Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, Krygo napisał:

 

Co to za model? A home office czeka zaraz na nowo wszystkich tych, którzy mogą i jeszcze nie stracili roboty...

Longines 1832

 

26 minut temu, Szyszkops napisał:


Longines 1832 z linii heritage zdaje się. Taki choby flagszip emoji6.png

To nie jest linia Heritage. 1832 to zupełnie osobna, nowa linia.

 

Świetny zegar. Chodzi jak COSC, choć COSC nie ma. Wada to słaby AR, niby ma, chyba nawet obustronny ale za bardzo tego nie widać.

 

 


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Szyszkops napisał:


A to przepraszam emoji846.png

A za co przepraszasz?

Tak informacyjnie napisałem. Wiele sklepów też go wrzuca w linię Heritage, nie wiem czemu.

 


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Lincoln Six Echo napisał:

 

Jakby wiedział, czego nie rozumiem, to bym chyba rozumiał, c'nie?! :D :lol:

No dobra, dobijmy do brzegu:

  1. Extra koszula - a ja lubię kolorowe, niebanalne koszule, chodzę w nich na co dzień.
  2. Całkiem fajny zegarek, i tu kropka.
  3. Przyzwoita fota, co się Tobie rzadko zdarza. Ta nie jest rozciągnięta, nie jest też przesadnie zajechana na suwakach w jakichś tam programach - ulepszaczach graficznych B)

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, mario1971 napisał:

No dobra, dobijmy do brzegu:

  1. Extra koszula - a ja lubię kolorowe, niebanalne koszule, chodzę w nich na co dzień.
  2. Całkiem fajny zegarek, i tu kropka.
  3. Przyzwoita fota, co się Tobie rzadko zdarza. Ta nie jest rozciągnięta, nie jest też przesadnie zajechana na suwakach w jakichś tam programach - ulepszaczach graficznych B)

 

Hahaha... OK, pisałeś o focie z Longinesem, a ja się zapętliłem na dzisiejszej i myślę: "Jaka, kurna, koszula?" :D O tym "rozciągnięciu" to już pisałem - korzystam z różnych kompów i zdaje się, że jak ładuję fotki z jednego z nich, to się to zdarza - nie mam pojęcia, dlaczego.


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Jan napisał:

 

Czy kolor lumy na wskazówkach jest inny niż ten, co na indeksach, czy to tylko tak mi się przewidziało?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, mario1971 napisał:

Czy kolor lumy na wskazówkach jest inny niż ten, co na indeksach, czy to tylko tak mi się przewidziało?

 

jest ten sam, może swiatło na zdjęciu daje taki efekt albo polerowanie na wskazówkach. Na żywo luma nie jest idealnie biała, jest kremowa/kolor kości słoniowej?


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.