Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Mikołaj z trzema zegarami musiał trafić do kogoś z klubu. :D  :P


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

IMO fajnie Markowi na canvasie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iwucek wlecial na canvas i od razu na lape

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

zaje....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje foti. Pamietam Twoje obawy co do Explorera. Tymczasem trzy lata później trzeci Rolex. :-D Daj znać gdybys był w Koszalinie/Słupsku lub Trojmiescie ponieważ z chęcią bym obejrzał Hulka i pepsi na żywo :-)

 

Pamiętam. To był strach :-) Wymiana za PO z dopłatą. Robiło to na mnie wrażenie. I to ogromne. Zastanawiałem się. Nie byłem przekonany. A później pierwszy rolex na żywo. Explorer II. Jak go wyciągnąłeś to pierwsza myśl była. To jest rolex? Taki zwykły zegarek?? PO przy nim to była piękność. Miałem chwilę wahania czy zamieniać tak śliczną PO na zwykłego Rolka :)  NIe wiem czego się wtedy spodziewałem. Chyba legendy ze rolex to jest coś!!!!! :-) Jak człowiek wcześniej nie widział na żywo to oczekuje nie wiadomo czego. :) A później nic innego nie chciałem nosić. Był tak wygodny że często sprawdzałem czy mam go "ubranego". To jest chyba magia Rolexa. Że jest po prostu wygodny i niezawodny. A później na forum przyszło info że jest Pepsi na jubile którego zawsze chciałem mieć. TO już był gruby przeskok. Ponad 30k. Wczoraj właśnie kolega który sprzedawał mi Hulka a wcześniej Pepsi a jeszcze wcześniej tę PO od której się zaczęło wspominał jak się bałem zakupu Pepsi. Naprawdę  taka kasa za zegarek robiła na mnie wrażenie. Ja nie miałem tak drogich aut :) A wczoraj przy kupnie Hulka. Zero nerwów. Była kasa. Chciałem zegarek i już ;) Człowiek się przyzwyczaja :)

Edytowane przez foti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zero koncepcji dzisiaj.

 

45507465095_204266de18_b.jpg

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iwucek wlecial na canvas i od razu na lape

 

 

Ujdzie w tłoku :D Nie no fajniutki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam. To był strach :-) Wymiana za PO z dopłatą. Robiło to na mnie wrażenie. I to ogromne. Zastanawiałem się. Nie byłem przekonany. A później pierwszy rolex na żywo. Explorer II. Jak go wyciągnąłeś to pierwsza myśl była. To jest rolex? Taki zwykły zegarek?? PO przy nim to była piękność. Miałem chwilę wahania czy zamieniać tak śliczną PO na zwykłego Rolka :) NIe wiem czego się wtedy spodziewałem. Chyba legendy ze rolex to jest coś!!!!! :-) Jak człowiek wcześniej nie widział na żywo to oczekuje nie wiadomo czego. :) A później nic innego nie chciałem nosić. Był tak wygodny że często sprawdzałem czy mam go "ubranego". To jest chyba magia Rolexa. Że jest po prostu wygodny i niezawodny. A później na forum przyszło info że jest Pepsi na jubile którego zawsze chciałem mieć. TO już był gruby przeskok. Ponad 30k. Wczoraj właśnie kolega który sprzedawał mi Hulka a wcześniej Pepsi a jeszcze wcześniej tę PO od której się zaczęło wspominał jak się bałem zakupu Pepsi. Naprawdę taka kasa za zegarek robiła na mnie wrażenie. Ja nie miałem tak drogich aut :) A wczoraj przy kupnie Hulka. Zero nerwów. Była kasa. Chciałem zegarek i już ;) Człowiek się przyzwyczaja :)

Fajnie opisana historia o rozterkach związanych z przekraczaniem barier w kwestii zakupu zegarka powyżej cenowej granicy bólu

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Cygan :)

 

Albo grubo, albo wcale ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Pozamiatałeś mogę prosić na PW fotkę w dużej rozdzielczości? Edytowane przez pepepatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekstra!

Super fotka! Wow!

Dzięki koledzy! ^_^

 

Pozamiatałeśemoji1360.pngemoji4.png mogę prosić na PW fotkę w dużej rozdzielczości?

Dzięki pepepatryk, zaraziłeś mnie tym TAGiem :D Już wysyłam fotkę na PW :)

 

I jak w porównaniu z resztą stadka? ;) nie za duży, nie za gruby?

Rozmiar jest idealny na mój nadgarstek, koperta ma "tylko" 12mm grubości, więc nie powinna stanowić zagrożenia dla mebli i futryn, a bransoleta jest zaskakująco wygodna. Niebieska tarcza z boazerią ma też kilka smaczków  ;) No jest prawie tak dobry jak Ray, tylko dnia tygodnia nie pokazuje :lol:


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wieczorem

Denver47, ładny ten Twój Ball 6dd65e46dceaab8e941dc0d240dcedc7.jpg

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje foti. Pamietam Twoje obawy co do Explorera. Tymczasem trzy lata później trzeci Rolex. :-D Daj znać gdybys był w Koszalinie/Słupsku lub Trojmiescie ponieważ z chęcią bym obejrzał Hulka i pepsi na żywo :-)

I ja też ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.