Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Triptical napisał:
26 minut temu, rafalmosty napisał:
To ja Ci podpowiem. Zrób wszystko żeby ten świat nie skręcał ostro w prawo. Przecież na lewo jest zawsze zdecydowanie bardziej przyjemnieemoji6.png

Pokaż więcej  

Oba kierunki są tak samo goovniane.

Wiesz, każde skrajności zazwyczaj nie są dobre. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na chwilę wyjęty z szuflady aby mógł sobie wskazówki wyprostować

 

IMG_20201101_201839_333.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oba kierunki są tak samo goovniane.
Idę prosto, nie zbaczam ni w lewo ni w prawo... trudno się nie zgodzić z Kazikiem, malo ktory polski artysta ma tak dobry ogląd sytuacji politycznej w Polsce.

Wysłane z mojego SM-N970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, jackm napisał:

Idę prosto, nie zbaczam ni w lewo ni w prawo


 

Dokładnie to chciałem powiedzieć.


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Triptical napisał:

Dokładnie to chciałem powiedzieć.

A zauważyłeś przy moim poście emotikona 😉 Czemu Wy od razy wyjeżdżacie z jakimiś tematami o zabarwieniu politycznym? Wystarczy, że mamy tego przesyt na każdym kroku w realu. To jest forum o zegarach i zegarkach, wrzućcie na luz, bo jakiś smutny patos się włączył. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, rafalmosty napisał:

A zauważyłeś przy moim poście emotikona 😉 Czemu Wy od razy wyjeżdżacie z jakimiś tematami o zabarwieniu politycznym? Wystarczy, że mamy tego przesyt na każdym kroku w realu. To jest forum o zegarach i zegarkach, wrzućcie na luz, bo jakiś smutny patos się włączył. 

 

Dlatego właśnie, że to jest forum o zegarach i zegarkach, poczułem że muszę zareagować na Twój wpis o zbarwieniu politycznym ( bo jak inaczej można rozumieć to co napisałeś o lewym czy też prawym kierunku). Emotikony jakie by nie były nie zmieniają treści Twojego wpisu. Zakończmy ten temat bardzo proszę.


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Triptical napisał:

 

Dlatego właśnie, że to jest forum o zegarach i zegarkach, poczułem że muszę zareagować na Twój wpis o zbarwieniu politycznym ( bo jak inaczej można rozumieć to co napisałeś o lewym czy też prawym kierunku). Emotikony jakie by nie były nie zmieniają treści Twojego wpisu. Zakończmy ten temat bardzo proszę.

Jestem jak najbardziej za zakończeniem dyskusji zaśmiecających ten fajny wątek. Użycie zwrotu na lewo miało nawiązywać do przysłowiowego znaczenia tego zwrotu, a nie politycznego. Tak to już jest, że komunikacja niebezpośrednie (twarzą w twarz) prowadzi do nieporozumień, których pewnie by nie było w realu. Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Casio jest albo ładne albo fotogeniczne. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Dorian06 napisał:

To Casio jest albo ładne albo fotogeniczne. 

Przyznaję, że Casio zyskuje na fotografiach.

Ale za takie pieniądze jest bardzo dobrze wykonane.

Niewątpliwe plusy to: przestrzenne indeksy godzinowe. szlif promienisty tarczy, profilacja koperty.

Dodam, że średnica kompaktowa, na każdy nadgarstek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie Japończycy odwalili kawał dobrej roboty. W mojej opinii idealny do jednozegarkowej kolekcji.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.