Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, lejdipik napisał(-a):

A wiesz że brałam pod uwagę ale nie był dostępny a warunkiem było pomacanie. 

Model od Seiko solar który stylistycznie był zbliżony też niestety mnie ominął 😌

 

Stiletto są dostępne nawet w krajowych sklepach, ale za (nie)odpowiednio wyższą cenę. Pomyśl, tylko 4,5 mm grubość i 39 mm średnicy, to nie może nie pasować. Jaki masz nadgarstek?

2 minuty temu, OperatorkaKosiarki napisał(-a):

2EE756CB-47AA-46F5-90D3-6BDC009B76EA.jpeg

 

 

Bardzo stylowy. Przygarnąłbym, ale jest tyle innych pokus...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, TRobert napisał(-a):

Przez długi czas to był mój jedyny zegarek (poza plastikowymi kostkami Casio których miałem kilka , ale żadna nie przetrwała), niesamowicie wygodny przez swoje wymiary, do tego tytan i bateria wymieniana co 10 lat 😉

IMG20210501123916 (2).jpg

 

 

Tytan oprócz plusów, ma niewątpliwie i minusy... ;) . Miałeś do czynienia z super-titanium? Podobno lekkość idzie w parze z trwałością. Citizen tu jest pomysłodawcą. W jakichś dalszych planach mam taki, ale to za jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

 

 

Tytan oprócz plusów, ma niewątpliwie i minusy... ;) . Miałeś do czynienia z super-titanium? Podobno lekkość idzie w parze z trwałością. Citizen tu jest pomysłodawcą. W jakichś dalszych planach mam taki, ale to za jakiś czas.

Niestety nie , ale jeszcze wszystko przede mną 🙂 Pewnie gdybym miał kupić kolejny w tytanie to znowu Casio, tyle że Oceanus OCW-S100.

Edytowane przez TRobert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, TRobert napisał(-a):

Niestety nie , ale jeszcze wszystko przede mną 🙂 Pewnie gdybym miał kupić kolejny w tytanie to znowu Casio, tyle że Oceanus OCW-S100.

 

Trudno krytykować wybór Oceanusów :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Dnlaie napisał(-a):

Żona mówi „to ostatni”, ‘rozum’ zgodnie - potwierdza, serce (póki co) spokojne / a co będzie? nie wiem - ale na ten moment, mówię kolejnym (stanowcze i zdecydowane) „raczej nie” 😃

IMG_20210501_123054.4.jpg

Graty, gdyby co to tam na listę z nr. 1 możesz mnie wpisać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, eddi87 napisał(-a):

Graty, gdyby co to tam na listę z nr. 1 możesz mnie wpisać :)

Dziękuje! Ale nie piszę się takich rzeczy od razu po zakupie :D czy sprzedałbyś swój? na pewno nie! heh

widziałem, że znaleźli się tacy - którym ten model nie odpowiadał (jako powód podając min rzymianki, które mi akurat w niczym nie przeszkadzają), ale ja go uwielbiam (parametry - rozmiar+kształt koperty, szafir, wr 10 bar i rezerwa, to jest to)! ;) do tego ta cena...1800 zł, zwiększa moją radość!

Edytowane przez Dnlaie

Wszystko zależne jest od czasu, ostatecznie od Boga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Paulus57 napisał(-a):

Pomyśl, tylko 4,5 mm grubość i 39 mm średnicy, to nie może nie pasować. Jaki masz nadgarstek?

17.

-W podobnych rozmiarach mam Adriatica, mój taki young timer. 

:)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, qbapiasek napisał(-a):

DSC_0081-01.jpeg

 

Cudo, żeby on jeszcze taki drogi nie był... Taki Ball, to jak dla mnie pierwszy krok w kierunku finansowego szaleństwa, który skończyłby się na jakimś Grand Seiko. Gratuluję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, lejdipik napisał(-a):

17.

-W podobnych rozmiarach mam Adriatica, mój taki young timer. 

:)

 

 

 

Stiletto jest serią o zróżnicowanej stylistyce, ale jak dla mnie te z szachownicą są najładniejsze. Polecam Ci kupić. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

 

Cudo, żeby on jeszcze taki drogi nie był... Taki Ball, to jak dla mnie pierwszy krok w kierunku finansowego szaleństwa, który skończyłby się na jakimś Grand Seiko. Gratuluję. 

To model wycofany chyba w 2011 roku, nie tak szalony finansowo, swoje przeszedł, przez co cena jest dużo bardziej adekwatna do wartości. Tryt już też daje jedynie czytelność w nocy, ale nie robi efektu wow... Inna sprawa, że strasznie przeszacowane są salonowe ceny Ball'a.

 

Co do samego zegarka to jest to niesamowite połączenie rozsądnego wymiaru z prezencją na nadgarstku. Jest mega wygodny, a jednocześnie, że tak powiem "rzuca się w oczy".

Edytowane przez qbapiasek

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, karloss napisał(-a):

IMG_20210501_135116.jpg

 

Kolor podrasowany? Dostępny jeszcze a jeżeli tak, to możesz dać namiar?

Teraz, qbapiasek napisał(-a):

To model wycofany chyba w 2011 roku, nie tak szalony finansowo, swoje przeszedł, przez co cena jest dużo bardziej adekwatna do wartości. Tryt już też daje jedynie czytelność w nocy, ale nie robi efektu wow... Inna sprawa, że strasznie przeszacowane są salonowe ceny Ball'a.

 

Ciekawi mnie tryt? Czy on jest radioaktywny? Jak dla mnie pocieszeniem są najtańsze Balle, których wygląd niewiele ustępuje temu co masz a cena już bardziej ludzka. Jak się policzy z opłatami to nowy do kupienia jest za około 3k zł. Warto na nie polować np. w Jomashop. Czasami dają za darmo ;) ... raz tak miałem, ale zegarek był za 130 USD (zwrot z PayPala a zegarek potem dotarł i skończyło się na vacie). 3k zł to już dla mnie kwota w zasięgu. O ile znowu nie kupię pięciu następnych "chińczyków" (mam słabość do nich - San Martin, etc.). 

Ceny salonowe Balli mocno zasmucają. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

 

Kolor podrasowany? Dostępny jeszcze a jeżeli tak, to możesz dać namiar?

 

Ciekawi mnie tryt? Czy on jest radioaktywny? Jak dla mnie pocieszeniem są najtańsze Balle, których wygląd niewiele ustępuje temu co masz a cena już bardziej ludzka. Jak się policzy z opłatami to nowy do kupienia jest za około 3k zł. Warto na nie polować np. w Jomashop. Czasami dają za darmo ;) ... raz tak miałem, ale zegarek był za 130 USD (zwrot z PayPala a zegarek potem dotarł i skończyło się na vacie). 3k zł to już dla mnie kwota w zasięgu. O ile znowu nie kupię pięciu następnych "chińczyków" (mam słabość do nich - San Martin, etc.). 

Ceny salonowe Balli mocno zasmucają. 

W temacie balla chyba kiedyś było, lub na innym forum, roczne noszenie to poziom promieniowania mniejsze niż zjedzenie banana dziennie ;) oczywiście należy pamiętać, że rozpad połowiczny to 12,3 lat (nie pamiętam dokładnie), więc jednak z czasem traci intensywność.

Praktycznie każdy Ball jest fajny, chociaż polecam wyższe linie niż najtańsze ;) czuć różnicę...

Też mam słabość do Chińczyków, co również stoi często na przeszkodzie nowych droższych zakupów...

Edytowane przez qbapiasek

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.