Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, MShR napisał(-a):

Znaczy się kwota? :D 

No tak :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, MShR napisał(-a):

SBGA211 ;) Jakieś 20k+ :P 

 

Chyba jednak kupię żonie samochód do nauki... 

 

Ale zegarek cudo. Musiałbym chyba sprzedać całą swoją kolekcję i "ciut" dołożyć ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

 

Chyba jednak kupię żonie samochód do nauki... 

 

Ale zegarek cudo. Musiałbym chyba sprzedać całą swoją kolekcję i "ciut" dołożyć ;) 


To witaj w klubie :D Mam dokładnie tak samo z funduszem :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, MShR napisał(-a):


To witaj w klubie :D Mam dokładnie tak samo z funduszem :D 

 

Tak już bardziej serio, jak uzbieram zestaw planowany, to właśnie takie GS będzie zwieńczeniem mojej kolekcji. Jakoś Rolex, Panerai, czy Omega mnie tak nie nakręcają. Pewnie jestem w mniejszości, sądząc choćby po ilości pokazywanych zegarków w/w marek na forum, ale mam już taką naturę ;) . Najbardziej dziwi mnie fascynacja Paneraiem, ale każdy ma swoje marzenia i nie mnie dyktować jak wydaje ktoś swoje pieniądze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

 

Tak już bardziej serio, jak uzbieram zestaw planowany, to właśnie takie GS będzie zwieńczeniem mojej kolekcji. Jakoś Rolex, Panerai, czy Omega mnie tak nie nakręcają. Pewnie jestem w mniejszości, sądząc choćby po ilości pokazywanych zegarków w/w marek na forum, ale mam już taką naturę ;) . Najbardziej dziwi mnie fascynacja Paneraiem, ale każdy ma swoje marzenia i nie mnie dyktować jak wydaje ktoś swoje pieniądze. 


I tu również dołączę do klubu. Mnie osobiście fascynują bardziej japońskie, aniżeli szwajcarskie wyroby. To z jaką dokładnością i starannością zrobiony jest ten zegarek - naprawdę powoduje zawrót głowy. Kwota dla mnie dość zaporowa, ale patrząc na ceny innych wysoko postawionych zegarków z konkurencji - jest dość „znośnie”. 
 

Tak - ten zegarek jest dla mnie wyjątkowy i mam nadzieje, że będzie mi kiedyś dane z nim pochodzić dłużej :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Osy123 napisał(-a):

emoji4.png

Dobry strzał.  

 

 

Żeby ona tak wyglądała w realu. 

 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, MichTheOne napisał(-a):

Nocny desk diving

 

Nie wiem co takiego ma w sobie poczciwe Casio Duro, ale jest nie do przebicia w swojej kategorii cenowej. Najlepszy spośród nienajlepszych :) 

 

 

Jak ktoś ma namiary na dopasowaną gumę zamiast tego silikonowego paska (zależymi żeby gumowy pasek miał zaokrąglone końcówki, licujące z kopertą) to będę wdzięczny za sygnał gdzie takie kupić. Może wywyindowałoby mojego Marlinka ze dwa piętra piramidy prestiżu wyżej ;) 

Witaj w klubie 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.