Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam: podobnie jak Koledzy - noszę się wakacyjnie.

 

Pierwszy mój kwarcowy zegarek 8) W oczekiwaniu na renowację starego złotego chronographa kupiłem coś takiego:

805c537e4a3cf522.jpg

 

Tissot PRS 200. Mechanizm ETA G10.211.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to Błonie z poprzedniej strony jest naprawde super

im bardziej na nie patrze

tym bardziej chcialbym miec


TAG Indy 500, Samurai white&black, Delbana, Heuer Carrera, Certina DS Podium RK i troche kwarcu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dawno nie zakladana Pobeda

Zakładaj ją częściej - jest bardzo ładna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie na ręku bo... mimo, że "skaczący" - lubi się wylegiwać.... ale co tam (właśnie zacząłem studiować instrukcję obsługi aparatu :)

 

dscf2583wb2.th.jpg

 

post-1398-0-96764600-1330688499.jpg

:oops:


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy nabytek -dzisiaj podjedziemy po nowe szkiełko:)

post-514-0-50972300-1330688534.jpg

Shot with PENTAX K100D at 2007-08-09

post-514-0-00274000-1330688536.jpg

Shot with PENTAX K100D at 2007-08-09


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nie oskarżenie, tylko pytanie. Fakt, że z tezą :twisted: Na drugi raz w razie drift'u łap ten fragment rafy, który widać na drugim planie zdjęcia - takie żółto-pomarańczowe z białymi końcówkami :wink: A propos prezentowania: zegarek OK, ale dotykanie rafy nie jest OK, niezależnie od tego, czy w Twojej ocenie jest obumarła czy nie. Sądząc po opisanym przez Ciebie sposobie radzenia sobie z prądem pozwól, że wiedzę na ten tem czerpał będę z innych źródeł :-) EOT.

 

Jesteś nurkiem. Super. Nie zdarzyło Ci się nigdy przy ścianie rafy, podczas prozaicznego pozowania do fotki trafić na silny i niespodziewany prąd?

Pozwól również, że i ja wiedzę bedę czerpał od fachowców, których znam i ufam im (jeden z nich robił fotkę, a drugi był obok poza planem) a nie jasnowidzów :wink: Nie widzisz czego dotykam - powtarzam to. A owi fachowcy uznali to zdarzenie za dopuszczalne. Myślę, że obejrzenie tej rafy (Gotha Abu Ramada) będzie nadal mozliwe mimo mojego haniebnego wyczynu. Jest piękna, dla doświadczonych tak jak Ty nurków moze troszkę za łatwa - 18-20 m, ale rzeczywiście warta obejrzenia. Dla mnie była świetną przygodą. I Tobie takiej życzę.

Ps.

Z racji tematu niespecjalnie zbieżnego z "jaki zegarek...." wiekszy sens miałaby korespondencja o pouczającym mnie wydźwięku na priv. Ale wiele jest osób, które pod pozorem szczytnych idei, niesienia pomocy itp lubią tak sobie "dowalić" od niechcenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nowy nabytek -dzisiaj podjedziemy po nowe szkiełko:)

post-11078-0-72811000-1330688545.jpg

Shot with PENTAX K100D at 2007-08-09

post-11078-0-85919500-1330688546.jpg

Shot with PENTAX K100D at 2007-08-09

 

 

 

oprócz szkiełka jeszcze by się nowy paseczek przydał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oprócz szkiełka jeszcze by się nowy paseczek przydał :)

 

Tez ale spokojnie - z paskami na jakis czas stopuje - bede robil wieksze zakupy a wtedy przesyłka wyniesie taniej,więc sie czaję... :oops: :)


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanisław Czerny

Cytochrom ten zegarek jest piękny oczywiście wymaga dopieszczenia ale manufaktura prestiżowa i swoje już przezył (lata 60?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki:),Tak 60te :) cal.2532pc :),,wybieramy sie do zegarmistrza ale na przgląd,smarowanie i szkiełko- tarcza została juz dzisiaj podczyszczona-wiecej sie nie da nie nieszczac, zdjecia pokaze jak go zrobie, srednica 34mm bez koronki, poza tym aparat wychwytuje mi wszystkie niedoskonałosci-zadobry:)


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miła znajomość :wink: A jakie wymiary ma twój nowy przyjaciel? 8)


I.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

36 na 32 mm. Pierwszy wymiar to wysokosc. Jak na Vacherona to calkiem sporo. Mnie w zupelnosci zadowala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01

Jędrek ale przywaliłeś. Przyjaciel faktyczne zacny. Nie da się ukryć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no, duzy to on raczej nie jest.

chociaz tutaj (ale to raczej blad) znalazlem jeszcze mniejszy i oznaczony jako meski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje jeszcze dziurek, ale przy tej grubości trzyma się i bez nich i bez języczka :-)

 

post-2489-0-57071800-1330688611.jpg

Shot with K750i at 2007-08-11


Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.