!! Ty i twój kolega !!!

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oszukiwać innych, może się udać, ale żeby oszukiwać siebie, jak się czujesz. Chyba coś nie tak, delikatnie mówiąc.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że prewencyjnie nie napisałeś że to podróbka mając tego świadomość, ba , pisałeś tak:

 

Pam00687

Dzięki wszystkim....nigdy nie przypuszczałem że skończę z Paneraiem....i to jeszcze w manualu..i że poświęcę dla niego między innymi MRG-G1000.....ale nie wiedzieć czemu jestem bardzo zadowolony  ;)

 

A mogłeś przestrzec innych by uważali, a tak koledzy lajkowali....nieładnie.

I przyjmowałeś gratulacje......

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu Cię banować - sam się zbanowałeś (kiedyś mówiło się zostać skazanym na banicję), teraz każdy na tym forum będzie miał Cię tam gdzie tą podróbkę, gdzie Słońce nie dochodzi... Szkoda strzepić języka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smutny koniec tej historii :(

należą się brawa dla Kolegi SurferTM


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mnie również zaskoczyłeś. 

I tak, dałem się nabrać, nawet nie sprawdzając referencji którą podałeś.

Ale czy warto było?

 

 

Smutny koniec tej historii  :(
należą się brawa dla Kolegi SurferTM

 

To prawda. Wydawało mi się, że kolega @SurferTM chce zaistnieć tą kontrowersyjną tezą, a okazało się, że tylko on powiedział sprawdzam. 

Edytowane przez rmak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale to przecież o to chodziło...jakbym napisał że to podróbka to oczywiście wszyscy widzieliby gowniany zegarek i w ogóle że jak mogę takie rzeczy pokazywać....a tak zobaczcie co się stało....Ci co widzą ładność zegarka tak reagowali, dostałem na wiadomości na PW....powiem Wam jeszcze jedno....moj kumpel jeździ x6m.....i ma jedno Maurice Pontosa i naprawdę ta podróbka ma wszystko ładniejsze i to włącznie że szkłem z 2xAR co dla mnie osobiście jest najwazniejsze...

 

 

MOD MODE
 

z zażenowaniem ale odkrywam te ŻAŁOSNE BZDURY wypisywane przez użytkownika nomen omen nickt aby wszyscy widzieli te piramidalne bzdury - warto abyśmy wszyscy wiedzieli "who is who"

Edytowane przez dariusz chlastawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze powtarzałem, że gratulacje są z reguły fałszywe. Gratulować to można narodzin dziecka a nie zakupu tańszego czy droższego przetworzonego złomu. Jak pisałem ten model został powszechnie zjechany (skrytykowany) na forum. Więc jedyne czego ludzie gratulują z reguły na tym forum to, że ktoś wydał na zegarek okrągłą sumkę liczoną w dziesiątkach tysięcy. W tym przypadku pewnie poniżej 200$... a jedyne do czego ten Świat zmierza to do pozerskiego pokazania się pozornie drogim zegarkiem czy samochodem. Ciekawe czy podróbkę mozgu też sprzedają ? Taki pozer moģłby sobie przez chwilę poudawać, że ma trochę oleju w głowie.

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba kolego nickt zaczynasz sie pogrążać :)

Edytowane przez 70'

Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Te opowieści o tym Twoim kumplu są strasznie żenujące... Straszna siara...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to się ośmieszyłem z rolkami nieświadomie (z braku wiedzy)Ty to zrobiłeś z pełną świadomością i jeszcze próbujesz reklamować podróbki. Żałosne !!!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale to przecież o to chodziło...jakbym napisał że to podróbka to oczywiście wszyscy widzieliby gowniany zegarek i w ogóle że jak mogę takie rzeczy pokazywać....a tak zobaczcie co się stało....Ci co widzą ładność zegarka tak reagowali, dostałem na wiadomości na PW....powiem Wam jeszcze jedno....moj kumpel jeździ x6m.....i ma jedno Maurice Pontosa i naprawdę ta podróbka ma wszystko ładniejsze i to włącznie że szkłem z 2xAR co dla mnie osobiście jest najwazniejsze...

Co Ty wygadujesz?

To tylko fotografia zamieszczona w internecie, koledzy gratulowali bo Ci ufali, zawiodłeś to zaufanie.

Kompromitujesz się kolejnymi postami.

A masz fajne oryginalne zegarki....przykro.

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ty wygadujesz?

To tylko fotografia zamieszczona w internecie, koledzy gratulowali bo Ci ufali, zawiodłeś to zaufanie.

Kompromitujesz się kolejnymi postami.

Marek, zaczynam mieć pewne wątpliwości, czy Ty aby na pewno rozumiesz prawdziwą zegarkową pasję... :D

Nawet to, że "2xAR jest najważniejsze" Cię nie przekonuje...? :D  :lol:


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, i nigdy by nie dał d*py za 378$ kupując podróbkę Panerai.

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee, to po prostu efekt dobrej zmiany - okradanie zachłannych, obcych korporacji to nie grzech lecz cnota...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.