Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, kornel91 napisał(-a):

O 5 rano był przymrozek ale teraz jest fajnie.

 

IU9P3qB.jpg?1

Piękny zegarek a zdjęcie z fajnym pomysłem. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodolej

Kiełkującą wczoraj myśl o sprzedaży Pama, jeśli Serica siądzie na nadgarstku, wykasowałem dzisiaj po pierwszym kontakcie z nową zabawką. Nie masz startu Serico.

DSCF1225.JPG

Edytowane przez Wodolej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Wodolej napisał(-a):

Kiełkującą wczoraj myśl o sprzedaży Pama jeśli Serica siądzie na nadgarstku, wykasowałem dzisiaj, po pierwszym kontakcie z nową zabawką. Nie masz startu Serico.

DSCF1225.JPG

Mimo sceptycyzmu co do Paneraia w pełni popieram. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodolej
14 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Mimo sceptycyzmu co do Paneraia w pełni popieram. 

Ja do Pama też jestem zdystansowany. Firma zegarmistrzowska, która w ponad 100 letniej historii opracowała kształt koperty i coś jeszcze ? I już 😉 Kupiłem tylko dlatego, że z daleka widać, że jest w miarę na bogato 🤪 a czasem (w ramach skromnych finansowych możliwości) mam potrzebę bycia snobem i się tego nie wstydzę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Wodolej napisał(-a):

Ja do Pama też jestem zdystansowany. Firma zegarmistrzowska, która w ponad 100 letniej historii opracowała kształt koperty i coś jeszcze ? I już 😉 Kupiłem tylko dlatego, że z daleka widać, że jest w miarę na bogato 🤪 a czasem (w ramach skromnych finansowych możliwości) mam potrzebę bycia snobem i się tego nie wstydzę .

Nie śmiałem sugerować ;) . Dystans do swoich słabości to dobra rzecz. A tak przy okazji, model z 8-dniową rezerwą to ich myśl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Jędrula.wawa napisał(-a):

Fajny, tylko te uszy z NATO (?) trochę szpecą ;)

 

TO nie z nato,  to zwykłe stalowe uszy zgodne z oryginałem,  tylko wykonane na szerszy pasek (22mm).

DSC_4836.JPG

Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Paulus57 napisał(-a):

Piękny zegarek a zdjęcie z fajnym pomysłem. :) 

Więcej czasu żeby nie siedzieć tylko przy biurko. Tym bardziej, że lubię być w "terenie" :)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodolej
2 godziny temu, Paulus57 napisał(-a):

Nie śmiałem sugerować ;) . Dystans do swoich słabości to dobra rzecz. A tak przy okazji, model z 8-dniową rezerwą to ich myśl?

Naprawdę się nie znam i być może mój tekst o kopercie był niesprawiedliwy. Są tu mądrzejsi i to znacznie. Kupiłem bo mi się podoba "dizajn" a jak były super modne, kilkanaście lat temu, to nie było mnie stać i mogłem sobie czarować materialną mizerię, tekstami o braku rozsądku w wydawaniu małej fortuny na pretensjonalnego Unitasa 😉. Teraz po latach ten Unitas to koszer 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Wodolej napisał(-a):

Naprawdę się nie znam i być może mój tekst o kopercie był niesprawiedliwy. Są tu mądrzejsi i to znacznie. Kupiłem bo mi się podoba "dizajn" a jak były super modne, kilkanaście lat temu, to nie było mnie stać i mogłem sobie czarować materialną mizerię, tekstami o braku rozsądku w wydawaniu małej fortuny na pretensjonalnego Unitasa 😉. Teraz po latach ten Unitas to koszer 😂

Instynkt samozachowawczy podpowiada nam, że przedmiotów pożądanych a za drogich dla nas nie kupujemy, bo wydawanie takiej "kupy pieniędzy" to głupota. To daje nam luksus świadomości nie dość, że wyższości, mimo finansowej mizerii, to dodatkowo pogardy (zamiast zazdrości) dla "bogaczy co tak szastają bezrozumnie kasą" ;) . I tak ogólnie, żyje się łatwiej :) . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.