Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

 

A już tak bardziej serio - nie zgadzam się. Wypróbowałem sprawę parę razy i uważam, że duże zegarki z "mocarną" kopertą właśnie do nylonów/nato, itp. się raczej tak sobie nadają. Za to na gumie jest super. Zresztą, popatrz na ofertę Panerai albo Anonimo. Skóra, guma, czasem bransoleta. :)

 

Na szczęście jest tyle fajnych zegarków, że zawsze można spełnić swoje indywidualne gusty (nie zawsze obiektywnie(?) najlepsze) spełnić. Zresztą nie miałem Arsenale nigdy w rękach, więc czysto teoretyzuję ;) . Pisząc nylon miałem na myśli pasek na skórzanym spodzie. Być może braki w nazewnictwie? Co do nato w pełni się zgadzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, lysolek007 napisał(-a):

;] 

1623313006857.jpg

 

Powiem krótko - cudo! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Breitling 13048 napisał(-a):

Przyjeżdzaj na działkę a tu trawa po pas,trochę  koszenia będzie 😔

IMG-20210610-102050.jpg

Nie kosić za często, bo pszczoły wyginą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Nie kosić za często, bo pszczoły wyginą.

Jeszcze takiej trawy na działce to nie miałem, w maju przy pierwszym koszeniu była dużo niższa, ktoś mi chyba nawóz rozsypał i podlewał co dzień😁😊czujniki w samochodzie zgłupiały , jeden pisk był😂

IMG_20210610_105823.jpg

IMG_20210610_105844.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Breitling 13048 napisał(-a):

 

Z wieloletniego doświadczenia w koszeniu trawy powiem Ci, że trzeba kosić co tydzień. Inaczej przerasta i robi się problem😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Paulus57 napisał(-a):

 

Powiem krótko - cudo! 

Odpowiem krótko to prawda 😁


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, lysolek007 napisał(-a):

Odpowiem krótko to prawda 😁

 

W tym przypadku skromność byłaby nie na miejscu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, paul221 napisał(-a):

Z wieloletniego doświadczenia w koszeniu trawy powiem Ci, że trzeba kosić co tydzień. Inaczej przerasta i robi się problem😀

U siebie kosze co 3 dni, na działce staram się kosić co miesiąc, musiały być bardzo sprzyjające warunki przez ten miesiąc z hakiem, blisko rzeka i teren zalewowy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odpowiem krótko to prawda
Pod warunkiem, że chociaż raz w tygodniu pada. W ostatnich latach w lato koszę raz na 2-3 tygodnie. A przy tak dużym trawniku, nie mogę sobie pozwolić na podlewanie. Ale zgodzę się, że jak są deszcze w lato, to wypadałoby nawet 3 razy kosić na 2 tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.