Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

.

Bardzo ładny zegarek!


"NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI,

JESTEM TYLKO JA"

Śmierć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zombiak, @fidelio, jakie są Wasze odczucia odnośnie 033? Mieliście okazję na żywo porównać do 035? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

W moim przypadku jak najbardziej pozytywne. 035 w ogóle nie rozważałem, bo mam F104 i Alpinę w jasnej tarczy. Zegarek nieduży /dla mnie to zaleta/, jak na tą połkę cenową wykonany fenomenalnie! Bezpośrednio porównywałem do Alpinista i w 033 dzieje się więcej, co w szczególności dotyczy tego, jak są wykonane uszy. Gdybym miał coś zmienić, to ...zrezygnowałbym z lumy, bo nie pasuje mi do charakteru zegarka ;-)

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, nadgarstek niecałe 17.

Pasuje jak ulał :) a w realu nie masz wrażenia, że jest ciut za mały? Przymierzałem się do Glycine Combat 36mm i na nadgarstku wydawał mi się za mały, ale jak patrzę na zdjęcia, to już wygląda lepiej, idealny wręcz rozmiar ;)

post-60652-0-27921000-1517160020_thumb.jpg

Edytowane przez szalek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolek ma szerokie uszy i 20mm, nie mam takiego wrażenia. Ten model podoba mi sie w takiej wersji.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku jak najbardziej pozytywne. 035 w ogóle nie rozważałem, bo mam F104 i Alpinę w jasnej tarczy. Zegarek nieduży /dla mnie to zaleta/, jak na tą połkę cenową wykonany fenomenalnie! Bezpośrednio porównywałem do Alpinista i w 033 dzieje się więcej, co w szczególności dotyczy tego, jak są wykonane uszy. Gdybym miał coś zmienić, to ...zrezygnowałbym z lumy, bo nie pasuje mi do charakteru zegarka ;-)

Poza tym, świeci tylko symbolicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Fakt, szału nie ma, ale to nie diver. Tym bardziej, jak dla mnie, mogli sobie tą lumę darować ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolek ma szerokie uszy i 20mm, nie mam takiego wrażenia. Ten model podoba mi sie w takiej wersji.

Glycine też ma pomiędzy 20mm, ale rzeczywiście Rolex ma uszy prawie na całą szerokość koperty / lunety. Od razu wydaje się większy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, szału nie ma, ale to nie diver. Tym bardziej, jak dla mnie, mogli sobie tą lumę darować ;-)

Też bym chyba wolał żeby nie umieszczali lumy. Tutaj mam właśnie zagwozdkę (jak i w sumie pół internetu), który z nich wybrać (033 czy 035). Na co dzień noszę Raya więc skłaniam się ku 035, ale 033 też mnie przyciąga, trudna decyzja! No ale to już temat na osobną rozmowę, dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zombiak, @fidelio, jakie są Wasze odczucia odnośnie 033? Mieliście okazję na żywo porównać do 035? :)

Nie miałem okazji porównać na żywo:-( Na razie wszystkie zegary mam z czarną tarczą. Rozmiar super wygodny, pod mankiet pasuje idealnie. Szczególnie przy moim dosyć wątłym nadgarstkiem. Do pracy noszę go na zmianę ze Stowa Flieger.


"NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI,

JESTEM TYLKO JA"

Śmierć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

U mnie też nadgarstek wątły i SARB wielkościowo idealnu. Ale na pewno warto to mieć pod uwagę, bo ten zegarek nie podąża drogą "nadmuchowania" kopert ;-) Taka "klasyka klasyki", wielce ponadczasowa :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filip super wyglada na Twoim nadgarstku, gratuluje zakupu.

A u mnie nadal:

 

Mając takiego PAM’a wysprzedałbym się ze wszystkich zegarków bo i tak nosiłby tylko jego

 

No może zostawiłbym jednego G-Shock’a z radiem do sprawdzania dokładności mechanizmu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, nadgarstek niecałe 17.

 

 

Wygląda idealnie. Moim zdaniem tak właśnie powinien leżeć zegarek.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też nadgarstek wątły i SARB wielkościowo idealnu. Ale na pewno warto to mieć pod uwagę, bo ten zegarek nie podąża drogą "nadmuchowania" kopert ;-) Taka "klasyka klasyki", wielce ponadczasowa :-)

U mnie nadgarstek 18,5cm, ale zacząłem swoją przygodę od Seiko 5'ek i szwajcarskich Vintage po 35mm więc 38mm w SARBie wydaje mi się wręcz idealne :) No to teraz zostaje czyhać na jakąś fajną ofertę, i zdecydować wreszcie czy czerń czy biel  :mellow: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Trudny wybór :-) Ja też trochę się zastanawiałem, "black or white" ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mając takiego PAM’a wysprzedałbym się ze wszystkich zegarków bo i tak nosiłby tylko jego

 

No może zostawiłbym jednego G-Shock’a z radiem do sprawdzania dokładności mechanizmu

U mnie też jak narazie reszta przez większość czasu kręci się tylko w rotomacie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też jak narazie reszta przez większość czasu kręci się tylko w rotomacie :)

Pytanie. Czy sprawdzałeś może ile dni chodzi Twój 10-cio dniowiec? Z mojego doświadczenia - mój 8-io dniowiec chodzi w rzeczywistości prawie 10 dni. Ciekawy jestem czy ten Twój tez chodzi dłużej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.