Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Mateo napisał(-a):

spacer.png

 

37 minut temu, smc napisał(-a):

IMG_20210904_172348.jpg

fajne te Wasze watche, ale denerwuje mnie to, że majfrendy zrobiły ich kopie praktycznie jeden do jednego i dla zwykłego zjadacza chleba, czy założysz ori czy pama lub omegę od majfrendów ( z innym napisem) to i tak  jest to samo i tak nie wie co masz na łapie. Ja wiem. że zegarek noszę dla siebie, ale to jest moje takie odczucie, dzisiaj w oszołomie widziałem obcokrajowca z " pamem" na reku jak stał przy kasie, jeszcze ściągacz rękawa bluzy podciągnął aby " ładniej sie prezentował" MASAKRA

ps. a do majfrendów nie mam nic, gdyż robią dobre czasomierze ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodolej
58 minut temu, rafalmosty napisał(-a):

Układamy puzzle😉

9B828EB3-915B-41CE-B786-750032B1D0DD.jpeg

Przepraszam Rafale, ale te dziewczynki to chyba jakaś ściema, wszak jeszcze wiosną miałeś dwóch synów bliźniaków ???🤔

Pozdro.

MarekTe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Wodolej napisał(-a):

Przepraszam Rafale, ale te dziewczynki to chyba jakaś ściema, wszak jeszcze wiosną miałeś dwóch synów bliźniaków ???🤔

Pozdro.

MarekTe

Cześć Marku😁 widzę, że wróciłeś. Fajnie. Cholera i konto masz nowe. W kolekcji widzę roszady, więc i po zegarach się nie domyśliłem😉

To dalej są Ci sami chłopcy, tylko ku mojej zazdrości, przyrost włosów mają niesamowity, a ojciec zapomniał, o ich kilku wizytach u fryzjera😉

pozdro Marku 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodolej
Teraz, rafalmosty napisał(-a):

Cześć Marku😁 widzę, że wróciłeś. Fajnie. Cholera i konto masz nowe. W kolekcji widzę roszady, więc i po zegarach się nie domyśliłem😉

To dalej są Ci sami chłopcy, tylko ku mojej zazdrości, przyrost włosów mają niesamowity, a ojciec zapomniał, o ich kilku wizytach u fryzjera😉

pozdro Marku 

 

Ja odszedłem by nie kupować zegarków 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, wanderer1975 napisał(-a):

Czyżby wrócił ten wszystkowiedzący i mający zdanie na każdy temat?Wuj dobra rada;-)

Oj nie, nie, nie… to nie lotus/Maseratti itd. to przecież Marek😉 swój chłop👍💪

ps: Marek @Wodolej fakturę za obronę wyślę na adres Twojego miejsca pracy, tylko na pw podaj proszę NIP😉

 

Edytowane przez rafalmosty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, rafalmosty napisał(-a):

Oj nie, nie, nie… to nie lotus/Maseratti itd. to przecież Marek😉 swój chlop💪👍

No jak tak,to ok.Sobota wieczór.Rozkojarzony jestem😁.Fioletowych yodynowych trunków jeszcze nie spożywam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodolej
1 godzinę temu, wanderer1975 napisał(-a):

Czyżby wrócił ten wszystkowiedzący i mający zdanie na każdy temat?Wuj dobra rada;-)

Żeby było prawilnie.

olx_image_2021-08-06_18-28-10.jpg

Usystematyzujmy 😏, a przepraszam, Rafał już to zrobił 😉

1 godzinę temu, rafalmosty napisał(-a):

Oj nie, nie, nie… to nie lotus/Maseratti itd. to przecież Marek😉 swój chłop👍💪

ps: Marek @Wodolej fakturę za obronę wyślę na adres Twojego miejsca pracy, tylko na pw podaj proszę NIP😉

 

Rafale, pełnomocniku oskarżyciela prywatnego, my nie będziemy się bronić, będziemy atakować, na tę chwilę proponuję prywatny akt oskarżenia z 212 paragraf 2 k.k. 🤣

Edycja:

Nie widziałem ostatniego wpisu kolegi @wanderer1975tak więc nic nie musimy robić i to lubię 😉

Edytowane przez Wodolej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Wodolej napisał(-a):

Usystematyzujmy 😏, a przepraszam, Rafał już to zrobił 😉

Rafale, pełnomocniku oskarżyciela prywatnego, my nie będziemy się bronić, będziemy atakować, na tę chwilę proponuję prywatny akt oskarżenia z 212 paragraf 2 k.k. 🤣

Edycja:

Nie widziałem ostatniego wpisu kolegi @wanderer1975tak więc nic nie musimy robić i to lubię 😉

Cholera, Kolega @wanderer1975 wybronił się w ostatniej chwili, a ja już liczyłem na dobry zarobek☹️ Pełnomocnik oskarżyciela prywatnego, to lubię😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.