Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Świetnie wyszedł , ustawienie wskazówek polowane czy to przypadek ?
U Doriana06 przypadek na zdjęciu? To podczas robienia musiałby się potknąć Przypadek? Nie ma takiego ujęcia ani zegarka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, mario1971 napisał:

Mój najnowszy zakup :)

 

Mariusz, trochę spóźnione ale serdeczne gratulacje Ex2!! Oby z Tobą wytrzymał dłużej niż Sub 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, szuwi napisał:

 

Mariusz, trochę spóźnione ale serdeczne gratulacje Ex2!! Oby z Tobą wytrzymał dłużej niż Sub 😉 

Tomku, wiesz jak to jest, jak próbujesz ułożyć kolekcję idealną - nie jest łatwo. Dzięki za graty! :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Callahan napisał:

Sięgnąłem samego dna... pudełka i hmm... obawiam się, że mogę Cię rozczarować :huh:. Znalazłem tam tylko kilka starych kwarców z których większość nie nadaje się do pokazania na tym szanownym forum ;). Znam podejście większości forumowiczów do marek, że tak powiem... nie związanych z branżą zegarkową, ale jak się okazuje w prywatnych rozmowach większość zegarkowych maniaków ma lub miała w kolekcji jakiegoś majtkowca, mimo że wszyscy oficjalnie to tylko Rolexy, Omegi czy inne Tudory :D. Z tych zegareczków, nadających się do pokazania, to dzisiaj Festinka z przed ładnych kilkunastu lat (czyli samych początków mojego szaleństwa :P).

 

IMG_20200904_080931.jpg

IMG_20200904_080953.jpg

Kurcze wywołałeś wspomnienia z przed.....oj wielu lat😊

20200904_094727.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Vincent van God

.

 

Edytowane przez Vincent van God
Literówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Vincent van God napisał:

 

Pamiętaj, że to nie Nam ma się podobać zegarek, a Tobie. Ja osobiście mam dosyć wszystkich ,,markowych" i wyglądających tak samo zegarków przez co często sięgam do firm mniej znanych, lecz dużo ładniejszych. Oficialnie miałem czekać, aż mi się Citizen naładuje, lecz wybrałem ot majtkowca jak powiadasz i bardzo go lubię. 

IMG_20200904_094807.jpg

Super 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, szuwi napisał:

Władca pierścieni. Tom trzeci. Powrót króla 🙂

 

 

Ładny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, SLAWEK 01 napisał:

Kurcze wywołałeś wspomnienia z przed.....oj wielu lat
 

Też mam Festine 20 letnią do garnituru i jeszcze jest Swiss Made

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Genovese_ napisał:

Jeszcze przyspamuję z dwoma fotami BB:

 

 

Spamuj, spamuj.  Ładnie to robisz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sięgnąłem samego dna... pudełka i hmm... obawiam się, że mogę Cię rozczarować :huh:. Znalazłem tam tylko kilka starych kwarców z których większość nie nadaje się do pokazania na tym szanownym forum . Znam podejście większości forumowiczów do marek, że tak powiem... nie związanych z branżą zegarkową, ale jak się okazuje w prywatnych rozmowach większość zegarkowych maniaków ma lub miała w kolekcji jakiegoś majtkowca, mimo że wszyscy oficjalnie to tylko Rolexy, Omegi czy inne Tudory . Z tych zegareczków, nadających się do pokazania, to dzisiaj Festinka z przed ładnych kilkunastu lat (czyli samych początków mojego szaleństwa ).



Oczywiście, że przecież same Rolexy. U mnie na przykład taki

b064b9a09a207c96073aae76bddd1cd4.jpg

A poważnie, to ostatnio rzadziej, ale jakiś czas temu bardzo często zakładałem ten zegarek. Żaden prestiżowiec, ale bardzo go lubię i pewnie jeszcze do niego wrócę.

03f802a607ee63becc8ddcd78c798253.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ją zakładam czasem do garnituru od prawie 20 lat0850cc75be42ee0f7724650630a3b1f0.jpg&key=7c97750b6a9aeeba98a9db98304334cdd8b135f4e2a7622e406adce118447f5f

Dodam tylko, że żona chciała się pod niego podłączyć, ale byłem twardy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.