Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, lukighost napisał(-a):

Żona lubi się droczyć jak ja w pracy jestem…

Zaraz tam droczyć, młody zmniejszy Ci bransoletę ustawi date, godzinę 😁spokojnie 👌


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy posiadam tego wszystkomającego kombajna, to mechaniki leżą i się kurzą
9bdd5755fa3472608d79e5bcc0644097.jpg


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minutes ago, Mirosuaw said:

Od kiedy posiadam tego wszystkomającego kombajna, to mechaniki leżą i się kurzą emoji6.png
9bdd5755fa3472608d79e5bcc0644097.jpg


Co będą leżały i się kurzyły... dawaj z nimi na bazarek👹... zacieramy ręce 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, cordi7 napisał(-a):


Aż tak źle nie jest bo żona by mnie spakowała 🤣🤣🤣 bo u mnie wszystko, co kupiłem ma dożywocie.

Wszystkie zegarki są częścią rotacji i codziennie inny ląduje na nadgarstku, czasem dwa razy z rzędu ten sam.

 

 

Uff, myślałem, że tylko ja tak mam patrząc na szybko rotujące zegarki kolegów 😁

U mnie też sprzedaż zegarków występuje sporadycznie (zakupy niestety znacznie częściej). Kilka razy przyszło mi do głowy ograniczenie kolekcji, ale po namyśle dochodziłem do wniosku, że dobrze jest tak, jak jest, że lubię codzienne zmiany na nadgarstku (chociaż zdarza się też kilka dni pod rząd ten sam zegarek). A ponadto nie ma takich 3 -4 zegarków, niezależnie od budżetu, których posiadanie sprawiłoby mi porównywalną radość, jak aktualny zestaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Londek napisał(-a):

Od kiedy posiadam tego wszystkomającego kombajna, to mechaniki leżą i się kurzą emoji6.png

Ja zakładam tylko na treningi , fajne te Garminy ale... na codzień za duże (5X) i nie wygodne , no i nie pasują do niczego poza sportowym strojem 🤷‍♂️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja zakładam tylko na treningi , fajne te Garminy ale... na codzień za duże (5X) i nie wygodne , no i nie pasują do niczego poza sportowym strojem
Fenix 5x to już kloc, 51mm średnicy. Mój to 6 pro saphire, "zaledwie" 47mm i bardzo wygodny. W garniaku prawie nie chodzę, poza tym daje radę do wszystkiego. Np. do sweterka
e22fa5c9a9d2ec6ad29140fc0b39a2fe.jpg

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, lukighost napisał(-a):

rozpaking w toku

Gratulacje. Świetny jest. Pingwiny rządzą 😁


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, lukighost napisał(-a):

rozpaking w toku (bezel przesunięty o oczko) wrażenie mega

6C88AF8B-F7F6-4A95-AA91-D03A28B950DA.jpeg

Gratuluję, fajny Pingwin👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.