Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Chociażby napisem na tarczy, chyba nie powiesz, że napis "Automatic" w nowej referencji jest ładniejszy?!! :P

Może sam napis ładniejszy ale napewno (dla mnie) mniej współgra z innymi napisami.

To ma takie same sens jak twierdzenie że Mercedes powinien mieć gwiazdę na masce a nie na osłonie chłodnicy.

 

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

786c5876b71cb597b8fa8e0d6c459e8a.jpg

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak leci kolejny dzień

post-77725-0-72820100-1528355181_thumb.jpg

Edytowane przez As82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.post-57210-1528356473,8517_thumb.jpeg

 

Wysłane z mojego HTC


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Może sam napis ładniejszy ale napewno (dla mnie) mniej współgra z innymi napisami.

To ma takie same sens jak twierdzenie że Mercedes powinien mieć gwiazdę na masce a nie na osłonie chłodnicy.

 

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

 

 

 

 

A pozwolisz, że będę miał swoje zdanie na ten temat?! 

Wolę starszą referencję. Mi starsza referencja bardziej współgra na tarczy i proszę pozwól mi się z tego cieszyć i mieć swoje zdanie na ten temat. Przecież Tobie może się podobać co chce, a mi nic do tego.

 

Nie napisałem nigdzie, że zegarek jest "jedyny prawilny", czy inne durne teksty które sami powielacie. Nie nakręcam się, że mój zegarek jest lepszy od tego w nowszej referencji. Po prostu, mi ta (starsza) bardziej odpowiada i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pozwolisz, że będę miał swoje zdanie na ten temat?!

Wolę starszą referencję. Mi starsza referencja bardziej współgra na tarczy i proszę pozwól mi się z tego cieszyć i mieć swoje zdanie na ten temat. Przecież Tobie może się podobać co chce, a mi nic do tego.

 

Nie napisałem nigdzie, że zegarek jest "jedyny prawilny", czy inne durne teksty które sami powielacie. Nie nakręcam się, że mój zegarek jest lepszy od tego w nowszej referencji. Po prostu, mi ta (starsza) bardziej odpowiada i tyle.

Przeczytaj mój wpis i swój do którego się odniosłem.

Ja napisałem DLA MNIE a Ty CHYBA MI NIE POWIESZ

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Przeczytaj mój wpis i swój do którego się odniosłem.

Ja napisałem DLA MNIE a Ty CHYBA MI NIE POWIESZ

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Pisałeś o sensie "To ma takie same sens jak twierdzenie że Mercedes powinien mieć gwiazdę..."

I do tego się odniosłem. Dla mnie ten sens ma.

Edytowane przez Kwiatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muzzy cudo! Bardzo mi się podoba.


Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pozwolisz, że będę miał swoje zdanie na ten temat?!

Wolę starszą referencję. Mi starsza referencja bardziej współgra na tarczy i proszę pozwól mi się z tego cieszyć i mieć swoje zdanie na ten temat. Przecież Tobie może się podobać co chce, a mi nic do tego.

 

Nie napisałem nigdzie, że zegarek jest "jedyny prawilny", czy inne durne teksty które sami powielacie. Nie nakręcam się, że mój zegarek jest lepszy od tego w nowszej referencji. Po prostu, mi ta (starsza) bardziej odpowiada i tyle.

Wiadomo, każdy ma trochę inne poczucie estetyki. Dla mnie ten zegarek w starszej referencji też dużo bardziej się podoba, właśnie przez te „Automatic” kursywą, mimo, że to toolwatch nabiera trochę elegancji. Nie zmienia to faktu, że Sumo to zawsze dobry wybór z X’em czy bez niego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścigowy Kuba dostał nowy pasek. :)

 

42638795311_03833e7927_h.jpg

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścigowy Kuba dostał nowy pasek. :)

 

Gites!

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

34747704_10212037343273207_9206915105155


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że fajna dyskusja o X mnie ominęła.

Golumiasty by się cieszył :D

 

 

Jak jestem prosty chlopak ze wsi. Mnie iks czaruje. Kazdy wie ze iks jest cool. Kazda firma z lat 90tych miala na koncu iks, każdy DJ w każdej gminie miał na końcu iks. Jak widzisz nasza estetyka może się roznic. Ale zeby jedno lepsze od drugiego bo jest iks albo nie. No nie.

 

Nawet Rolex ma iks na końcu ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.