Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, RagnarPL napisał:

Sprzedałem swojego w czarnej wersji. Dzisiaj żałuję emoji26.png

 

To jest błąd, który można wciąż jeszcze łatwo i stosunkowo tanio naprawić. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Dorian06 napisał:

Mam go kilka lat. Był ze mną przez ten czas prawie wszędzie. Przewinęło się w tym czasie dziesiątki zegarków. On nadal jest. Widać po nim upływający czas. Jednak nadal bardzo go lubię. 

Niestety zacząłem rozglądać się za jakimś wskazówkowcem, bo już nie widzę dobrze którą godzinę pokazuje.   :(

 

Jeśli do zadań specjalnych, to również GShock :) Tego łomem nie zabije, a i po przejechaniu autem (w błocie co prawda, ale jednak) potrafi dalej działać :) 

 

 

2 godziny temu, dodge66 napisał:

No to przyspamuję delikatnie ;)

 

Bardzo ładne makro :) 

 

 

1 godzinę temu, Perpetuum Mobile napisał:

Dzisiaj poczta zdążyła dostarczyć przed świętami paczuszkę z Singapuru. A w środku taka niedroga przyjemność. Małe a cieszy. emoji3.png

 

Gratulować! Mam identycznego zakupionego 5 lat temu. I od tych 5ciu lat trzyma odchyłkę dobową poniżej 5ciu sekund! Genialny i taniutki czasomierz, ale przez ten kolor tarczy ciężko dopasować dobry pasek z którym będzie się zgrywać. No może poza nato 😉 Tak czy siak - uwielbiam go :)

 

 

Godzinę temu, pit55 napisał:

Te zegarki wytrzymują naprawdę dużo. Mechanizm to 469 potrafi być naprawdę dokładny i stabilny w chodzie nawet po latach. Mojego orienta cesarskiego mam już 27 lat i po ostatniej konserwacji u majstra robi poniżej 5 sekund na dobę odchyłki

 

Obiło mi się o uszy :) Zegarmajster po przeglądzie wspominał mi właśnie o legendarnej wręcz trwałości starych 469. Swoją drogą - do cesarskiego przymierzam się już od dawna i w końcu muszę jakiegoś ustrzelić 😉 I fakt że odchyłkę dobową ma na pułapie 10 sekund, ale co mnie zaskoczyło - stałych i równych 10ciu sekund. A to w sumie dobrze świadczy o werku :) 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, DD13 napisał:

jako, że w miom życiu pojawiła się ona to pewnie będzie za sobą niosła redukcję w zbiorach, do zobaczenia wkrótce na bazarku... 

IMG_20201221_142600_602.jpg

Czuć piniondz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

sGh7aFL.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sGh7aFL.jpg&key=00e95b9b48e697027a8a91d15da5f084c212370a9e32143da07f494f63663a20


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Na forum tez pogratuluję! Piękny zegar Jacku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, dodge66 napisał:

 

Dzięki ^_^ Przyznaję się bez bicia - zapomniałem o konkursach... ale za moment zagłosuję! :)

Myślę, że mocno byś zamieszał startując :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Cały dzień z tym koleżką.

 

 

C383D674-D778-4B28-96A3-866C24B80BA0.jpeg

92A12DF7-E631-434F-8AE8-4F5A45F5E747.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba łatwo Cię po nim rozpoznać, na przykład w jakimś obiekcie handlowym

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng
38 minut temu, SIRLUKE1 napisał:

Chyba łatwo Cię po nim rozpoznać, na przykład w jakimś obiekcie handlowym emoji16.pngemoji12.pngemoji16.pngemoji12.png
 


😀

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cały dzień z tym koleżką.

Paweł, jak Twoje odczucia po dłuższej chwili? Masz T200s i teraz S100. Jak ci się je nosi, który wygodniejszy dla ciebie, itp. Takie małe porównanie byś zrobił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng
1 minutę temu, p.r.p. napisał:


Paweł, jak Twoje odczucia po dłuższej chwili? Masz T200s i teraz S100. Jak co się je nosi, krępy fajniej, itp. Takie małe porównanie byś zrobił. emoji16.png


Zrobię trochę fotek aparatem i coś naskrobię w wątku Oceanusowym. Ale czekam na nowego laptopa, żeby zgrać i obrobić fotki - mój komp powędrował do biednego studenta a nowy jeszcze w drodze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.