Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

zbieram sie do zelosa od roku....i jakos się nie składa


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-68111-0-86748100-1535363279_thumb.jpeg

"Co mi tam czas! Bywa, że i cały miesiąc odda się chętnie za pół rubla, a innym razem za żadne skarby nie sprzedałoby się nawet pół godzinki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super światło emoji122.pngemoji106.pngemoji2.png

Co tylko pokazuje po raz wtóry, że sprzęt nie jest najważniejszy. A dobre oko i umiejętności.

Fajne zdjęcie! Możesz zrobić zdjęcie z profilu?

 

Dzięki ^_^

 

DAyfE1H.jpg

 

N1IsLaS.jpg

 

 

Koperta jest identyczna jak w Sinnie 556? Oczywiście mam na myśli kształty, nie wykończenie :)


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

 

Koperta jest identyczna jak w Sinnie 556? Oczywiście mam na myśli kształty, nie wykończenie :)

 

Są bardzo podobne, wydaje mi się że Damasko ma cieńsze końcówki uszu, na pewno są inne koronki i osłona. Poza tym wygląda prawie tak samo ;)

 

kWTuEnf.jpg

 

ttQMSX1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są bardzo podobne, wydaje mi się że Damasko ma cieńsze końcówki uszu, na pewno są inne koronki i osłona. Poza tym wygląda prawie tak samo ;)

 

Wyglądają bardzo podobnie, gdzieś czytałem o współpracy Sinna i Damasko przez jakiś czas i chyba obie firmy używały kopert SUG'a

 

 

 

Fajny! No i koronę ma :lol: Jak ogólne wrażenia?


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny! No i koronę ma :lol: Jak ogólne wrażenia?

 

Na żywo wygląda jak milion dolców. I tak też się nosi.

 

No dobrze, może nie jak milion, tylko te trochę $ które trzeba dać za Day Date'a w białym złocie i z nieco większą koroną w logo :D

 

36mm w tej kopercie jest dla mnie idealne, co tylko utwierdza mnie w dążeniu do zakupu Datejusta. Ten zostanie jako EDC, zegarek do noszenia bez nerwów że gdzieś przydzwonię. Jedyne co, to nie udało mi się go kupić na bransolecie. Oryginalnej nigdzie nie dostanę, może jakaś chińszczyzna do Rolka DD będzie pasowała pod tą dziwną krzywiznę pod bezelem?


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już go jakiś czas nie nosiłem, więc dziś wyszedł złapać trochę słońca :)

post-48855-0-11712100-1535375675_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Wyglądają bardzo podobnie, gdzieś czytałem o współpracy Sinna i Damasko przez jakiś czas i chyba obie firmy używały kopert SUG'a

 

 

Z tego co ja wiem to Sinn a właściwie jego właściciel wespół z dwoma innymi panami założyli firmę Sächsische Uhrentechnologie GmbH, a Damasko nie korzystał z nieswoich kopert, tym bardziej że skład materiału z którego wykonane są koperty Damasko jest inny niż Sinna, o obróbce i technologii utwardzania nie wspominając. Dodatkowo koperty Damasko nie są i nie kojarzę, że kiedyś były sygnowane logiem SUG, natomiast koperty Sinn mają takie sygnowanie.

Współpraca Sinn i Damasko owszem była  do 2002r. (Damasko & Sinn GmbH z siedzibą tam gdzie dziś jest siedziba Damasko), ale na czym polegała nie wiem. Nawet patrząc na listę niemieckich producentów kopert widać, że SUG i Damasko działają rozdzielnie:

 

Bauer-Walser AG

Bunsenstraße 4-6

75210 Keltern 

-----

DAMASKO Uhrenmanufaktur

Unterheising 17a

93092 Barbing 

-----

Fricker GmbH & Co.KG

Kaulbachstrasse 51-53

75175 Pforzheim 

-----

Ickler GmbH

Hirsauer Str. 214 

D-75180 Pforzheim 

-----

Karl Habmann GmbH

Durlacher St 15-17

D-75172 Pforzheim

-----

Sächsische Uhrentechnologie GmbH (SUG)

Dresdner Straße 5

01768 Glashütte 

-----

SCHABL & VOLLMER

Weißenburgstr. 20

75173 Pforzheim

-----

UTS MÜNCHEN

Postfach 1429

83604 Holzkirchen

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ^_^

 

 

Koperta jest identyczna jak w Sinnie 556? Oczywiście mam na myśli kształty, nie wykończenie :)

Super! Dzięki. Jakie masz ogólne wrażenia z użytkowania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.