Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, KobyS0 napisał(-a):

a tak ogólnie nienawidzę napisów marek samochodowych na zegarkach ( takie moje subiektywne zdanie w tym temacie wyraziłem) 

Marka Porsche Design powstała jako odrębna od firmy samochodowej, założona przez członka rodziny Porsche. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Analogicznie bywa z tzw. modowymi i tam są wyjątki. (przynajmniej cenowe ;) ). 

I jakościowe też, mam wrażenie (Bulgari, na przykład).

Edytowane przez oszolom

Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, oszolom napisał(-a):

I jakościowe też, mam wrażenie.

Ze względu na niepełną wiedzę, wolałem to ostrożnie wyrazić. Jest np. firma BULGARI, której zegarki sporo kosztują a mnie wcześniej się kojarzyła z perfumami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ze względu na niepełną wiedzę, wolałem to ostrożnie wyrazić. Jest np. firma BULGARI, której zegarki sporo kosztują a mnie wcześniej się kojarzyła z perfumami. 

Jest Bvlgari, jest Hermes, z drugiej strony jest np. Michael Kors. A jeszcze gdzieś pomiędzy taki na przykład Gucci. Także Twoja ostrożność jak najbardziej na miejscu. Zachowując się zbyt pryncypialnie można wyjść na ignoranta, jak w przypadku Porsche Design na przykład


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, rafi napisał(-a):


Jest Bvlgari, jest Hermes, z drugiej strony jest np. Michael Kors. A jeszcze gdzieś pomiędzy taki na przykład Gucci. Także Twoja ostrożność jak najbardziej na miejscu. Zachowując się zbyt pryncypialnie można wyjść na ignoranta, jak w przypadku Porsche Design na przykład emoji6.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Bulgari za drogi dla mnie by go sprawdzać a Michael Kors, to nawet dla mnie za słabo ;) . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Londek napisał(-a):

 

Ładnie świeci, a długo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin91

Ostanie chwile w Domku i znowu Zachód. 
💪🇩🇪💶  Rolex👑

6937686C-3E9B-4E32-BC0B-AF34AC264437.jpeg

Edytowane przez Marcin91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, rafi napisał(-a):

Zachowując się zbyt pryncypialnie można wyjść na ignoranta, jak w przypadku Porsche Design na przykład

wyraziłem wyłącznie subiektywną opinię, gdyby każdy się gniewał za coś takiego, wówczas forum nie miało sensu by najmniejszego, podkreślę raz jeszcze : JA nie lubię takich napisów na tarczach, niektórzy nie lubią lumy inni lup na datownikach a jeszcze inni samych wskazań dnia i tygodnia, lubią czyste, minimalistyczne tarcze, więc nie ma co się gniewać i rozpamiętywać :) 

ps. a po główkach to w 1 klasie szkoły podstawowej głaskano ;) i przytakiwano, że wszystko jest dobrze, ładnie i w porządku ...  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, rafi napisał(-a):


Ale ja się nie gniewam emoji846.png
W zasadzie to też tylko wyraziłem swoje zdanie.

Edit: co by nie być całkiem OT:

7c268475f4328afa4e71d71679df9205.jpg

nie niestety nie do końca............... ale zostawmy to już

ps. ładne Seiko :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Jaki czas?

Czas nie był dla mnie najważniejszy. Z uwagi na to, że od 6 miesięcy nie realizuję typowego treningu do maratonu, dzisiejszy start miał być lepszym treningiem😉 i takim był. Potrzebowałem solidnego sponiewierania, po to by przypomnieć sobie jak to fajnie jest dać sobie w palnik😉 to miał być bodziec do dalszej pracy i sprawdzian, tak żebym zobaczył, gdzie obecnie jestem. To, że w lesie w stosunku, do tego, co wcześniej prezentowałem, to wiedziałem i przed startem, ale chciałem zobaczyć, jak głęboko😂 A mój wynik … hmmm to może napiszę tak, 3/4 osób startujących przebiegło trasę wolniej ode mnie😉

Teraz tydzień wolnego od biegania i biorę się do solidnej pracy💪💪💪

Edytowane przez rafalmosty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minutes ago, sanik said:

Ładnie świeci, a długo?

Spokojnie przez noc można odczytać... myślę że lepiej niż w moich Seiko i Citi, jedna z lepszych lum, może tylko Loggerhead mocniej świeci.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, rafalmosty napisał(-a):

Czas nie był dla mnie najważniejszy. Z uwagi na to, że od 6 miesięcy nie realizuję typowego treningu do maratonu, dzisiejszy start miał być lepszym treningiem😉 i takim był. Potrzebowałem solidnego sponiewierania, po to by przypomnieć sobie jak to fajnie jest dać sobie w palnik😉 to miał być bodziec, żebym zobaczył, gdzie obecnie jestem. To, że w lesie w stosunku, do tego, co wcześniej prezentowałem, to wiedziałem i przed startem, ale chciałem zobaczyć, jak głęboko😂 A mój wynik … hmmm to może napiszę tak, 3/4 osób startujących przybiegło trasę wolniej ode mnie😉

Teraz tydzień wolnego od biegania i biorę się do solidnej pracy💪💪💪

Najważniejsze, że Ci się chciało, i że dobiegłeś do mety. Gratuluję! 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Londek napisał(-a):

 

Dzięki 👊🏻
Detali na temat tego zegarka jest dość mało, że tak powiem. 

Kupiłem go od pewnego aktora który to dostał ten zegarek od samego założyciela marki😉 kilkanaście lat temu. On sam, zegarka nigdy nie nosił. (dzisiaj dostępne są one tylko z drugiej ręki, raczej ciężki temat do zdobycia... choć jeden wisi na ebay/u właśnie teraz😉). 

Podklejam dwie linki... jedna do kilku detali ów zegarka, a druga do podobnego projektu od Crepas/a. 
ps. Sekunda a’la świński ogonek płynnie zamiata, purpurowa poświata AR jest naprawdę mega😊 a luma to żywy ogień 🔥

 

https://www.ukwatches.com/product/030-robert-lighton-growler-steel-divers-watch/

 

http://oceanictime.blogspot.com/2018/06/crepas-watches-hydrograher-1942m-by.html?m=1

 

 

F07CF2CB-4742-4361-8013-1FF53B6BCDC0.jpeg

F70644D4-69F2-443B-B3F4-3F8DC4A5374A.jpeg

9487D3DE-2356-4B93-AD11-DC2C5B17601A.jpeg

21605831-C2B9-4948-ABF5-A913324CA702.jpeg

169A77DD-BB52-40E4-A8B7-C9339AFE59DE.jpeg

👍

Dzięki. 

Dość  ;) rzadki model. Dobrze kojarzę, że masz jeszcze kilka rzadkich egzemplarzy 

 

 

4 godziny temu, KobyS0 napisał(-a):

a tak ogólnie nienawidzę napisów marek samochodowych na zegarkach ( takie moje subiektywne zdanie w tym temacie wyraziłem) 

Producent samochodów delikatnie mówiąc ma niewiele wspólnego z tym zegarkiem. 

Edytowane przez Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Dorian06 napisał(-a):

Producent samochodów delikatnie mówiąc ma niewiele wspólnego z tym zegarkiem. 

ale się kojarzy i mi to wystarczy ??? 

ps. a wręcz przeciwnie, ma.... 

wszystko zaczęło sie od Ferdynanda :) gdyby nie on, wówczas nie było by tego zegarka ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.