Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Zostały ostatnie dni głosowania na najlepsze, zegarkowe zdjęcie października! Walka o punkty jest wyjątkowo zacięta, dlatego zachęcam do oddania głosów tych, którzy jeszcze tego nie zrobili :)

Wystarczy kliknąć w grafikę poniżej aby przejść do naszego wątku konkursowego. Z góry dzięki! 

 

1092889414_697116(1).thumb.jpg.c7c256dd0f7e5b5a8554594da402e0a8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Wodolej napisał(-a):

Elegant emoji846.png Mam od piątku. Dziś pierwsze wyjście. Tylko nie wiem czy sweterek nie uchybia jego godności ? Może jednak koszula emoji848.pnged1c5fa11a4b2e01d020b3ecde412edc.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wielu z nas chciałoby mieć takie problemy ;) . Gratuluję. Grand Seiko, to jakość z uzasadnioną wysoką ceną. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodolej
37 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Wielu z nas chciałoby mieć takie problemy ;) . Gratuluję. Grand Seiko, to jakość z uzasadnioną wysoką ceną. 

Dziękuję. To kwarc 37.5 mm kupiony za rozsądną kasę. Jestem zachwycony jakością wykonania. Jeszcze 3 tygodnie temu miałem ich  GMT SBGN003 z kolekcji sportowej i bardzo żałuje, że sprzedałem. Gdyby nie ADHD to te 2 zegarki + prosty G-Shock i mógłbym wystąpić o sądowy zakaz logowania się na forum 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Wodolej napisał(-a):

Dziękuję. To kwarc 37.5 mm kupiony za rozsądną kasę. Jestem zachwycony jakością wykonania. Jeszcze 3 tygodnie temu miałem ich  GMT SBGN003 z kolekcji sportowej i bardzo żałuje, że sprzedałem. Gdyby nie ADHD to te 2 zegarki + prosty G-Shock i mógłbym wystąpić o sądowy zakaz logowania się na forum 😀

Biorąc pod uwagę ceny, to zakup kwarca GS jest zdecydowanie dla mnie bliższy, co nie znaczy, że wkrótce (niestety). Kwarc GS-a to i tak wydatek około 10k...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, oszolom napisał(-a):

iuyiy.jpg

super fajny zegar, a nie myślałeś o jego odnowieniu, nawet domowymi sposobami ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, KobyS0 napisał(-a):

super fajny zegar, a nie myślałeś o jego odnowieniu, nawet domowymi sposobami ? 

dzięki. nie, nic z nim nie robię. szkło jest raczej z epoki (żółte) i po polerce (choć dawno, i już coś złapało, w czasach, kiedy go częściej nosiłem, bo to jeden z moich pierwszych zegarków), koperta po czyszczeniu. tarczy nie ruszam, bo mam złe doświadczenia z domowymi sposobami. raz wyjdzie, a raz nie.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, oszolom napisał(-a):

iuyiy.jpg

On był oryginalnie w takiej kopercie?

Wiesz który to rok? Chociaż w przybliżeniu?

Aż prosi się o ładną skórę. Np. w matowym niebieskim kolorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.