Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wodolej
15 godzin temu, Paulus57 napisał(-a):

Takiego Tissota bym chciał. :) 

Żebyś tylko za daleko nie odleciał. :) 

Nie odleciałem, ba taka jedna ruda, co to Jo w telewizji widziałem 😉 i że bardzo si uważałem, no to nie tego 😞. Może to kwestia roli i bida ochędóstwa w które ją przyodziali 🤔? Jeszcze raz trzeba będzie pójść do tegoż teatru, na inny spektakl, aby dokonać rzetelnej oceny, artystycznego warsztatu tej Pani 🧐

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

Taki trochę eksperyment stylistyczny. Pilot z brązu na grubej skórze pod mankietem.

7e4bf8b5c05da3a1bc05b74369ab1dbc.jpg

Wymogi dress code’u nie są u mnie w pracy jakoś specjalnie wymagające, więc spokojnie ujdzie. Ale gdyby moim szefem był [mention]rafalmosty [/mention] to musiałbym się pewnie bardziej pilnować emoji6.png.

Wg mnie wszystko gra. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taki trochę eksperyment stylistyczny. Pilot z brązu na grubej skórze pod mankietem.

7e4bf8b5c05da3a1bc05b74369ab1dbc.jpg&key=bf981337b699a33c0b170fc1734221c6dab26c55e6059d55d47461091a6fc723

Wymogi dress code’u nie są u mnie w pracy jakoś specjalnie wymagające, więc spokojnie ujdzie. Ale gdyby moim szefem był [mention]rafalmosty [/mention] to musiałbym się pewnie bardziej pilnować .
Panie Perpetuum, powiem Panu tak, Pan masz same fajne zegarki i do wszystkiego pasują

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Nocny duch napisał(-a):

Jedno potencjalne wyzwanie już namierzone ;)

i żeby nie było że total off-top to dzisiejszy Xicorr też :D

 

7D352B65-498A-48C2-B4AB-19DE81494100.jpeg

image.jpg

Sikorek super fajny. Na celowniku, ale ile ja ich nie mam ;) . A te powyżej, to jak już będę miał 1000 w kolekcji, to może kupię :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Wg mnie wszystko gra. :) 

 

23 minuty temu, RagnarPL napisał(-a):

Panie Perpetuum, powiem Panu tak, Pan masz same fajne zegarki i do wszystkiego pasują emoji106.png

 

Serdeczne dzięki, koledzy. ☺️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, lejdipik napisał(-a):

Test przedziwnej bransolety.

IMG_20210916_114908.jpg

Przedziwna? Ważne, że nie dziwaczna, więc tylko na plus. Gratuluję :) . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodolej

Warszawska Wola tak skrzywdzona przez niemieckich żołnierzy i ten zegarek, czuję się wystrojony nieco prowokacyjnie 4366bbcb9714e4b7fd68c39011ef2128.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.