Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, KobyS0 napisał(-a):

uuuu, widzę, że piątek dobrze się zaczyna hahaha 

Dokładnie  😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, alleck napisał(-a):

Jedyny prawdziwy Manhattan jest we Wrocławiu ;) 

 

gf-qHti-EV8u-gh7B_sedesowce-niedawno-prz
 

Ten wysiada, łódzki wyższy. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, alleck napisał(-a):

Jedyny prawdziwy Manhattan jest we Wrocławiu ;) 


d*pa tam u was a nie Manhattan.

Jedyny je we Szczecinie

 

 

C4CDA396-019B-4272-ACB2-63F16D29061A.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując chwilowo do minionego szitsztormu, czasami mnie korci, żeby zamiast jakiegoś dobrego zegarka sprowadzić powiedzmy pięć spośród najlepiej wykonanych kopii zegarków z finansowej czołówki i stopniowo pokazując się z nimi na forum, zbierać pozytywne opinie i reakcje co bardziej ortodoksyjnych kolegów 🙂. Submariner nie, bo zbyt oklepany w kręgach podrobowych i podejrzany już na starcie, ale powiedzmy prosta Calatrava, Tudor, jakiś skromny Lange ze środka katalogu, te rzeczy. Bez żadnej ideologicznej podbudowy czy celu udowadniania czegokolwiek. Raczej z czystej małpiej złośliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Londek napisał(-a):


Mam już ponad dwa miesiące tego Pulsara, sekunda pięknie ląduje na każdym indeksie przez ten czas punktualność jest na „0” jestem mile zaskoczony😊

Jestem ciekaw jak to wyglada u Ciebie? 

 

Dokładności mu nie sprawdzałem, ale był ustawiany, jak przybył (~3 miechy temu) i chodzi mniej więcej tak, jak zegarek na kompie, więc jest dobrze, jak na japońskiego kwarca przystało. Wykonanie jest fajne. Na tej mojej focie słabo oddało tarczę, bo kiepskie swiatło. Sekunda trafia ładnie w indeksy (btw. i twój, i mój mają takie same wskazówki:P) . Porządny zegar i tyle.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, lysolek007 napisał(-a):

;] 

IMG_20211001_120436.jpg

To zdjęcie jest szampańskie. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Louis Cypher napisał(-a):


Drogi Sierżancie, daj sobie na luz, strzel piwko, posłuchaj muzy i nie pchaj się w małpią złośliwość. Szkoda życia.

Muszę już lecieć, bo na wsi jest impreza i koledzy już czekają.

[...]

 

 

Och tam, to wszystko tylko zabawa, nie ma co sie przejmować. Ale pokusa, przyznaję, lekka jest. Tylko że to drogie świństwo. Jednak o ile można wydać powiedzmy 10 000 na oryginał, to na podróbę tych 1500-2000 jednak szkoda (a tyle te najbardziej wierne by kosztowały).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Sierżant Julian napisał(-a):

Nawiązując chwilowo do minionego szitsztormu, czasami mnie korci, żeby zamiast jakiegoś dobrego zegarka sprowadzić powiedzmy pięć spośród najlepiej wykonanych kopii zegarków z finansowej czołówki i stopniowo pokazując się z nimi na forum, zbierać pozytywne opinie i reakcje co bardziej ortodoksyjnych kolegów 🙂. Submariner nie, bo zbyt oklepany w kręgach podrobowych i podejrzany już na starcie, ale powiedzmy prosta Calatrava, Tudor, jakiś skromny Lange ze środka katalogu, te rzeczy. Bez żadnej ideologicznej podbudowy czy celu udowadniania czegokolwiek. Raczej z czystej małpiej złośliwości.

Najlepiej wykonane podróby kosztują sporo pieniędzy, więc ryzykowna inwestycja, że tak to ujmę. Miałem kiedyś w ręku, wykonanie było naprawdę na niezłym poziomie. Ale szczerze powiem, kompletnie nie rozumiem, jak można wydać spory pieniądz na coś takiego.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Louis Cypher napisał(-a):


d*pa tam u was a nie Manhattan.

Jedyny je we Szczecinie

 

 

C4CDA396-019B-4272-ACB2-63F16D29061A.jpeg

Ten Manhattan leży...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, oszolom napisał(-a):

Najlepiej wykonane podróby kosztują sporo pieniędzy, więc ryzykowna inwestycja, że tak to ujmę. Miałem kiedyś w ręku, wykonanie było naprawdę na niezłym poziomie. Ale szczerze powiem, kompletnie nie rozumiem, jak można wydać spory pieniądz na coś takiego.

 

Ciekawe, że właściwie w tym samym momencie napisaliśmy mniej wiecej to samo 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minutes ago, oszolom said:

Dokładności mu nie sprawdzałem, ale był ustawiany, jak przybył (~3 miechy temu) i chodzi mniej więcej tak, jak zegarek na kompie, więc jest dobrze, jak na japońskiego kwarca przystało. Wykonanie jest fajne. Na tej mojej focie słabo oddało tarczę, bo kiepskie swiatło. Sekunda trafia ładnie w indeksy (btw. i twój, i mój mają takie same wskazówki:P) . Porządny zegar i tyle.

Właśnie takiej odpowiedzi się spodziewałem 👍🏻... Za to na mojej focie widać to co na tarczy, i jest to „patyna” z papierochów które to właściciel kopcił jak lokomotywa (zegarek rozebrałem i oponowałem by pozbyć się smrodu... patyna została 😅). 
Niech działają i będą punktualne jak najdłużej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, karloss napisał(-a):

Dziś przyjechał - prezent na 40-stkę😁

IMG_20211001_170212.jpg

Wszystkiego najlepszego i gratuluję też zegarka. Możesz zdradzić jak wygląda zmiana dnia z 30 na 1 albo 31 na 1? Czy nie ma dziwnej daty typu 32, 33... 39?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.