Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wodolej

Tak było przez moment, bo co do zasady to przygotowujemy się do rozstania. Taka ostatnia niedziela w poniedziałek 16a3dc26f363ea026406b01c63fc432f.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, goral_ napisał(-a):

Skromnie

20210920_115633.jpg

Może trochę niewyraźnie, ale na pewno nie skromnie ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Wodolej napisał(-a):

Tak było przez moment, bo co do zasady to przygotowujemy się do rozstania. Taka ostatnia niedziela w poniedziałek emoji34.png16a3dc26f363ea026406b01c63fc432f.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Żebyś później nie żałował. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodolej
1 godzinę temu, cordi7 napisał(-a):

@Wodolej zostaw go sobie :P Serio mówię :)
 

 

1 godzinę temu, Paulus57 napisał(-a):

Żebyś później nie żałował. 

 

Nie pomagacie i nie jesteście w tych działaniach jedyni 🤔 Sam mam problem 🤯 to jedyny zegarek z posiadanych przeze mnie, który wzbudza zainteresowanie koleżanek w pracy, że taki piękny. a i ja sam go cenię. Kłopot w tym, że posiadana przeze mnie ilość zegarków jest nieadekwatna do mojego stylu życia. Nie bywam, nie wychodzę, nie spotykam się z ludźmi, tylko pracuję, jeżdżę motocyklem, rowerem, no dobra czasem teatr, czy kino. Citek od 6 maja leży odłogiem i przez to wydaje mi się niepotrzebny. Po 2 miesiącach fascynacji i praktycznie codziennego jego noszenia, trafił na parapet, bo w maju przyszedł GS z którym w czerwcu zrobiliśmy poważny trip po Bałkanach, a potem PAM i Rumunia i jeszcze doszła Stowa, której mija dziś tydzień. Wiem, że będę jęczał jak go sprzedam, zwłaszcza, że rotację mam w ostatnich 2 latach dramatyczną i spore z nią związane straty finansowe, bez których i w tym wypadku się nie obędzie. To może chłopaki jakaś instrukcja obsługi, jak korzystać z dość licznej kolekcji 😉 ? Codziennie inny ? Albo jak w Lidlu, tydzień kuchni włoskiej, tydzień PAMa, a w tygodniu niemieckim Stowa, itd. Jak to robicie, zwłaszcza Ty @cordi7bo z tego co kojarzę to masz w domu takie korytarzyki zrobione, pomiędzy pudełkami z zegarkami 😂 😉 podobnie zresztą jak @rafalmosty😜

Edytowane przez Wodolej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Wodolej napisał(-a):

 

 

Nie pomagacie i nie jesteście w tych działaniach jedyni 🤔 Sam mam problem 🤯 to jedyny zegarek z posiadanych przeze mnie, który wzbudza zainteresowanie koleżanek w pracy, że taki piękny. a i ja sam go cenię. Kłopot w tym, że posiadana przeze mnie ilość zegarków jest nieadekwatna do mojego stylu życia. Nie bywam, nie wychodzę, nie spotykam się z ludźmi, tylko pracuję, jeżdżę motocyklem, rowerem, no dobra czasem teatr, czy kino.Citek od 6 maja leży odłogiem i przez to wydaje mi się niepotrzebny. Po 2 miesiącach fascynacji i praktycznie codziennego jego noszenia, trafił na parapet, bo w maju przyszedł GS z którym w czerwcu zrobiliśmy poważny trip po Bałkanach, a potem PAM i Rumunia i jeszcze doszła Stowa, której mija dziś tydzień. Wiem, że będę jęczał jak go sprzedam, zwłaszcza, że rotację mam w ostatnich 2 latach dramatyczną i spore z nią związane straty finansowe, bez których i w tym wypadku się nie obędzie. To może chłopaki jakaś instrukcja obsługi, jak korzystać z dość licznej kolekcji 😉 ? Codziennie inny ? Albo jak w Lidlu, tydzień kuchni włoskiej, tydzień PAMa, a w tygodniu niemieckim Stowa, itd. Jak to robicie, zwłaszcza Ty @cordi7bo z tego co kojarzę to masz w domu takie korytarzyki zrobione, pomiędzy pudełkami z zegarkami 😂 😉 podobnie zresztą jak @rafalmosty😜

Wierz mi można i pięćdziesiąt ogarnąć ;) i... będzie więcej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodolej
Teraz, Paulus57 napisał(-a):

Wierz mi można i pięćdziesiąt ogarnąć ;) i... będzie więcej. 

Boszszsze, nie mam aż tak silnej psychiki 😉 Szacun i wyrazy szczerego podziwu 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Wodolej napisał(-a):

Boszszsze, nie mam aż tak silnej psychiki 😉 Szacun i wyrazy szczerego podziwu 👍

Nie wiedziałem, że uleganie kolejnym pokusom oznacza silną psychikę, ale... ZGODA. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minutes ago, Wodolej said:

 

 

Nie pomagacie i nie jesteście w tych działaniach jedyni 🤔 Sam mam problem 🤯 to jedyny zegarek z posiadanych przeze mnie, który wzbudza zainteresowanie koleżanek w pracy, że taki piękny. a i ja sam go cenię. Kłopot w tym, że posiadana przeze mnie ilość zegarków jest nieadekwatna do mojego stylu życia. Nie bywam, nie wychodzę, nie spotykam się z ludźmi, tylko pracuję, jeżdżę motocyklem, rowerem, no dobra czasem teatr, czy kino. Citek od 6 maja leży odłogiem i przez to wydaje mi się niepotrzebny. Po 2 miesiącach fascynacji i praktycznie codziennego jego noszenia, trafił na parapet, bo w maju przyszedł GS z którym w czerwcu zrobiliśmy poważny trip po Bałkanach, a potem PAM i Rumunia i jeszcze doszła Stowa, której mija dziś tydzień. Wiem, że będę jęczał jak go sprzedam, zwłaszcza, że rotację mam w ostatnich 2 latach dramatyczną i spore z nią związane straty finansowe, bez których i w tym wypadku się nie obędzie. To może chłopaki jakaś instrukcja obsługi, jak korzystać z dość licznej kolekcji 😉 ? Codziennie inny ? Albo jak w Lidlu, tydzień kuchni włoskiej, tydzień PAMa, a w tygodniu niemieckim Stowa, itd. Jak to robicie, zwłaszcza Ty @cordi7bo z tego co kojarzę to masz w domu takie korytarzyki zrobione, pomiędzy pudełkami z zegarkami 😂 😉 podobnie zresztą jak @rafalmosty😜

 

Wsadź do pudełka i ciesz się innymi. Po jakimś czasie sprawdź czy nadal jest chęć sprzedaży. Wygenerować stratę zawsze możesz później... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Wodolej napisał(-a):

Jak to robicie, zwłaszcza Ty @cordi7bo z tego co kojarzę to masz w domu takie korytarzyki zrobione, pomiędzy pudełkami z zegarkami 😂 😉 podobnie zresztą jak @rafalmosty😜


Aż tak źle nie jest bo żona by mnie spakowała 🤣🤣🤣 bo u mnie wszystko, co kupiłem ma dożywocie.

Wszystkie zegarki są częścią rotacji i codziennie inny ląduje na nadgarstku, czasem dwa razy z rzędu ten sam.

Jeden jest zakupem, w którym z czasem trochę się odkochałem (Seiko z open heartem) - ale tylko ten jeden.


Osiągnąłem co prawda ostatnio nowy poziom zegarkowego szaleństwa i proszę się nie śmiać :)

Po ostatnich zakupach żeby się nacieszyć nowymi nabytkami nosiłem po jednym zegarku na każdej ręce.

Kilka dni wystarczyło i wróciłem do starych zwyczajów więc chyba jeszcze nie jest ze mną tak źle…

Pracuję nadal z domu ale rutyna pozostała: wstaję, prysznic, śniadanie i do pudełka z zegarkami dokonać wyboru.

 

Prawdopodobnie byłbym w stanie ograniczyć się do 6 - 8 zegarków ale… 

… żeby nauczyć się, co cię kręci musisz próbować, błądzić i szukać swojej drogi.

Z perspektywy dnia dzisiejszego umiałbym wybrać te 6 - 8 sztuk ale nie wcześniej, nie kiedyś.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, cordi7 napisał(-a):


Aż tak źle nie jest bo żona by mnie spakowała 🤣🤣🤣 bo u mnie wszystko, co kupiłem ma dożywocie.

Wszystkie zegarki są częścią rotacji i codziennie inny ląduje na nadgarstku, czasem dwa razy z rzędu ten sam.

Jeden jest zakupem, w którym z czasem trochę się odkochałem (Seiko z open heartem) - ale tylko ten jeden.


Osiągnąłem co prawda ostatnio nowy poziom zegarkowego szaleństwa i proszę się nie śmiać :)

Po ostatnich zakupach żeby się nacieszyć nowymi nabytkami nosiłem po jednym zegarku na każdej ręce.

Kilka dni wystarczyło i wróciłem do starych zwyczajów więc chyba jeszcze nie jest ze mną tak źle…

Pracuję nadal z domu ale rutyna pozostała: wstaję, prysznic, śniadanie i do pudełka z zegarkami dokonać wyboru.

 

Prawdopodobnie byłbym w stanie ograniczyć się do 6 - 8 zegarków ale… 

… żeby nauczyć się, co cię kręci musisz próbować, błądzić i szukać swojej drogi.

Z perspektywy dnia dzisiejszego umiałbym wybrać te 6 - 8 sztuk ale nie wcześniej, nie kiedyś.

 

 

Ty, komentator, wrzuciłbyś coś lepiej, bo od fot Twoich zegarków częściej widuję meteoryty.  ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Poniedziałek to chyba (jeszcze) dzisiaj..? Czy coś pomyliłem..?  ;)


Cholera znów poniedziałek - tydzień temu, wątek Zenitha. ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.