Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, paul221 napisał(-a):

Służbowo w Turowie😊

 

IMG_20211007_113517.jpg

Tylko kopalni nie zamknij!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Tylko kopalni nie zamknij!

Nigdy! W naszym rejonie nie ma chyba rodziny, w której ktoś nie pracowałby w kopalni, elektrowni lub spółce-córce. Firma, w której pracuję, też z nimi kooperuje.

Edytowane przez paul221

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, RagnarPL napisał(-a):

Tu jeszcze tarcza "avocado" z bliska. Niestety macro słabej jakości emoji38.png7cfe3f8be880ec4d478f552bc0b42191.jpg

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
 

Są zegarki fotogeniczne i takie które znacznie trudniej dobrze zaprezentować. Np. u mnie Citizen 3001-51L wygląda na żywo super a na fotkach dosyć średnio. Inna sprawa, że zdjęcia robię smartfonem, na dodatek, o zgrozo - chińskim! ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Są zegarki fotogeniczne i takie które znacznie trudniej dobrze zaprezentować. Np. u mnie Citizen 3001-51L wygląda na żywo super a na fotkach dosyć średnio. Inna sprawa, że zdjęcia robię smartfonem, na dodatek, o zgrozo - chińskim!  

Odpowiednie światło, panie kolego, nie aparat. Sam wszystkie foty zegarków robię starym 4 letnim już galaxy s8, bo lepiej wręcz wychodzą. A pełnoklatkowy zestaw leży w szafie. Używany do innych celów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, p.r.p. napisał(-a):


Odpowiednie światło, panie kolego, nie aparat. emoji6.png Sam wszystkie foty zegarków robię starym 4 letnim już galaxy s8, bo lepiej wręcz wychodzą. A pełnoklatkowy zestaw leży w szafie. Używany do innych celów.

Nie próbuję spychać problemów na sprzęt, fotografuję rzadko coś poza zegarkami. Stwierdziłem tylko, że są zegarki mniej lub bardziej przyjazne zdjęciom. A ogólnie to prawda, że jak ktoś nie ma talentu do fotografii, to najlepszy aparat niewiele mu pomoże. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Są zegarki fotogeniczne i takie które znacznie trudniej dobrze zaprezentować. Np. u mnie Citizen 3001-51L wygląda na żywo super a na fotkach dosyć średnio. Inna sprawa, że zdjęcia robię smartfonem, na dodatek, o zgrozo - chińskim!  
Pan sugerujesz ,że ja nie umiem dobrego zdjęcia zrobić?!?!?!

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, RagnarPL napisał(-a):

Pan sugerujesz emoji6.pngemoji2955.png ,że ja nie umiem dobrego zdjęcia zrobić?!?!?!

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
 

Absolutnie. Wręcz przeciwnie, tylko obiekt kłopotliwy (ale zacny! :) ). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, p.r.p. napisał(-a):


Napisałem to bardziej abyś się tym specjalnie nie przejmował, tylko robił tym czym masz. emoji4.png Bo sam choć mogę aparatem, to wystarcza mi do tego telefon i to nie najnowszy. A na forum tym bardziej. emoji6.png Ot, o odpowiedniej porze jedynie trzeba robić. Choć sam wiem, że nie zawsze jest to możliwe. emoji6.png
Tymczasem citek. Sorry za spam, ale to wszystko że starego telefonu, jako przykład. 🤣
ac8c43343652078467d6d0b2f2f9c037.jpg 5b592f2e95fd31574579f14d6503f8fc.jpgd66212a81f86fad3759c569782c84da7.jpgfea2906cccb22bccb57aec1d04b3cbc7.jpgdd8a8a47c3ea2e174470d104aad6fe4c.jpg336babe51c42efeb521c5a9be9f4713e.jpg

Bardzo fajne zdjęcia, ale nie wiem czy się zgodzisz, że łatwiej jest fotografować zegarki "proste". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Londek napisał(-a):

imageproxy.php?img=&key=60f6b451b09b5df1

ADA921C6-2BDE-4B01-8459-3EBFCA6E5B0C.jpeg

40200658-ED66-4D51-AE06-31E3ACA9D352.jpeg

243D79C0-CED9-4699-A69D-C2D41F654916.jpeg

Bransoleta przesuwa się przy kopercie  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Callahan napisał(-a):

Po miesięcznym oczekiwaniu dotarł 😁

Jeszcze nie ustawiłem czasu, najpierw fotki 😉

 

 

No nazwa kojarzy mi się z jednym... Jak na rezerwuar całkiem fajny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, wojtek91 napisał(-a):

Dzisiaj na galowo 😂

 

IMG_20211007_101449.jpg

Piękny zegar 

Edytowane przez Hefajsto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.