Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

:)

post-74783-0-32222400-1528800269_thumb.jpg


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

Jaki ładny zegarek :wub::D

Towarzystwo wzajmnej adoracji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna, japońska robota :-)

 

Dzięki wielkie :) Podwójna japońska robota bo i obiektyw made in japan, choć sam zegarek to nie jestem pewny :D

 

PS: Kolega denver47 niech zobaczy napis na godzinie 9 ej :D Mam jednak jakiś problem z linkiem flickr bo nie można powiększyć zdjęcia ;/ I swoją drogą "lustrzanka" to jednak studnia bez dna. Zaczynam walczyć o ostrość zdjęć i powoli mi się udaje, wystarczy mocno pogrzebać w ustawieniach aparatu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie :) Podwójna japońska robota bo i obiektyw made in japan, choć sam zegarek to nie jestem pewny :D

 

PS: Kolega denver47 niech zobaczy napis na godzinie 9 ej :D Mam jednak jakiś problem z linkiem flickr bo nie można powiększyć zdjęcia ;/ I swoją drogą "lustrzanka" to jednak studnia bez dna. Zaczynam walczyć o ostrość zdjęć i powoli mi się udaje, wystarczy mocno pogrzebać w ustawieniach aparatu :)

 

Jak wrzucam fotkę na flickr to nie zapodaję jej potem na forum poprzez obcję share i BBCode lecz klikam w tą strzałkę (download), następnie view all sizes. Tam wybieram sobie jaką chcę rozdzielczość (najczęściej  large 1600) i po kliknięciu, kopiuję adres pliku (wówczas link zakończony jest końcówką .jpg) i wklejam go ręcznie na forum w [i m g] zdjęcie.jpg   [/i m g] - bez spacji.

 

Tym sposobem to się wyświetla i dopasowuje w przeglądarce w zależności od monitora oglądacza, a po kliknięciu nie przenosi nas do serwisu flickr, dodatkowo pod zdjęciem nie pojawia się za każdym razem Twoje imię i nazwisko oraz nazwa pliku, ale tego akurat można się pozbyć podczas kopiowania BBCode.

 

Tą metodę sprzedał mi Brz w innym wątku i mnie pasuje - dopóki robię to na kompie - z telefonu to już jest mordęga bo apka Flickra jest do bani, ale da się żyć 

Edytowane przez denver47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Super :D


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jak wrzucam fotkę na flickr to nie zapodaję jej potem na forum poprzez obcję share i BBCode lecz klikam w tą strzałkę (download), następnie view all sizes. Tam wybieram sobie jaką chcę rozdzielczość (najczęściej  large 1600) i po kliknięciu, kopiuję adres pliku (wówczas link zakończony jest końcówką .jpg) i wklejam go ręcznie na forum w [i m g] zdjęcie.jpg   [/i m g] - bez spacji.

 

Tym sposobem to się wyświetla i dopasowuje w przeglądarce w zależności od monitora oglądacza, a po kliknięciu nie przenosi nas do serwisu flickr, dodatkowo pod zdjęciem nie pojawia się za każdym razem Twoje imię i nazwisko oraz nazwa pliku, ale tego akurat można się pozbyć podczas kopiowania BBCode.

 

Tą metodę sprzedał mi Brz w innym wątku i mnie pasuje - dopóki robię to na kompie - z telefonu to już jest mordęga bo apka Flickra jest do bani, ale da się żyć 

 

Super! Dziękuję, już zmienione. A miałem właśnie pytać Ciebie o to wszystko na pw, ale mnie wyprzedziłeś :)

 

Super :D

 

Dzięki :D Walczę i się nie poddaję ;) W końcu może osiągnę Twój poziom i Marka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dIoptVR.jpg

wUKSLL4.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dan bardzo fajny .


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś PO wskoczyła na nadgarstek.I powiało sportową świeżością.. ;)

 

6f1920306badf183.jpg

Edytowane przez Genovese_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest Seiko?

Jest.

 

 

 

PSX_20180612_175244.jpg

 

:D

 

 

To nie jest fotomontaż jak coś :)

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.