Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, rafalmosty napisał(-a):

Magnolia ,,wystrzeliła”😎

67172DC3-D576-4DAF-8F31-67B37BBACBE6.jpeg

372730B3-B869-4AF1-A63D-26264F8305AD.jpeg

Sie bajkowo zrobiło 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, AK&AK napisał(-a):

Zdrowia!!!

To jak dziś dzień kontrowersyjnych, to pokaż tego w tle, wygląda na ciekawego pilota w brązie... 

No tego to chyba w dziale chińskim. Homarek bardzo podobny do Zenitha Aviatora. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

No tego to chyba w dziale chińskim. Homarek bardzo podobny do Zenitha Aviatora. 

A niby dlaczego? W tym wątku jest pytanie "Jaki zegarek masz dziś na ręku?" Możesz mieć nawet budzik slavii na sznurku🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, SLAWEK 01 napisał(-a):

A niby dlaczego? W tym wątku jest pytanie "Jaki zegarek masz dziś na ręku?" Możesz mieć nawet budzik slavii na sznurku🤣

No to może niedługo i tu pokażę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, paul221 napisał(-a):

Wieczorem z dzieciakami na placu zabaw. Niech się teraz wyszaleją, może pójdą wcześniej spać😃

 

 

IMG_20210510_190629.jpg

Taaaa pójdą....akurat 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, SLAWEK 01 napisał(-a):

 😉

Lubię się łudzić 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się do 39 nie przekonam

IMG_20210510_203158.jpg


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, kornel91 napisał(-a):

pCdmgo3.jpg

8cfhmPN.jpg

Dx7qhLI.jpg

Już myślałem, że to nowy dział na forum "Jakie piwo masz dziś w ręce?" ;) Jeden z zegarków, którego nieposiadanie gryzie mocno. Na szczęście cena pozostawia zdrowy dystans do niezdrowej chęci posiadania. Gratuluję cacka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Już myślałem, że to nowy dział na forum "Jakie piwo masz dziś w ręce?" ;) Jeden z zegarków, którego nieposiadanie gryzie mocno. Na szczęście cena pozostawia zdrowy dystans do niezdrowej chęci posiadania. Gratuluję cacka. 

Dziękuję. Też kiedyś zazdrościłem go kolegom. Po kilku latach sprzedałem bo kasa była potrzebna i znowu kupiłem udało się więc może za jakiś czas kupisz 😀


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kornel91 napisał(-a):

Dziękuję. Też kiedyś zazdrościłem go kolegom. Po kilku latach sprzedałem bo kasa była potrzebna i znowu kupiłem udało się więc może za jakiś czas kupisz 😀

Na razie kupuję najczęściej zegarki z przedziału 500-1000 a Hamilton na celowniku, ale KHAKI FIELD automat z dniem i datownikiem (raczej biały). To jednak koszt około 2k. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.