Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

W końcu i u mnie troszkę słońca :)

 

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ch.de6a79c9391d36df030efa7866d871ff.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu i u mnie troszkę słońca :)

 

Maciek, za dużo edytora kolorów ;)

 

A sam zegarek super :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, @Brzoza2 na wielu Twoich fotografiach podziwiam ten akwen. co to jest ? jest jeszcze lód ?


pozdrawiam, Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Maciek, za dużo edytora kolorów ;)

 

A sam zegarek super :)

Mariusz, kolory nie ruszane, kontrasty i krzywe tylko ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Świetnie się ten ML prezentuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, kolory nie ruszane, kontrasty i krzywe tylko ;)

 

To ja już nie wiem, jak Ty to robisz, że prawie nic nie robisz a wychodzi jak zawsze... piknie :)  :unsure:  :wacko:  


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To ja już nie wiem, jak Ty to robisz, że prawie nic nie robisz a wychodzi jak zawsze... piknie :):unsure::wacko:

AR genialnie w niebieski wpada, udało się znaleźć trochę światła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, @Brzoza2 na wielu Twoich fotografiach podziwiam ten akwen. co to jest ? jest jeszcze lód ?

Ja pod lasem mieszkam. A to staw 50m od domu gdzie z psami spaceruje. Resztki lodu są ale tydzień temu jeszcze można było chodzić po nim dcc7ce25e0e30a9b961c39e24c3c1459.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Xpovoc2

Drodzy forumowicze,

 

postanowiłem za jakiś czas usunąć konto, więc chciałbym się z Wami oficjalnie pożegnać. Jednym z powodów jest fakt, że coraz częściej przeszkadzała mi forma i poziom dyskusji w wielu tematach i trudno czasami się to czyta. Nie jest to jednak jedyny powód. Forum jest niezłym pożeraczem czasu  :P a mi zmieniły się ostatnio priorytety i wolny czas poświęcam znacznie częściej na inne hobby niż zegarki. Z kontem "Xpovoc" nastąpiły jakieś zawirowania jeszcze przed usunięciem (wyjaśniam to z adminami) i nie mogę z niego pisać (zniknął też dostęp do komunikatora i wiadomości prywatnych), dlatego piszę z tego tymczasowego konta "Xpovoc2".

 

Dziękuję Wam za wspólne dyskusje i wymianę doświadczeń oraz życzę spełnienia zegarkowych marzeń! Ja m.in. dzięki forum spełniłem je wielokrotnie  :D Z niektórymi z Was pozostanę w dalszym kontakcie w świecie rzeczywistym (w miarę możliwości nadal chętnie spotkam się na podstolikach). Być może jeszcze tu wrócę, ale wtedy prędzej jako obserwator niż aktywny klubowicz.

 

Żegnajcie!

Robert/Xpovoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Resztki lodu są ale tydzień temu jeszcze można było chodzić po nim

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Ja widać, niektórzy chodzą po lodzie do dziś   B)

Drodzy forumowicze,

 

postanowiłem za jakiś czas usunąć konto, więc chciałbym się z Wami oficjalnie pożegnać. Jednym z powodów jest fakt, że coraz częściej przeszkadzała mi forma i poziom dyskusji w wielu tematach i trudno czasami się to czyta. Nie jest to jednak jedyny powód. Forum jest niezłym pożeraczem czasu  :P a mi zmieniły się ostatnio priorytety i wolny czas poświęcam znacznie częściej na inne hobby niż zegarki. Z kontem "Xpovoc" nastąpiły jakieś zawirowania jeszcze przed usunięciem (wyjaśniam to z adminami) i nie mogę z niego pisać (zniknął też dostęp do komunikatora i wiadomości prywatnych), dlatego piszę z tego tymczasowego konta "Xpovoc2".

 

Dziękuję Wam za wspólne dyskusje i wymianę doświadczeń oraz życzę spełnienia zegarkowych marzeń! Ja m.in. dzięki forum spełniłem je wielokrotnie  :D Z niektórymi z Was pozostanę w dalszym kontakcie w świecie rzeczywistym (w miarę możliwości nadal chętnie spotkam się na podstolikach). Być może jeszcze tu wrócę, ale wtedy prędzej jako obserwator niż aktywny klubowicz.

 

Żegnajcie!

Robert/Xpovoc

 

Rozumiem Twoją wypowiedź, choć taką zdecydowaną i ostateczną, ale czy jesteś pewien że kiedyś nie najdzie Cię chęć powrotu do aktywności ?   :huh:


pozdrawiam, Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

123.jpg


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj gościnne występy w stolicy :D

 

B0Nosin.jpg


Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazik 

post-74783-0-75876600-1551899737_thumb.jpg


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieczorem klasycznie

 

69afd43aaef53c2df15a4292ab2e82a6.jpg


pozdrawiam, Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.