Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

No to teraz moja kolej, na zdjęciu jest też zegarek powyżej ;)

Pozdro28332ca1ee6fe7df9f9c76302f73a884.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już co najmniej drugi w ostatnim czasie na forum. Kuszący a jeszcze ta zniżka na CW. 

 

PS to oczywiście komentarz do tego białego  OS  Seeker kolegi PawelW

Edytowane przez Marak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Radku.

 

Synek, wiec będzie komu oddać uzbierane zegarki mam nadzieje, że dojdzie jeszcze kilka fajnych do czasu jak będę mógł się z nim dzielić

To masz szczęście! Ja mam dwie córki którym piękno mojej kolekcji jest raczej obce. Czekam na wnuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To masz szczęście! Ja mam dwie córki którym piękno mojej kolekcji jest raczej obce. Czekam na wnuki.

Czekaj na syna, a nie na wnuki

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To masz szczęście! Ja mam dwie córki którym piękno mojej kolekcji jest raczej obce. Czekam na wnuki.

Zazdroszczę twoim przyszłym wnukom, z taka kolekcja jaka masz, będą mieli baaaaardzo fajny start zegarkowy Edytowane przez pepepatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po południu

To ich bransoleta czy jakiś zamiennik tak dopasowany?

Długo oczekiwany nurek na lato :)

 

[url=https://ibb.co/cUhwhJ]

Gratuluję! Trochę za duży! Chętnie odkupię Edytowane przez _Kwiatek_
Nie cytuj zdjęć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ich bransoleta czy jakiś zamiennik tak dopasowany? Gratuluję! Trochę za duży! Chętnie odkupię

Ich bransoleta, w dodatku tak jest dopasowana, że podjąłem kilka prób jej zdjęcia bezskutecznie... chcąc założyć pasek. Na razie nie na sprzedaż, ale widziałem gdzieś w rewelacyjnej cenie. Jakość jak najbardziej porównywalna do skxów Seiko to mój zamiennik 007-ki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ich bransoleta, w dodatku tak jest dopasowana, że podjąłem kilka prób jej zdjęcia bezskutecznie... chcąc założyć pasek. Na razie nie na sprzedaż, ale widziałem gdzieś w rewelacyjnej cenie. Jakość jak najbardziej porównywalna do skxów Seiko to mój zamiennik 007-ki.

To o sprzedaży było do innego kolegi :) Mój komandir do mnie idzie, trochę inny. Pytałem o tą bransoletę bo na zdjęciach to wygląda na straszne blaszki i chińszczyznę, a na Twoim całkiem ok.

Jak znajdziesz chwilę to wrzuć jeszcze jakieś zdjęcie bransolety :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Szerokości - no i udanego urlopu

Dzięki u pozdrawiam z Żywca :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas ruszać w drogę :-)

Jeszcze chciało Ci się z rana na forum posta wrzucać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jeszcze chciało Ci się z rana na forum posta wrzucać :)

Ja jestem jednostka bardzo zorganizowana, samochód spakowałem wczoraj wieczorem, więc rano było już spokojnie, stąd i czas na posta :-) Aktualnie popas w Żywcu :-)

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jednostka bardzo zorganizowana, samochód spakowałem wczoraj wieczorem, więc rano było już spokojnie, stąd i czas na posta :-) Aktualnie popas w Żywcu :-)

 

Jakoś tak mi się skojarzyło :):)

 

Za piętnaście trzecia jestem ogolony, bo golę się wieczorem, śniadanie jadam na kolację, więc tylko wstaję i wychodzę.

-No ubierasz się pan

-W płaszcz jak pada.Opłaca mi się rozbierać po śniadaniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To o sprzedaży było do innego kolegi :) Mój komandir do mnie idzie, trochę inny. Pytałem o tą bransoletę bo na zdjęciach to wygląda na straszne blaszki i chińszczyznę, a na Twoim całkiem ok.

Jak znajdziesz chwilę to wrzuć jeszcze jakieś zdjęcie bransolety :)

Bransoletka ciężka , pełne ogniwa wygodne zapięcie, całość piaskowana (?), z boku polerowana. W ogóle nie łapie rys, wygodna, bardzo dobrze się układa na ręku.9fb4874b4bd2e9bc81d4dca10ad6d006.jpg4a25989102d712beac12eb687dcdc899.jpgcb05fbe40f325074130feccee26cf581.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bransoletka ciężka , pełne ogniwa wygodne zapięcie, całość piaskowana (?), z boku polerowana. W ogóle nie łapie rys, wygodna, bardzo dobrze się układa na ręku.

Lee no Ty masz jakieś ekstra wydanie,bardzo dobrze wygląda! W moim będzie standard i wygląda właśnie tak jak pisałem. Zobaczymy na żywo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać, ma jedną wadę: nie ma funkcji golenia nadgarstka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.