Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj jeszcze jeden Delacour.

Ło Jezu :o

A wiesz, niedawno pomyślałem, że dawno Ciebie nie było na forum. Prawda li to, czy tylko ze mnie gapa i Ciebie nie widziałem ? B)


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No to teraz reszta ręki w czerwieni

11647530_IMG_20180506_195025.jpg

Edytowane przez _Kwiatek_
Za cytowanie zdjęć, ban na trzy dni. Ostatnie ostrzeżenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jak ten Ball świeci?

...kolorowo :-) Ale jeśli chodzi o moc tego świecenia, to spodziewałem się czegoś ...lepszego. Tryt miałem już w VE Anchar, którego sprzedałem z wiadomych powodów i tam świecił jednak intensywniej. Zdjęcia na stronie oficjalnej i stronach dystrybutorów pokazujące to świecenie, są zdecydowanie podrasowane. Mój aparat w telefonie nie był w stanie uchwycić tego :-) Ale może telefon mam badziewny? Kto wie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...kolorowo :-) Ale jeśli chodzi o moc tego świecenia, to spodziewałem się czegoś ...lepszego. Tryt miałem już w VE Anchar, którego sprzedałem z wiadomych powodów i tam świecił jednak intensywniej. Zdjęcia na stronie oficjalnej i stronach dystrybutorów pokazujące to świecenie, są zdecydowanie podrasowane. Mój aparat w telefonie nie był w stanie uchwycić tego :-) Ale może telefon mam badziewny? Kto wie...

 

Najważniejsze co oczy widzą :)

Przy indeksach widać dość wysokie pypcie, pewnie to tryt? dlatego sądziłem, że świeci b.dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Najważniejsze co oczy widzą :)

Przy indeksach widać dość wysokie pypcie, pewnie to tryt? dlatego sądziłem, że świeci b.dobrze.

Ja to na własne potrzeby nazywam "sutkami" i faktycznie, są to pałeczki trytowe w różnych kolorach. Świeci ok, w nocy da się odczytać czas, no ale nie jest to taka intensywność jak w diverach od Seiko czy wspomianym przeze mnie wcześniej Ancharze... Ale płakał z tego powodu nie będę, bo tego akurat na noc nie zakładam ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to na własne potrzeby nazywam "sutkami" 

 

No to skojarzenia mamy identyczne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze co oczy widzą :)

Przy indeksach widać dość wysokie pypcie, pewnie to tryt? dlatego sądziłem, że świeci b.dobrze.

Po swoich ostatnich doświadczeniach z trytem (jednoczesnie pierwszych) byłem rozczarowany trochę w porównaniu do lumy - szczególnie od sumo. Efekt jest taki, że luminova jak złapie słońce to widać ją za dnia podczas, gdy tryt zasłaniany ręką to był ledwo widoczny. W nocy natomiast intensywność trytu była absolutnie wystarczająca - a przecież ma nas wspomagać w ciemnicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Po swoich ostatnich doświadczeniach z trytem (jednoczesnie pierwszych) byłem rozczarowany trochę w porównaniu do lumy - szczególnie od sumo. Efekt jest taki, że luminova jak złapie słońce to widać ją za dnia podczas, gdy tryt zasłaniany ręką to był ledwo widoczny. W nocy natomiast intensywność trytu była absolutnie wystarczająca - a przecież ma nas wspomagać w ciemnicy

Potwierdzam te spostrzeżenia :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po swoich ostatnich doświadczeniach z trytem (jednoczesnie pierwszych) byłem rozczarowany trochę w porównaniu do lumy - szczególnie od sumo. Efekt jest taki, że luminova jak złapie słońce to widać ją za dnia podczas, gdy tryt zasłaniany ręką to był ledwo widoczny. W nocy natomiast intensywność trytu była absolutnie wystarczająca - a przecież ma nas wspomagać w ciemnicy

Ja doświadczeń z trytem nie mam żadnych, ale po lekturze sądziłem, że luma nie ma do niego startu.

Może przynajmniej dłużej świeci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Połowę intensywności traci po 12,5 latach. Naświetlać nie trzeba. Zalety posiada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świeci jednakowo non stop, ale słabo wobec świeżo naświetlonej lumy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

No cóż, latarki to tryt raczej nie zastąpi, ale przecież wcale nie musi :-) W nocy godzinę da się bez problemu odczytać :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Witaj

Zdjęcia znikają przez osłonę koronki. Podobno jest podobna do koronki Pama.

 

Dzięki.

To już wiem czemu nie ma fotek Marin.

 

Jest kilka rodzaju trytu. Jeden świeci marnie.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

Świeci jednakowo non stop, ale słabo wobec świeżo naświetlonej lumy.

Mialem jakiś czas temu Balla Engineer Genesis. Świecił cały czas jak naświetlone Seiko, bez przerwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele tryciaków w ręku miałem i żaden nie święcił mocno. Jednak Balla nie :)

 

Coś ruch na forum obumiera......

Ostatni wpis przed północą wczoraj.....?

 

2jczs69.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.