Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, CzasNaZdjecia napisał:

Dziś na nadgarstku - Meccaniche Veneziane „Odkupiciel” Redentore. Jest to wczesna wersja, gdy koperta po bokach była polerowana i moim zdaniem wygląda to o niebo bardziej jakościowo niż surowe wykończenie obecnej wersji.

Co więcej, dekielek pozwala obserwować prosty, ale jednak ładnie zdobiony mechanizm Miyota 821a - w nowych wersjach dekiel jest pełny.

 

 

Po drodze były jeszcze dwie generacje.  ;)

 

76652273_2736228446415647_7945549868213207040_o.jpg?_nc_cat=102&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=4rl2WSFXq-4AX80S22u&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=8d8f0f514f8fb1f640604e359b0bbc87&oe=5FE22B1F


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Lincoln Six Echo napisał:

 

Po drodze były jeszcze dwie generacje.  ;)

 

76652273_2736228446415647_7945549868213207040_o.jpg?_nc_cat=102&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=4rl2WSFXq-4AX80S22u&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=8d8f0f514f8fb1f640604e359b0bbc87&oe=5FE22B1F

Ten jeszcze ładnieszy ma werk. Swoją drogą to też ciekawe, że w ciągu kilku lat siedziała tu Miyota, potem ETA a teraz Seiko NH35. Wiadomo, po tym jak ETA zamknęła się na  producentów spoza grupy, trzeba było znaleźć coś innego jako napęd. Seiko jest ok, choć pomimo dodanych pasów genewskich  na wahniku niestety urodą nie dorównuje MV285...

Generalnie świetny, satysfakcjonujacy zegarek w dobrych pieniądzach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, CzasNaZdjecia napisał:

Ten jeszcze ładnieszy ma werk. Swoją drogą to też ciekawe, że w ciągu kilku lat siedziała tu Miyota, potem ETA a teraz Seiko NH35. Wiadomo, po tym jak ETA zamknęła się na  producentów spoza grupy, trzeba było znaleźć coś innego jako napęd. Seiko jest ok, choć pomimo dodanych pasów genewskich  na wahniku niestety urodą nie dorównuje MV285...

Generalnie świetny, satysfakcjonujacy zegarek w dobrych pieniądzach.

 

I znowu powiem, że "po drodze" były/sa jeszcze (w zależności od edycji, wariantu, wersji) STP, Landeron, Sellita... ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Bugs napisał:

wczorajsze ale aktualne

 

Ale żeś dał czadu, łuuuuuuuu Panie! 

 

No, już się otrząsnąłem z szoku.

 

A nie, nadchodzi kolejna fala :lol: 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, lejdipik napisał:

Przemówiła do mnie u zegarmistrza w wawie... Nie mam jeszcze made in ussr

 

Fajna Rakieta 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.