Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nikogo nie zbanowałem za cytowanie zdjęć, więc proszę mną kolegów nie straszyć :P

 

Edycja.

 

Jednak przypomniało mi się, że jednego zbanowałem...

 

 

Fajne są te stalowe G. Niestety duże jak na moją rączkę. Sa jakieś z L2L nie większym niż 50mm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTS-a to chyba nie ma ;)

Oczywiście masz racje GST o to mi chodziło akurat patrzyłem na Mietka mojego szefa GT S

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rakieta

Ten model bardzo mi się podoba. Tarcza rewelacyjna.

Edytowane przez paul221

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rakieta

 

 

Fajna Rakieta i fajna bransoleta :)


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już piąty dzień  :wub:  :D

[img=https://i.imgur.com/F2Ku

...i póki co odczuwam radość i wewnętrzny spokój  :)

Nie dziwię się ponieważ to jeden z najfajniejszych Rolków.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

38792527_10212443680191376_8513551905765


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą odebrany Hulk :D

post-35890-0-90752500-1533806207_thumb.jpeg

Edytowane przez Zolw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szyszkops, nie zdążyłem wczoraj odpowiedzieć na Twoje pytanie, a posty już zniknęły... całe szczęście razem z podrabianym użytkownikiem. AquaRacer miał za mały datownik w zbyt dużej odległości od bezela, pewnie w środku siedział jakiś Seagulll. Jak to się stało, że takie rzeczy ukrywały się w najpopularniejszym temacie przez tyle czasu? Było tego więcej, część została już usunięta ale do tej pory wiszą jego zdjęcia z Brajblingami :wacko:
 

Przepraszam, ale musiałem :D

 
Trochę cienki mem  :P dlatego, że replika to nie podróbka. Dla przypomnienia: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/109330-repliki-zegarków-prawdziwe/
 

Replika jest to zegarek identyczny lub bardzo podobny do produkowanego wcześniej przez tę samą firmę (lub wyprodukowany przez inną firmę, ale posiadającą prawa do produkcji po przejęciu nazwy, uzyskaniu zgody itp).

 

Edytowane przez dodge66

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szyszkops, nie zdążyłem wczoraj odpowiedzieć na Twoje pytanie, a posty już zniknęły... całe szczęście razem z podrabianym użytkownikiem. AquaRacer miał za mały datownik w zbyt dużej odległości od bezela, pewnie w środku siedział jakiś Seagulll. Jak to się stało, że takie rzeczy ukrywały się w najpopularniejszym temacie przez tyle czasu? Było tego więcej, część została już usunięta ale do tej pory wiszą jego zdjęcia z Brajblingami :wacko:

 

 

Trochę cienki mem dlatego, że nie replika to nie podróbka. Dla przypomnienia: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/109330-repliki-zegarków-prawdziwe/

 

 

 

Replica ma trochę inne znaczenie niż Replika ;)

Wiem co to replika.

Edytowane przez SzymonJestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szyszkops, nie zdążyłem wczoraj odpowiedzieć na Twoje pytanie, a posty już zniknęły... całe szczęście razem z podrabianym użytkownikiem. AquaRacer miał za mały datownik w zbyt dużej odległości od bezela, pewnie w środku siedział jakiś Seagulll. Jak to się stało, że takie rzeczy ukrywały się w najpopularniejszym temacie przez tyle czasu? Było tego więcej, część została już usunięta ale do tej pory wiszą jego zdjęcia z Brajblingami

 

O, dzięki, wprawne oko ja wczoraj nie byłem w stanie wyłapać różnicy porównując na telefonie... za to przeglądając posty użytkownika "każdego dnia inny brajbling", coś mi podpowiedziało, że kolekcja pewnie chińska...

 

Pozdrowienia dla wszystkich

post-97650-1533808797,0287_thumb.jpg

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Szyszkops

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.