Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj pracuję od samego rana na ogrodzie. default_smile.png 02a4bbac3f8b8d29afbbd533ecd965fb.jpg&key=6fb15dcdd68a512daa99484742f214a2bc8699ba84a55de9c2557fdd40a08ac2
W Rolku w ogrodzie? Mają rozmach....
A ogrodnik TTetką przyjeżdza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Miszkolc napisał(-a):

W Rolku w ogrodzie? Mają rozmach....emoji3.png

Spokojnie. Dzisiaj robiłem tylko same opryski a także przycinałem drzewka i krzewy. 👍 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, bogdancz napisał(-a):

 

20210805_102626.jpg

Bardzo lubię go nosić. Również pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, rafalmosty napisał(-a):

Dzisiaj u mnie dzień nurka😉

 

Ładny kolor wyszedł na tym grubasku.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mario1971 napisał(-a):

Ładny kolor wyszedł na tym grubasku.

Dzięki😄 oj tam, oj tam, od razu grubasek😉 moja omcia zwyczajnie jest postawna😉

 

Co tam dobrego pijesz, że sub nie był godzien zostać na nadgarstku?😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, rafalmosty napisał(-a):

Dzięki😄 oj tam, oj tam, od razu grubasek😉 moja omcia zwyczajnie jest postawna😉

 

Co tam dobrego pijesz, że sub nie był godzien zostać na nadgarstku?😄

Sub pracował ze mną cały dzień na ogrodzie i musi odpocząć. A kończę zielonego Jasia - w tej chwili wykręcam butelkę z ostatniej kropli i będę otwierał kolejną flaszkę rudej.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mario1971 napisał(-a):

Sub pracował ze mną cały dzień na ogrodzie i musi odpocząć. A kończę zielonego Jasia - w tej chwili wykręcam butelkę z ostatniej kropli i będę otwierał kolejną flaszkę rudej.

To zdrowie Mariusz🥃🥃 ja chivasa 18 yo chciałem dzisiaj odpalić, ale jednak poczeka do jutra.  Jutro mam w robocie ostatni dzień przed urlopem i wolę ten młyn przeżyć na świeżości😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, rafalmosty napisał(-a):

To zdrowie Mariusz🥃🥃 ja chivasa 18 yo chciałem dzisiaj odpalić, ale jednak poczeka do jutra.  Jutro mam w robocie ostatni dzień przed urlopem i wolę ten młyn przeżyć na świeżości😉

A ja sobie wziąłem dwa dni urlopu i pracuję na ogrodzie. Jutro jak się uda będę odnawiał lakierobejcą zewnętrzne deski podbitki - ponad 80mb. W jeden dzień pewnie nie dam rady.  

 

A ofiarą dzisiejszego wieczoru będzie rogaty Glenfiddich 12Y. Wypiję i Twoje zdrowie Rafale! :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

A ja sobie wziąłem dwa dni urlopu i pracuję na ogrodzie. Jutro jak się uda będę odnawiał lakierobejcą zewnętrzne deski podbitki - ponad 80mb. W jeden dzień pewnie nie dam rady.  

 

A ofiarą dzisiejszego wieczoru będzie rogaty Glenfiddich 12Y. Wypiję i Twoje zdrowie Rafale! :)

Poka jak ta podbitka wygląda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poka jak ta podbitka wygląda?
Paweł, jest już ciemno - fotki z użyciem latarki.6c4a9e1119377be916d5ea626a38000d.jpg231ab2d54f4384fc0c4b3cb29db52f9c.jpg009958f587db9ef339bfe19e5a1fff6f.jpg

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz nas pogonią 

Nie wygląda źle - wszystko co schodzi trzeba usunąć najlepiej brzęczkiem (żelazkiem) taka szlifierka oscylacyjna - czasem to co wygląda dobrze pod szlifierką niestety się zsypie i wtedy pojawiają się takie plamy gdzie część lakierobejcy się trzyma i miejsca gdzie zeszła do gołego drewna ale to drewno nie jest już białe tylko wszystkie odcienie brudnej tektury i lakierobejca tego nie pokryje.

Lakierobejca jest dobra do malowania świeżego drewna gdy równo pije i równo się wybarwia, ponowne malowanie nie daje dobrego efektu szczególnie w miejscach nasłonecznionych.Drugie malowanie nie trzyma się już tak jak to pierwsze , szybko płowieje , łuszczy itp...

Ja zawodowo można powiedzieć odnawiam elewacje drewniane, mam dwa osiedla które serwisuję a domy są w połowie drewniane 

Fajnym preparatem jest Tikkurila valtti opaque  tylko droga bo 9litów wiaderko kosztuje między 600 a 1100zł zależy od koloru - kupujesz bazę i potem komputer miesza ci wybrany kolor z setek dostępnych. Ten preparat pokrywa ci cały syf , nie ma plam, wszystko jest idealnie równomierne a elewacja wygląda jak nowa, co więcej na nasłonecznionych ścianach preparat pracuje razem z deską i nie łuszczy się działa jak folia - nieumyte wiadro na drugi dzień wyciągasz z niego dosłownie gumowy worek w kształcie wiadra który można rozciągać.

Co więcej preparat przypomina krem Niwea  nie kapie z pędzla i nie śmierdzi bo jest wodny ale jak zaschnie to koniec 

 

 

A się rozpisałem 

 

Co by w temacie było 

Na dziś wieczór szklaneczka będzie 

IMG_20210805_212021.jpg

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Paweł Bury. napisał(-a):

Zaraz nas pogonią 

Nie wygląda źle - wszystko co schodzi trzeba usunąć najlepiej brzęczkiem (żelazkiem) taka szlifierka oscylacyjna - czasem to co wygląda dobrze pod szlifierką niestety się zsypie i wtedy pojawiają się takie plamy gdzie część lakierobejcy się trzyma i miejsca gdzie zeszła do gołego drewna ale to drewno nie jest już białe tylko wszystkie odcienie brudnej tektury i lakierobejca tego nie pokryje.

Lakierobejca jest dobra do malowania świeżego drewna gdy równo pije i równo się wybarwia, ponowne malowanie nie daje dobrego efektu szczególnie w miejscach nasłonecznionych.Drugie malowanie nie trzyma się już tak jak to pierwsze , szybko płowieje , łuszczy itp...

Ja zawodowo można powiedzieć odnawiam elewacje drewniane, mam dwa osiedla które serwisuję a domy są w połowie drewniane 

Fajnym preparatem jest Tikkurila valtti opaque  tylko droga bo 9litów wiaderko kosztuje między 600 a 1100zł zależy od koloru - kupujesz bazę i potem komputer miesza ci wybrany kolor z setek dostępnych. Ten preparat pokrywa ci cały syf , nie ma plam, wszystko jest idealnie równomierne a elewacja wygląda jak nowa, co więcej na nasłonecznionych ścianach preparat pracuje razem z deską i nie łuszczy się działa jak folia - nieumyte wiadro na drugi dzień wyciągasz z niego dosłownie gumowy worek w kształcie wiadra który można rozciągać.

Co więcej preparat przypomina krem Niwea  nie kapie z pędzla i nie śmierdzi bo jest wodny ale jak zaschnie to koniec 

 

 

A się rozpisałem 

 

Co by w temacie było 

Na dziś wieczór szklaneczka będzie 

 

Dzięki za podpowiedź. 

 

Czyli używając tego preparatu nie muszę nic szlifować, wystarczy tylko zetrzeć deskę z kurzu? Na południowej i zachodniej ścianie deski wyglądają na lekko "zmruszałe". Ostatnie malowanie robiłem z 5 lat temu.

 

 

Na ile lat ten preparat starcza?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co odchodzi,łuszczy się to trzeba przeszlifować. Jak pomalujesz na łuszczące się też coś tam zwiąże ale będzie później widać parchy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, przekładam malowanie - muszę temat na poważnie przemyśleć. Na szczęście nie kupiłem jeszcze tej lakierobejcy...


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, OperatorkaKosiarki napisał(-a):

Smacznej kawusi 😄

Bardzo nastrojowo, świetna kompozycja. :wub:
Nie do przecenienia jest też przerywnik od owłosionych odnóży :unsure:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.