Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wodolej
27 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Drażnisz ciekawość przyszłego posiadacza GS-a. :) Zdradzisz za ile?

PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Wodolej napisał(-a):

Za te „piniądze” to on jest genialny.
 

Marku, przy zarobkach w Twojej branży, o których się słyszy, to wydatek niezauważalny😉 Ty więcej na lunch z ośmiorniczkami wydajesz😉 a tak serio, to gratuluję. Fajny zegar👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodolej
3 godziny temu, rafalmosty napisał(-a):

Marku, przy zarobkach w Twojej branży, o których się słyszy, to wydatek niezauważalny😉 Ty więcej na lunch z ośmiorniczkami wydajesz😉 a tak serio, to gratuluję. Fajny zegar👍

Dziękuję Rafał, zwłaszcza za wiadomość o wysokich zarobkach 😅 Od dwóch miesięcy odciąłem się od jakichkolwiek przekaźników informacji ze świata polityki, uznając że niczego mądrego i budzącego nadzieję tam ani nie usłyszę ani nie przeczytam. Dzięki Tobie wiem, że się myliłem. Hura będą podwyżki 😉. Sprzedawcy VC, PP, AP szykujcie się na grube zakupy 🙃

Twojego Hamiltona lajkowałem, a korzystając z okazji pogratuluję i zauważyć pozwolę, że piękny 👍

Edytowane przez Wodolej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Wodolej napisał(-a):

Hura będą podwyżki 😉. Sprzedawcy VC, PF, AP szykujcie się na grube zakupy 🙃 

Marku, tylko ja to słyszałem w publicznej tv (tak, w pilocie skończyły mi się baterie i nie mogłem przerzucić dalej😉), więc nie wiem czy ta radość nie jest jednak przedwczesna😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodolej
56 minut temu, rafalmosty napisał(-a):

Marku, tylko ja to słyszałem w publicznej tv (tak, w pilocie skończyły mi się baterie i nie mogłem przerzucić dalej😉), więc nie wiem czy ta radość nie jest jednak przedwczesna😎

A ja z radości zapomniałem że Patek to nie Filip tylko Philippe 🙁. Zaraz jadę do Hotelu Europejskiego na Krakowskie (pewnie teraz jakoś inaczej się nazywa) rezerwować a konto przyszłych apanaży 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, eye_lip napisał(-a):

Gościnnie. JS Watch Reykjavik z tarczą z lawy. 

OI001268 (1).jpg

OI001269.jpg

Robi piekielne wrażenie. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.