Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, rafalmosty napisał(-a):

Taka sytuacja…

Gdzieś na forum wyczytałem, że pomarańczowy Monster to must have na lato, a ja podatny jestem na dobre pomysły zegarkowe😉

Dodatkowo uratowałem poczciwego potwora! No bo ile razy można być topionym do zdjęć w gazowanej wodzie?!😉 U mnie co najwyżej w piwie będzie pływał🍻

Dominik @lysolek007 dzięki😄

6F349ACE-2D37-4D32-BB15-60C3E16C5905.jpeg

75D0A044-CF8B-4592-AF59-6DDBC21F2B70.jpeg

Gratulacje Rafał, piękny zegar i w dodatku od przystojnego gościa 😂

P.S mnie powiedział że pasek zostaje u Niego🤣🤪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, SLAWEK 01 napisał(-a):

Gratulacje Rafał, piękny zegar i w dodatku od przystojnego gościa 😂

P.S mnie powiedział że pasek zostaje u Niego🤣🤪

Dzięki Sławku. Rzeczywiście fajny jest 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, rafalmosty napisał(-a):

Taka sytuacja…

Gdzieś na forum wyczytałem, że pomarańczowy Monster to must have na lato, a ja podatny jestem na dobre pomysły zegarkowe😉

Dodatkowo uratowałem poczciwego potwora! No bo ile razy można być topionym do zdjęć w gazowanej wodzie?!😉 U mnie co najwyżej w piwie będzie pływał🍻

Dominik @lysolek007 dzięki😄

 

 

To jest idealny 🍊 na lato, a no miał u mnie niejednokrotnie robiony test szczelności ale zawsze zdawał na 6😁👌 tylko dbaj o niego, tak aby zęby nie miały dziur 😁😂niech się nosi 👊🍻


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, lysolek007 napisał(-a):

To jest idealny 🍊 na lato, a no miał u mnie niejednokrotnie robiony test szczelności ale zawsze zdawał na 6😁👌 tylko dbaj o niego, tak aby zęby nie miały dziur 😁😂niech się nosi 👊🍻

Trafił na odpowiedni nadgarsek, tak więc Dominiku raz jeszcze gratulacje, zarówno dla kupującego i sprzedającego 👍👍👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.