Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

bazar, tania skóra, bieda i smród.

Taki jesteś bogacz- arystokrata?? Orient Cię w oko kłuje?? Urodą nie grzeszy, ale jest twardy i trudny do zabicia. Zaprezentuj cos swojego, a nie tylko krytykujesz i sie głupio madrzysz. Zreszta zauważyłem juz nie raz, że w krytyce i mądralizmach to jestes najlepszy i number one. A nie przypominam sobie żebyś cos kiedys pochwalił, lub przyznał komus rację Panie Mądralo...

 

P.S. Ubodło mnie to, bo z taka patelnia na reku chodziłem 14 lat (prawie tyle, ile Tsuki żyje na świecie) , a potem sprzedałem ja w pełni sprawną i pewnie ktos ja nosi dzis nadal...


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bazar, tania skóra, bieda i smród.

Taki jesteś bogacz- arystokrata?? Orient Cię w oko kłuje?? Urodą nie grzeszy, ale jest twardy i trudny do zabicia. Zaprezentuj cos swojego, a nie tylko krytykujesz i sie głupio madrzysz. Zreszta zauważyłem juz nie raz, że w krytyce i mądralizmach to jestes najlepszy i number one. A nie przypominam sobie żebyś cos kiedys pochwalił, lub przyznał komus rację Panie Mądralo...

 

P.S. Ubodło mnie to, bo z taka patelnia na reku chodziłem 14 lat (prawie tyle, ile Tsuki żyje na świecie) , a potem sprzedałem ja w pełni sprawną i pewnie ktos ja nosi dzis nadal...

 

Ja tam nie wiem - na bazarze widziałem "waściciela" z Patkiem na ręku, ta skóra to chyba nawet bransoleta (metalowa skóra?!?), a bieda i smród gdzie?

Wstyd, Tsuki.


I love it when a plan comes together

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomas

Tsuki ma doła bo PiS przegrało wybory :wink: A tak na poważnie to kolega Korba ma rację. Już dawno zauważyłem, że jest to jedna z nielicznych osób na tym forum, której sprawia radość "dowalenie komuś".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szacunek dla Patelni :lol: za komuny w PL był to niewątpliwy synonim zamożności, doskonale pamiętam ten zegarek u pewnego znajomego badylaża, był z kultowym zielonym cyferblatem - wypas :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość amator3nr

Ja tam juz sie przyzwyczailem do takich tekstów. One swiadcza tylko o tym ze ten kto tak pisze to skonczony idiota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy dajcie spokój - mamy miło spędzać czas, dzielić się wspólną pasją a nie obrażać. Wszak wszyscy wiemy, że de gustibus non est disputandum. Proszę (mam nadzieję, że nie tylko w swoim imieniu) o zaprzestanie wycieczek osobistych. Uznajmy, że nie ma sprawy i bawmy się dalej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Kadarius, ale czy zadziała prośba na trolla czy gbura. Niektórzy ze względu na zupełny brak obycia w towarzystwie innym niż podwórkowe nie mają pojęcia jak odróżnić szczerość od prostactwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koszmar - bazar, tania skóra, bieda i smród.

Zapytaj mamę gdzie jest kodeks towarzyski. Może wie...to Ci da. Lepiej późno niż wcale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I on (Tsuki) ponoc był kiedyś modem na Naszym forum...a może jeszcze jest,nie wiem.Jednak z obserwacji jego tutaj istnienia ,mniemam że to człowiek na wskroś przepełniony żalem do całego swiata,zakompleksiony dzieciak bez samokrytycyzmu...moje zdanie,oparte na podstawie tylko tego co tu czytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koszmar - bazar, tania skóra, bieda i smród.

 

jeden z domu wynosi kulturę i obycie, inny srebra :lol: tsuki pewnie wyniósł to drugie, lecz ze względu na wrodzoną skromność nikomu z nas nie chce ich zaprezentować. ale skromność to w końcu dobra cecha :D

a co do zegarka - dostałem taki od przyjaciół na osiemnastkę (ze złotawo-brązowawą tarczą), służył mi wiernie kilka lat, aż wracając raz jesiennym wieczorem z uczelni (nota bene tej samej, którą odwiedza nasz szlachcic tsuki) do akademika zostałem na skwerku między ulicami kazimierzowską i wiśniową poproszony przez kilku mokotowskich przystojniaków o gotówkę. a że takowej jako student nie posiadałem zbyt wiele zadowolili się zegarkiem :? i od tej pory od czasu do czasu ciągnie mnie, żeby sobie taką patelnię ponownie sprezentować.


panerai 000112, omega planet ocean, zenith class elite 680,

oris miles rectangular day date, glashuette (vintage), skx007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba pora już pokazać jakiś zegarek! A więc dziś (po zmianie czasu :D ):

fakt, najwyższy czas, więc u mnie dziś pomarańczowy potwór na carbonie:

post-655-0-27808700-1330702458.jpg


panerai 000112, omega planet ocean, zenith class elite 680,

oris miles rectangular day date, glashuette (vintage), skx007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D Cóż za wrzawa. Skojarzenia z bazarem nie wzięło się z księżyca - wczoraj byłem przy Hali Mirowskiej i widziałem właśnie takiego faceta z brzuchem, tanią skórą i orientem na łapie. A smród moczu był niemiłosierny.

Drugi raz widziałem ten zegarek w taksówce. Właściciel pojechał "na około" a wewnątrz śmierdziało potem.

Nie wiem, może miałem pecha/szczęście to zobaczyć, może to jakiś trend... W każdym razie mówię jakie mam skojarzenia. Mamy do tego jeszcze prawo?

 

A nie przypominam sobie żebyś cos kiedys pochwalił, lub przyznał komus rację Panie Mądralo
przykro mi to słyszeć. ale jest na to sposób - w moim profilu (jak w każdym) jest opcja "wyszukaj posty użytkownika". poczytaj, zdziwisz się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bart - pomarańczowy potwór super, od jakiegoś czasu bardzo mi się podobają pomarańczowe tarcze, o mało co nie kupiłem Doxy Sub, ale mi przeszło, a teraz znowu wraca :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kadarius super ta certina :shock:

 

gdzie taka nabyles? ale marzenie naprawde dla mnie jest ta certina :shock:


Transport lotniczy (in study process).

Zodiac ZO2040 on brancelet. Election Grand Prix Berne 1914 from 1945 on Hirsch Calf. Election Grand Prix - in repair. Marzenie i cel: IWC Mark XVI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kadarius super ta certina :shock:

 

gdzie taka nabyles? ale marzenie naprawde dla mnie jest ta certina :shock:

 

Allegro - była w trochę sfatygowanym stanie, z dziurą na wylot w szkiełku. Do pełnego szczęścia brakuje mi tylko pozłocenia koperty, ale nie mogę znaleźć fachowca, który to zrobi w odpowiedni sposób. Całkiem fajnie chodzi - ok. +1min/tydzień co jak na trzydziestoletni zegarek jest dla mnie do zaakceptowania :D , a poza tym to jeden z najwygodniejszych zegarków jakie miałem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bart - pomarańczowy potwór super, od jakiegoś czasu bardzo mi się podobają pomarańczowe tarcze, o mało co nie kupiłem Doxy Sub, ale mi przeszło, a teraz znowu wraca :D

potrzebny był inny nurek na wakacje, więc padło na monstera na gumowym pasku w dobrej cenie. a w rozliczeniu za "starożytną" stowę, rzadko goszczącą na moim ręku, wziąłem bransoletę no i jest taki komplet. sprawuje się świetnie, wygląda nieźle.

rip, jak widzę tę omegę z tym paskiem to aż żałuję, że wybrałem model bez czerwonych indeksów :?


panerai 000112, omega planet ocean, zenith class elite 680,

oris miles rectangular day date, glashuette (vintage), skx007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rip - to nie fair - zegareczki na łapę i poprosimy o foto, inaczej się nie liczy :D

 

tytul watku brzmi "Jaki zegarek masz dziś na ręku?", a nie "pokaz nadgarstek z zegarkiem", wiec czep sie psiego ogona...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.