Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Mój vintage tool-ek :)

post-94320-0-51360300-1563452811_thumb.jpg

Edytowane przez treidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Odważny jesteś, ja nie wierzę w podwodne telefony :P:D

I masz rację. Mój telefon nje przetrwał tego eksperymentu...

post-34987-0-11347800-1563453517_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I masz rację. Mój telefon nje przetrwał tego eksperymentu...

Kosztowne to było :o:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Kosztowne to było :o:(

Dość...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dość...

Nie był na gwarancji?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Nie był na gwarancji?

Ciągle jest. Wedle zapewnień producenta miał wytrzymywać do 30 minut na głębokości do 1,5 m. Był raptem z 3-4 minuty, zrobiłem parę zdjęć dzieciakom w basenie i wyświetlacz się skończył... Zakładam, że od jutra walka z Orange ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągle jest. Wedle zapewnień producenta miał wytrzymywać do 30 minut na głębokości do 1,5 m. Był raptem z 3-4 minuty, zrobiłem parę zdjęć dzieciakom w basenie i wyświetlacz się skończył... Zakładam, że od jutra walka z Orange ;-)

 

 

Do tak trudnej sprawy jak reklamacja wadliwego sprzętu potrzebny jest wyspecjalizowany prawnik  :rolleyes:  Pamiętasz Rafał, jakie ja miałem przejścia z tabletem ubezpieczonym od wszystkiego <_<  


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można wiedzieć jaki to model utopiłeś?


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Do tak trudnej sprawy jak reklamacja wadliwego sprzętu potrzebny jest wyspecjalizowany prawnik  :rolleyes:  Pamiętasz Rafał, jakie ja miałem przejścia z tabletem ubezpieczonym od wszystkiego <_<

 

Mam tu nie małe doświadczenie, więc póki co jestem dobrej myśli :-)

Można wiedzieć jaki to model utopiłeś?

Huawei Mate 20 Pro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że piszesz. Też mam ten telefon i w niedzielę wyjeżdżam na wakacje. Nie ma co ryzykować. Kolejny punkt dlaczego to mój ostatni Huawei :/ współczuję.

 

Dlatego Cię na forum tyle nie było pewnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Dobrze, że piszesz. Też mam ten telefon i w niedzielę wyjeżdżam na wakacje. Nie ma co ryzykować. Kolejny punkt dlaczego to mój ostatni Huawei :/ współczuję.

 

Dlatego Cię na forum tyle nie było pewnie :P

 

Cóż, jak znam życie, czeka mnie mała wojenka w tej sprawie z Orange, ale z drugiej strony, jestem ich klientem już od wielu lat, więc liczę na to, że temat uda się zamknąć na spokojnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jak znam życie, czeka mnie mała wojenka w tej sprawie z Orange, ale z drugiej strony, jestem ich klientem już od wielu lat, więc liczę na to, że temat uda się zamknąć na spokojnie. 

Ja byłem ich klientem 21 lat. Podziękowałem. Szkoda nerwów... :wub:

Ale życzę powodzenia!


,,Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej - szaleniec? (George Carlin)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jak znam życie, czeka mnie mała wojenka w tej sprawie z Orange, ale z drugiej strony, jestem ich klientem już od wielu lat, więc liczę na to, że temat uda się zamknąć na spokojnie.

Wodoszczelne smartfony mają w warunkach gwarancji zapisek, wykluczający możliwość naprawy po ingerencji cieczy do wnętrza obudowy.

No ale ty jesteś prawnikiem więc idę po popcorn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Worldtimer ;]

post-74783-0-67233100-1563462575_thumb.jpg


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Wodoszczelne smartfony mają w warunkach gwarancji zapisek, wykluczający możliwość naprawy po ingerencji cieczy do wnętrza obudowy.

No ale ty jesteś prawnikiem więc idę po popcorn.

Nie wiem, co mają, ale wiem, co jest w oficjalnych materiałach Huawei - do 30 minut na głębokości nie większej niż 1,5 m. A do tego brak informacji o konieczności jakiegoś specjalnego zabezpieczenia, bo inaczej na co kumuś wodoszczelność zakładająca właśnie zanirzenie? Ale oczywiście zobaczymy, co będzie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scuba Dude!  ;) 

 

vKoIlmR.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie wiem, co mają, ale wiem, co jest w oficjalnych materiałach Huawei - do 30 minut na głębokości nie większej niż 1,5 m. A do tego brak informacji o konieczności jakiegoś specjalnego zabezpieczenia, bo inaczej na co kumuś wodoszczelność zakładająca właśnie zanirzenie? Ale oczywiście zobaczymy, co będzie :-)

Też niestety z doświadczenia wiem, że ta wodoszczelność to tylko na papierze. Już nie pamiętam szczegółów, ale wodoszczelny iphone mojej córy miał ileś tam jakichś zapisów drobnym druczkiem według których wodoszczelny tak naprawdę nowe był i naprawa gwarancyjna nie wchodziła w grę. Raczej nie wróżę powodzenia, ale chętnie poczytam jak Ci poszło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marine082475b9c49abe78df3dbc615a57f31f.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.. co jest w oficjalnych materiałach Huawei - do 30 minut na głębokości nie większej niż 1,5 m

Rafał, a nie 0,15m?


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kwiatek, masz to Ty tych włosów :)...

Taka Amfibia zatopiona w buszu...., ala kolorystycznie pasuje:)

Edytowane przez treidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.