Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to przypadkiem nie jest jedynie kwestia Twojego świetnego zdjęcia, ale muszę przyznać, że do zegarka "o tym designie" :P świetnie pasuje ta guma tropic. Znacznie lepiej IMO niż RubberB i Everest. Ceramiczny Sub/Tisell/Davosa w stali nigdy mi się nie podobały na żadnym pasku, a ten zestaw jest świetny! Jestem zaskoczony, że nowoczesna, klockowata koperta z połyskliwą ceramiką tak fajnie współgra z vintage'owym paskiem.

Dzięki ^_^ Ten egzemplarz zegarka "o wiadomym designie" przeszedł delikatną poprawkę, która zmieniła wygląd koperty - uszy zostały wyszczuplone przez szczotkowanie do wewnątrz i mały frez na krawędziach, nawiązując do starszych referencji. Ale tak, klockowatość pozostała i nawet nie kłóci się z tym paskiem.

 

Prawda jest taka, że vintage tropic pasuje niemal do każdego zegarka, niczym bransoleta jubilee :D

 

kjSaWtU.jpg

 

pADteGg.jpg

 

A45z76e.jpg

 

g76Om5Q.jpg

 

Koperta nie "skrobie" tego paska?

Nie :)


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

Nowość Rafał? Nie widziałem wcześniej, fajny zakup :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekna Sława, a pasek jeszcze to podkreśla  :)

Dziękuję serdecznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Nowość Rafał? Nie widziałem wcześniej, fajny zakup :)

Dzięki Piotr :-) Dziś rozpakowałem przesyłkę. A w świetle dziennym zrobiłem fotkę, na której udało się "złapać" niebieskie wskazówki ;-)

post-34987-0-08123700-1549023670_thumb.jpg

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Piotr :-) Dziś rozpakowałem przesyłkę. A w świetle dziennym zrobiłem fotkę, na której udało się "złapać" niebieskie wskazówki ;-)

Niebieskie wskazówki robią świetny efekt pod odpowiednim kątem, w Presagu miałem takie, ale zero lumy, coś za coś <_<

Edytowane przez PiotrX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Niebieskie wskazówki robią świetny efekt pod odpowiednim kątem, w Presagu miałem takie, ale zero lumy, coś za coś <_<

Cóż, tu lumy też nie ma, ale tak musi być :-) W tym przypadku luma zdecydowanie by nie pasowała. Muszę tylko o jakimś innym pasku pomyśleć. Ten z zestawu jest całkiem dobrej jakości, miękki i fajnie się układa, ale jakiś taki ...czarny za bardzo. Nawet przeszycia są czarne i jakoś tak ponuro jest. Na szczęście w głowie zakiełkował już pewien pomysł, więc spieszę do domu ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, tu lumy też nie ma, ale tak musi być :-) W tym przypadku luma zdecydowanie by nie pasowała. Muszę tylko o jakimś innym pasku pomyśleć. Ten z zestawu jest całkiem dobrej jakości, miękki i fajnie się układa, ale jakiś taki ...czarny za bardzo. Nawet przeszycia są czarne i jakoś tak ponuro jest. Na szczęście w głowie zakiełkował już pewien pomysł, więc spieszę do domu ;-)

Cchyba masz w czym wybierać, albo w kolejkę do Matusza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Cchyba masz w czym wybierać, albo w kolejkę do Matusza :)

W kolejce na pasek do niego, od Mateusza, już jestem ;-) Póki co dostanie pasek, na którym obecnie noszę Conquesta, bo to jedyny 18 mm, jaki mam. Pasek do Conquesta ...też od Mateusza :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. post-57210-1549024451,5946_thumb.jpeg

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kolejce na pasek do niego, od Mateusza, już jestem ;-) Póki co dostanie pasek, na którym obecnie noszę Conquesta, bo to jedyny 18 mm, jaki mam. Pasek do Conquesta ...też od Mateusza :-)

To wieczorem pewnie pokażesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

To wieczorem pewnie pokażesz :)

Jak tylko odbiorę synów ze szkoły i dojadę do domu, zabieram się za "przebieranki" ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko odbiorę synów ze szkoły i dojadę do domu, zabieram się za "przebieranki" ;-)

Oblookamy co tam pokaże się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mógłbyś napisać coś więcej o tym pasku? Szukam czegoś takiego i chciałbym kupić raz a dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestałem je liczyć i jest ok

 

I słusznie.

Przecież jest to tylko zegarek.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.