Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

To BFS. czyli Big Fuckin Seiko - SNFKcośtam.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
He he, w Aparcie sprzedają używane zegarki jako nowe, bo część z nich nosił już Wiktor 8). I bardzo dobrze, jak będę coś u Ciebie kupował to poproszę o co najmniej 30% upust, bo nie mam zamiaru płacić za używkę jak za nowy czasomierz :wink:. Ale poważnie mówiąc, to ten AP wymiata :shock:.

 

Wszędzie sprzedają takie "używki" :D

 

Filip, świetnie wygląda to monstrum. BFS :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzis i jutro sobie go ponosze :D

<a href=683f84730399d4d3.jpg' alt='683f84730399d


Czas nie pieniądz zawsze jest.

 

Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: Podtrzymując klimat

post-2370-0-24979700-1330703939.jpg

post-2370-0-74539600-1330703939.jpg


Ciesz się że nie szczekasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-6985-0-00305500-1330703946.jpg

 

Ogromne gratulacje - ten zegarek jest niesamowity. Sam pasek to mistrzostwo świata. Ech... może kiedyś :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zimny bo prosto z giełdy staroci :D ale juz sie grzeje na mej łapie :D

 

post-3565-0-63223000-1330704116.jpg

 

 

łoohoho! coz za pieknosc :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek kurna, mnie też sie widzi ! długo na takiego polowałem (w dobrej cenie ) az wreszcie znalazłem :D

 

Dziś dla odmiany :lol:

 

 

post-3082-0-06217200-1330704157.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś poniedziałek :twisted:

dla wyjaśnienia: wszystko naraz bo w poniedziałek nigdy nie wiadomo co trzeba będzie robic 8)

8c4bd4a7aea371ab.jpg


Transport lotniczy (in study process).

Zodiac ZO2040 on brancelet. Election Grand Prix Berne 1914 from 1945 on Hirsch Calf. Election Grand Prix - in repair. Marzenie i cel: IWC Mark XVI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pasek chyba troche za delikatny.


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sanka, o co chodzi z tą czerwoną trójką w datowniku w Tissocie :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o co chodzi z tą czerwoną trójką w datowniku w Tissocie :?:

 

Może o to, że to trzeci dzień tygodnia ma być, jakby ktoś nie potrafił rozszyfrować skrótu "WED". Swoją drogą błędna inofrmacja, bo środa to czwarty dzień tygodnia :lol:

 

Mam prawie identyczny model Tissota (tylko inny kolor tarczy) i u mnie nie ma numerków przy dniach tygodnia.


pozdrawiam - Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
środa to czwarty dzień tygodnia

 

Możesz objasnic swą teorię? To ja zawsze myslałem, że pierwszym dniem tygodnia jest poniedziałek, w którym to zaczyna się tydzień pracy. Tydzień pracy kończy się weekendem, którego ostatnim dniem jest niedziela. I od nowa. Ale ja sie może mało znam...

 

Nawet podobno Stwórca zaczał tworzyc w poniedziałek (choc nie wszystko mu wyszło tak jak trzeba) a ''siódmego dnia spoczął'' i dlatego u katolików niedziela jest dniem odpoczynku- ostatnim po cięzkim tygodniu pracy.


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o co chodzi z tą czerwoną trójką w datowniku w Tissocie :?:

 

Może o to, że to trzeci dzień tygodnia ma być, jakby ktoś nie potrafił rozszyfrować skrótu "WED". Swoją drogą błędna inofrmacja, bo środa to czwarty dzień tygodnia :lol:

 

Mam prawie identyczny model Tissota (tylko inny kolor tarczy) i u mnie nie ma numerków przy dniach tygodnia.

 

Tak bo masz pierwszą edycję pierwsze wydanie i tam nie było w kalendarzu dni tygodnia. A moje to jest drugie wydanie i już dodali.

 

Tak zgadza się czerwona liczba to dzień tygodnia i przeskakuje razem z nazwą dnia.

 

Co do interpretacji to każdy interpretuje inaczej. Jak ktoś czytał książkę "Sekret Freuda" to wie że mistrzem w interpretacji był Zygmunt Freud.

Jakby żył to byśmy nie mieli wątpliwośći :wink:


Transport lotniczy (in study process).

Zodiac ZO2040 on brancelet. Election Grand Prix Berne 1914 from 1945 on Hirsch Calf. Election Grand Prix - in repair. Marzenie i cel: IWC Mark XVI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
środa to czwarty dzień tygodnia

 

Możesz objasnic swą teorię? To ja zawsze myslałem, że pierwszym dniem tygodnia jest poniedziałek, w którym to zaczyna się tydzień pracy. Tydzień pracy kończy się weekendem, którego ostatnim dniem jest niedziela. I od nowa. Ale ja sie może mało znam...

 

Nawet podobno Stwórca zaczał tworzyc w poniedziałek (choc nie wszystko mu wyszło tak jak trzeba) a ''siódmego dnia spoczął'' i dlatego u katolików niedziela jest dniem odpoczynku- ostatnim po cięzkim tygodniu pracy.

 

Poniedzialek jest pierwszym dniem tygodnia wg wspolczesnej tradycji chrzescijanskiej. Rzeczywiscie Bog odpoczywal siodmego dnia, za ktory przyjmujemy niedziele a nie sobote. Nie bez przyczyny na czwarty dzien tygodnia mowimy czwartek, na piaty piatek, a na drugi wtorek.

 

Nieco inaczej jest w tradycji zydowskiej - tam szabat - dzien odpoczynku - wypada w sobote. I niedziela jest dla nich pierwszym dniem tygodnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.