Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi


Analiza konstytucji USA
Pracujecie nad usunięciem Trupma?

Wysłane z mojego SM-N970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, RagnarPL napisał:

Marynarka z harris tweedu?

 

Wełna ale nie Harris Tweed


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Weekend, weekend i prawie po weekendzie...
97F509C8-FEAA-46D0-AD2E-984F164E2ED2.thumb.jpeg.15361b4f4cac39ecd9411dc279af35bd.jpeg
7136915B-6F86-4C2D-8F88-59E4E8CB1DDD.thumb.jpeg.d2554fbe1a3c7a1cbe44801bd8bad97f.jpeg
AF455C32-B3ED-4A9F-8E6C-0D32A9F4A4DD.thumb.jpeg.76654c4d4653343fbf028192e8044b18.jpeg
35E57C06-81FF-4EC4-9E71-3659E3F28EA5.thumb.jpeg.ce3e98b26aeb288d9f5435a3bb8eaee5.jpeg
Gdzie takie zabytki?

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

 
Wełna ale nie Harris Tweed
Nie żebym się znał. Ogladam czasami tych co się znają.


Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, RagnarPL napisał:

Nie żebym się znał. Ogladam czasami tych co się znają.

 

Nie każda wełna o podobnym splocie/wzorze to harris tweed :) ale ta chropowatość ma swój urok.


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, RagnarPL napisał:

Gdzie takie zabytki?

 

 

Wiadukt młyński w pobliżu wsi Rozłazino woj. pomorskie. Jeżeli nie byłeś, to polecam. Na żywo robi super wrażenie, no i można sprawdzić kondycję wchodząc do góry po schodach😉
Kiedyś biegła po wiadukcie trasa kolejowa Lębork-Kartuzy. Jedna z najbardziej malowniczych tras nie tylko na Pomorzu. Cieszę się, że miałem okazje nią jechać. Niestety, od wielu lat nieczynna, a tory w większości rozkradzione. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiadukt młyński w pobliżu wsi Rozłazino woj. pomorskie. Jeżeli nie byłeś, to polecam. Na żywo robi super wrażenie, no i można sprawdzić kondycję wchodząc do góry po schodach
Kiedyś biegła po wiadukcie trasa kolejowa Lębork-Kartuzy. Jedna z najbardziej malowniczych tras nie tylko na Pomorzu. Cieszę się, że miałem okazje nią jechać. Niestety, od wielu lat nieczynna, a tory w większości rozkradzione. 
Dzięki na pewno się przejadę. Z Gdańska tylko godzinka drogi.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, OperatorkaKosiarki napisał:


Nieeee emoji6.png

To znaczy, że pracujesz nad tym, aby Trump pozostał na stanowisku???! Kinga, zastanów się dobrze nad odpowiedzią, bo ona może zaważyć na naszej dalszej znajomości😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To znaczy, że pracujesz nad tym, aby Trump pozostał na stanowisku???! Kinga, zastanów się dobrze nad odpowiedzią, bo ona może zaważyć na naszej dalszej znajomości

Znacznie bardziej interesuje mnie polska polityka, niż ta w USA, Rafałku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, OperatorkaKosiarki napisał:


Znacznie bardziej interesuje mnie polska polityka, niż ta w USA, Rafałku emoji23.png

To ja Ci podpowiem. Zrób wszystko żeby ten świat nie skręcał ostro w prawo. Przecież na lewo jest zawsze zdecydowanie bardziej przyjemnie😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ja Ci podpowiem. Zrób wszystko żeby ten świat nie skręcał ostro w prawo. Przecież na lewo jest zawsze zdecydowanie bardziej przyjemnie
Oba kierunki są tak samo goovniane.

Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.