Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, eye_lip napisał(-a):

OI001241.jpg

to jest współczesny wypust na old stockowym werku?


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniekąd, niecałe 20 lat ma zegarek a kaliber 48 był w zapasach magazynowych, ale mieli też na pewno maszyny aby je robić, ten jest w najbogatszej wersji (na pewno zrobienia są z tamtych lat czyli wczesne 2000) czyli pasy genewskie, balans ze śrubami regulacyjnymi, perłowanie płyty głównej i fazowane mostki. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Slimturtle napisał(-a):

Od paru dni tylko Seiko 7002

c2fe76d85783933d843aecb2d2194970.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

zajebibibi i dlatego nie schodzi z łapki :) zacny . . .   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, eye_lip napisał(-a):

Poniekąd, niecałe 20 lat ma zegarek a kaliber 48 był w zapasach magazynowych, ale mieli też na pewno maszyny aby je robić, ten jest w najbogatszej wersji (na pewno zrobienia są z tamtych lat czyli wczesne 2000) czyli pasy genewskie, balans ze śrubami regulacyjnymi, perłowanie płyty głównej i fazowane mostki. 

Dzięki. Fajna sprawa.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tera tak, na nowym pasku, który sam sobie zrobiłem w trzy godzinki. Mój pierwszy ;) ale raczej nie ostatni, bo spodobało mi się, bardziej niż kupowanie, zastanawiam się czy dać mu jeszcze jakieś nitki zabezpieczające... 

DSC_3110.JPG

DSC_3112.JPG

DSC_3111.JPG

DSC_3113.JPG

sorki za fotki rozmazane ale to podniecenie haha i latająca ręka, bo piątek :) który spędzam niestety w domu... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lajk tylko za pracowitość ;) . Teraz czekam na porządne zdjęcia :) . Surowy pasek ze skóry wg mnie dobrze gra z brązem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jan napisał(-a):

To w końcu jest niebieski czy czarny? 🤔

IMG_20211022_214133.jpg

W nocy wszystkie Tissoty są czarne. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, evilym napisał(-a):

Od porannej polerki Cape Cod'em nie schodzi z ręki 😊

_20211022_180052.thumb.JPG.1662c85a49fcb6f589ad017b826def34.JPG

Jak się sprawdza CC? Hit czy kit?

Noszę się z zakupem od dłuższego czasu, ale chyba już czas bo Santos łapie rysy od samego patrzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Just1MoreWatch napisał(-a):

Jak się sprawdza CC? Hit czy kit?

Noszę się z zakupem od dłuższego czasu, ale chyba już czas bo Santos łapie rysy od samego patrzenia.

sprawdza się idealnie, ostatnio brałem z alledrogo, jedną wypolerowałem seiko i helgraya a drugą lampy przednie w moim mercedesiku w124.... polecam z czystym sumieniem.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.