Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Szyszkops napisał(-a):

emoji6.png

IMG_5869.jpg

Pytanie. Kto pierwszy uśnie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, karloss napisał(-a):

Dziś przyjechał - prezent na 40-stkę😁

 

Spełnienia marzeń!...również tych zegarkowych😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Londek napisał(-a):

Elegancko👍🏻
Napisz potem jaka reakcja u Dżentelmenów była 😆... mama może nie poznać chłopaków😂

Seweryn, chłopaki o dziwo zadowoleni😎 mam wrażenie, że ja byłem bardziej przejęty niż oni😂 zmienili się strasznie, ale fajnie im w krótkich włosach👍 Teraz włosy idą do fundacji rak’n’roll. Niech służą komuś innemu👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś przyjechał - prezent na 40-stkę
IMG_20211001_170212.thumb.jpg.5dff19115026a505c30dcea00e6f8902.jpg
Gratulacje.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minutes ago, rafalmosty said:

Seweryn, chłopaki o dziwo zadowoleni😎 mam wrażenie, że ja byłem bardziej przejęty niż oni😂 zmienili się strasznie, ale fajnie im w krótkich włosach👍 Teraz włosy idą do fundacji rak’n’roll. Niech służą komuś innemu👍

No i super👍🏻
Teraz przez pierwszy tydzień własnych chłopaków nie będziesz poznawał przy odbiorze z przedszkola lub na placu zabaw😅

Zawsze podwójnie sprawdzaj, żebyś właściwą dwójkę do domu przywiózł... bo był tam ostatnio jakiś przypadek że dziadzio nie swojego wnuka do domu przyprowadził 😉

A włosy niech przyniosą jak najwiecej dobrego tym co w potrzebie są, szacun👊🏻

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.09.2021 o 21:24, Burns napisał(-a):

Byłyby sianokosy, łącznie z tymi co like dali!

to tak jakby ktoś napisał, że Twój zegarek jemu nie pasuje i za niego wylatujesz, gdyż został wyprodukowany przez Niemców a oceniający Twój zegar pamięta holokaust, lub jest Żydem, lub najzwyczajniej zna historię , trochę mnie to zdziwiło... w regulaminie jest wyraźnie napisane, że nie " pokazujemy" podrobionych czasomierzy, wiec skoro moderator nie wyrzucił tych wszystkich homarów to jednak coś w tym musi być, czyli nie są jak to twierdzisz podróbami :) a tak po cichu, to podejrzewam, że moderatorzy znają definicję słowa podróba, ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodolej

Koleje Mazowieckie by night 40a0b264fb8a5051feb788593a5793ba.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Wodolej napisał(-a):

Koleje Mazowieckie by night

Quo vadis Marku? 😉 pytam z zazdrości, bo ja w domu siedzę, a człowiek obejrzałby Bonda☹️ Chociaż whisky dobre siorpię, a nie jakieś martini wstrząśnięte, niezmieszane😎

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

[...]

Oryginalna Calatrava, Submariner,  jakiś Lange za 10k - powiedz gdzie takie sprzedają?

 

Przecież nigdzie. To była tylko przykładowa cena, że jednak większość wolałaby wydać raczej tyle na oryginał, niż sześć razy mniej na najlepszą podróbę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Sierżant Julian napisał(-a):

 

Przecież nigdzie. To była tylko przykładowa cena, że jednak większość wolałaby wydać raczej tyle na oryginał, niż sześć razy mniej na najlepszą podróbę.

Przykładowa nie, raczej z czapy. ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego z czapy? Mój ostatni nabytek kosztował jakieś 5 tysięcy, dwa razy mniej, a jednak nie jest to podróba. 10 tysięcy za zegarek to dosyć już konkretnie, większości obateli oczy z głowy by wywaliło razem z nerwami wzrokowymi na samą propozycję.

Ale Squale akurat nie podrabiają, za mało prestiżowe, nikt na wsi nie wie, co to za dziwo jest 🙂

Edytowane przez Sierżant Julian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, rafalmosty napisał(-a):

Quo vadis Marku? 😉 pytam z zazdrości, bo ja w domu siedzę, a człowiek obejrzałby Bonda☹️ Chociaż whisky dobre siorpię, a nie jakieś martini wstrząśnięte, niezmieszane😎

 

Nie jestem pewien, czy Bond przyniesie takie emocje jakich się spodziewasz.

Jestem po seansie.

Ten film będzie za mną chodził dłuuugo.

Nawet nie wiem, czy mi się podobał.

Ale mną potargał.

Niespodzianka goni niespodziankę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Sierżant Julian napisał(-a):

Nawiązując chwilowo do minionego szitsztormu, czasami mnie korci, żeby zamiast jakiegoś dobrego zegarka sprowadzić powiedzmy pięć spośród najlepiej wykonanych kopii zegarków z finansowej czołówki i stopniowo pokazując się z nimi na forum, zbierać pozytywne opinie i reakcje co bardziej ortodoksyjnych kolegów 🙂. Submariner nie, bo zbyt oklepany w kręgach podrobowych i podejrzany już na starcie, ale powiedzmy prosta Calatrava, Tudor, jakiś skromny Lange ze środka katalogu, te rzeczy. Bez żadnej ideologicznej podbudowy czy celu udowadniania czegokolwiek. Raczej z czystej małpiej złośliwości.

Bo podawałeś te oto marki. A później nawiązując do powyższej wypowiedzi, podałeś kwotę zakupu na poziomie 10k. 

6 godzin temu, Sierżant Julian napisał(-a):

 

Och tam, to wszystko tylko zabawa, nie ma co sie przejmować. Ale pokusa, przyznaję, lekka jest. Tylko że to drogie świństwo. Jednak o ile można wydać powiedzmy 10 000 na oryginał, to na podróbę tych 1500-2000 jednak szkoda (a tyle te najbardziej wierne by kosztowały).

Ktoś mniej doświadczony może sobie pomyśleć, że faktycznie Rolex Submariner, Patek Calatrava czy też Lange kosztują 10k. Trafi na OLX na ofertę jakiegoś Rolnixa czy Patisona za 2k, pomyśli że za używkę to okazja i kliknie. Nie możemy takimi przykładami z czapy wprowadzać przypadkowych czytelników w błąd. :)

20 minut temu, Sierżant Julian napisał(-a):

Dlaczego z czapy? Mój ostatni nabytek kosztował jakieś 5 tysięcy, dwa razy mniej, a jednak nie jest to podróba.

Ale też nie Submariner. ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mario1971 napisał(-a):

[...]

Ktoś mniej doświadczony może sobie pomyśleć, że faktycznie Rolex Submariner, Patek Calatrava czy też Lange kosztują 10k. Trafi na OLX na ofertę jakiegoś Rolnixa czy Patisona za 2k, pomyśli że za używkę to okazja i kliknie. Nie możemy takimi przykładami z czapy wprowadzać przypadkowych czytelników w błąd. :)

 

Cóż, trudno się z tym nie zgodzić. Z drugiej strony, mało doświadczeni to tutaj najczęściej przychodzą zapytać, czy ten kwarcowy Oyster Perpetual, znaleziony z starych kapciach dziadka, to jest prawdziwy i ile można na tym zarobić 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Sierżant Julian napisał(-a):

 

Cóż, trudno się z tym nie zgodzić. Z drugiej strony, mało doświadczeni to tutaj najczęściej przychodzą zapytać, czy ten kwarcowy Oyster Perpetual, znaleziony z starych kapciach dziadka, to jest prawdziwy i ile można na tym zarobić 🙂

A tak w ogóle to czemu chcesz sprzedać swojego graala? Tak szybko się znudził?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt. Cały czas się kombinuje, co pasuje najbardziej. Dożywocie ma już u mnie Grand Seiko, ale to taka niewielka elegancka wyjściówka. Natomiast TAG niby mi we wszystkim pasuje, ale szukam jednak czegoś w jeszcze bardziej moim kształcie. To jak ze spodniami Włóczykija: albo mają mój kształt, albo nie 🙂 Diver TAG Heuera ma ten mój kształt tak powiedzmy na 60%. Mój nowy Squale Onda wydaje mi się lekko za duży (chociaż może jednak przywyknę, bo za to jest śliczny), ale możliwe, że zaeksperymentuję jeszcze z Squale 1545 Militaire, albo nawet z czymś o średnicy 38-39 mm. Nie ma paniki, mamy cały czas świata na te rzeczy 🙂

Edytowane przez Sierżant Julian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodolej
9 godzin temu, rafalmosty napisał(-a):

Quo vadis Marku? 😉 pytam z zazdrości, bo ja w domu siedzę, a człowiek obejrzałby Bonda☹️ Chociaż whisky dobre siorpię, a nie jakieś martini wstrząśnięte, niezmieszane😎

 

1 randka 🙂

Ale w moim wieku  bardziej fascynujące jest forum zegarkowe, dobra książka, Netflix.

Warto jednak czasem spotkać się z kobietą, by uświadomić sobie, jak łatwo można to wszystko stracić, więc bywa że podejmuję tę niebezpieczną grę 😉

Edytowane przez Wodolej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.